Προς το περιεχόμενο

Νεο Ελληνικό παιχνίδι με γρίφους Δωρεάν!!!!


mismatch

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

απο όσο το έχω τεστάρει, δουλέυει μόνο σε XP με ανάλυση 1024χ768 και δεν μπορώ να καταλάβω για ποιό λόγο κάποιοι απο εσάς έχετε προβλήματα. Λυπάμαι που δεν μπορώ να βοηθήσβω παραπάνω. Ισως δημιουργήσω μια μελλοντική έκδοση που να δουλεύει στα Vista.

 

Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks!

Ωραίο είναι και αρκετά προσεγμένο! Πολύ καλή προσπάθεια!

 

offtopic: Σε director είναι φτιαγμένο? Είδα ένα castlib αλλά δεν πρόσεξα πουθενά να έχεις xtras (μου πέταξε και ένα μήνυμα στην εκκίνηση, σαν να λείπει κάποιο xtra, αλλά συνέχισε κανονικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με έχει μόνιμα μπλοκαρισμένο το rapidshare και δε μπορώ να κατεβάσω. Μήπως υπάρχει κάποιος άλλο τρόπος να πάρω το παιχνίδι;

 

 

edit: τα κατάφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο κατω αναφερει οτι δεν μπορεις να βαλεις τον ιδιο αριθμο 2 φορες.

 

Μπραβο για την προσπαθεια mismatch. το παιχνιδι ειναι ομορφα σχεδιασμενο και οι γριφοι αρκετα καλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.

 

Όσο για κάποιον απο εσάς που με ρώτησε κάτι για 'director' και castlib :

Οχι δεν έχει σχέση με αυτό το πρόγραμμα, ίσως το μήνυμα που σου πέταξε να αφορά το 'ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ', το οποίο για ευνόητους λόγους (170mb) δεν συμπεριλαμβάνεται στο zippαρισμένο αρχείο (μετά θα χρειαζόσασταν έναν αιώνα για να το κατεβάσετε).

 

Πάντως πληροφοριακά, αυτό είναι το 4ο μέρος της σειράς In custody. Υπάρχουν κάπου στο σκληρό μου και τα 3 προηγούμενα (με τελείως διαφορετικό στύλ παιξίματος και γρίφων) όπου κάθε ένα απο αυτά περιείχε Minimum 50 γρίφους , άρα συνολικά μιλάμε για μια συλλογή 200 περίπου γρίφων και έπεται συνέχεια με το επόμενο μέρος της σειράς...

 

Αν θέλετε και τα προηγούμενα μέρη της σειράς (τα οποία είναι πολύ μικρότερα σε μέγεθος, περίπου 9mb το ένα), αφήστε τα μηνύματα σας εδώ, ή στείλτε μου mail να σας το στείλω με e-mail.

Το mail μου είναι : [email protected]

 

M.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...