Προς το περιεχόμενο

Τι παίζεται με το Internet;


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Saloniki Forthnet, kata tis 2 egine to provlima pou imoun mesa, alaksa router-usb modem-pstn siriako, kanena den douleve oute dialup sindeotan.

Telika meta apo poly spasimo nevrwn pira thn Forthnet k mou eipan oti einai geniko to provlima...

Twra kata tis 1:30 mporesa k mpika kai apo tote olla OK.

 

Tsaba espasa ta nevra mou na vrw ti ftaiei, giati den vgazoun k kamia anakoinwsh k sthn TV mwre :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κι εγώ ο αφελής κάτι άλλο; Με γραμμή ΟΤΕ και πάροχο Forthnet(στη Θεσσαλονίκη), το router μου έδειχνε κανονικά συγχρονισμό με την γραμμή και στο log έλεγε Authentication Failure. Και άντε, αν είχε ο ΟΤΕ το πρόβλημα το καταλαβαίνω να μην έχω net εγώ. Αλλά να μην έχει και φίλος στο ιδιόκτητο της Forthnet? Τι σχέση έχει το πρόβλημα στον ΟΤΕ με το ιδιόκτητο της Forthnet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ στη Νάξο έχω γραμμή 2048 Mbps με Otenet, μέχρι τις 19:00 σήμερα σερνόταν (το DU Meter έδειχνε ως download streaming 11 kbps -για να θυμόμαστε πώς ήταν η isdn 128k :twisted::twisted::twisted:). Tώρα είμαστε πλέον OK, μέχρι το επόμενο πρόβλημα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα Λυκοβρυση Αττικης κοπηκε χθες μεσημερι μεχρι....τωρα ξυπνησα και ειναι ΟΚ.

 

Το παραδοξο ειναι οτι ο γιος μου χωρις να δουλευει τιποτα αλλο απο internet εμπαινε κανονικα στο chat GRNET...Αυτο δεν το καταλαβα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...