Προς το περιεχόμενο

Race Driver: Grid


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα παιχνίδι έχει λίγα bugs γύρο σαυτό το θέμα. Εγώ με 6750 και 8800 gts και με κάποιες αναλύσεις δε δίχνει τίποτα. Στη κανονική έκδοση από το start--> codemasters--> grid έχει μαι επιλογή για safe boot. ΄Έτσι ξεκινάει όπως και να έχει. Για δοκίμασέ το. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 539
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

PC1 της υπογραφης τα παντα φουλ και 8x MSAA και δεν διαπιστωνω κανενα μα κανενα κολλημα πουθενα ουτε με φουλ καπνους και να φαινονται αλλα 7-8 αμαξια.

;) Το παιχνιδι απλα τα σπαει και ειναι λιωσιμο του καλοκαιριου (οταν ερθει το τιμονι...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PC1 της υπογραφης τα παντα φουλ και 8x MSAA και δεν διαπιστωνω κανενα μα κανενα κολλημα πουθενα ουτε με φουλ καπνους και να φαινονται αλλα 7-8 αμαξια.

;) Το παιχνιδι απλα τα σπαει και ειναι λιωσιμο του καλοκαιριου (οταν ερθει το τιμονι...)

 

Ρε georgeMan κάνε την υπογραφή σου να αλλάζει λίγο πιο σιγά, 4 φορές περίμενα να ξαναγυρήσει για να το δω το pc1 της υπογραφής σου. :-)

Εκτός του ότι έχεις δυνατό σύστημα, έχεις 19άρα οθόνη. Εγώ είμαι με κατώτερο σύστημα και 24άρα. Πάει 1920χ1200 και χ2 φίλτρα, αλλά αν το πάω παραπάνω γίνεται βράδυ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;) Το παιχνιδι απλα τα σπαει και ειναι λιωσιμο του καλοκαιριου (οταν ερθει το τιμονι...)

και λιγα λες!!!!:lol:ειναι απο τα καλυτερα racing που εχω παιξει και μονο το dirt του παει κοντρα(2/2 η codemasters:-)).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλα αλλη φαση τα racing sims με τιμονι, αλλα γουσταρω να απολαμβανω γραφικα που και που, οπως επισης και να μπορω να οδηγαω 700πισωκινητα αλογα :P

 

Οσο για τη ταχυτητα της υπογραφης, θελω να σας τη σπαω :P

 

Θα το κοιταξω by the way ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το παιχνιδάκι αν και κομματάκι δύσκολο, αρχή είναι θα συνηθίσω φαντάζομαι :).

 

Επιτέλους και ένα παιχνίδι στο οποίο ο 360 controller for win με αφήνει απόλυτα ικανοποιημένο σε όλα του. Γαμάτο vibration!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμάτο vibration!!!!

Αλλά αλλοπρόσαλλο...

Είναι δυνατό, είναι εντυπωσιακό, αλλά δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα. Είμαι σε ευθεία και λείο δρόμο και αυτό κοπανάει λες και περνάω από σαμαράκια.

Πάντως όντως είναι αρκετά καλό, καλύτερο από το dirt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να περάσει κανείς την ώρα του ευχάριστα, καλό είναι.Μέχρι εκεί όμως.

 

Δηλαδή τι περισσότερο θα έπρεπε να κάνει κανείς με ένα videogame?

 

Μετά από ώρες tweaking για να καταφέρω να ρυθμίσω την G25 για να ανταποκρίνεται όπως θέλω, έχω να πω ότι σε συνδυασμό με το grid απλά τα σπάει... και το μόνο που είναι ασύμβατο είναι ο συμπλέκτης όλα τα υπόλοιπα μια χαρα...

Έπαιξα και το demo του rfactor που έρχεται μαζί με την G25, δεν με εντυπωσίασε. Προτιμώ συγκινήσεις προερχόμενες από επιθετική οδήγηση και οριακές προσπεράσεις, παρά από το αν θα πατήσω λίγο το γκαζόν στην άκρη του δρόμου και φέρω 10 σβούρες.Το ότι σε ένα παιχνίδι έχει γίνει τρελή δουλειά στα physics δεν σημαίνει απαραίτητα οτι είναι και ρεαλιστικό... Όποιος οδηγεί ξέρει οτι lfs και rfactor δεν έχουν καμία σχέση με πραγματική οδήγηση (προς το δυσκολότερο βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφέρει κανείς να μετατρέψει το dual layer dvd σε δυο(ή ένα) single layer με μόνο την αγγλική γλώσσα στο setup που να δουλεύουν σωστά?

Αν ναι ποια είναι η διαδικασία σε απλά βήματα και λόγια.

 

Σας ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλά αλλοπρόσαλλο...

Είναι δυνατό, είναι εντυπωσιακό, αλλά δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα. Είμαι σε ευθεία και λείο δρόμο και αυτό κοπανάει λες και περνάω από σαμαράκια.

Πάντως όντως είναι αρκετά καλό, καλύτερο από το dirt.

 

Είναι η αλλαγή ταχύτητας στην ευθεία ή ο "αέρας" από τα άλλα αυτοκίνητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι η αλλαγή ταχύτητας στην ευθεία ή ο "αέρας" από τα άλλα αυτοκίνητα.

Μπα, δύσκολα, μόνος μου πάω και αυτό κοπανάει πολύ δυνατά.

Όντως τα replay είναι απίστευτα. Και τελικά αυτό θα μου μείνει από το παιχνίδι που είπα και πιο πάνω,πόσο ρεαλιστικά και πιστά κινούνται και τα αντίπαλα αυτοκίνητα.

Έχει πέσει πολλή δουλειά στο παιχνίδι από τους codemasters, δεν αφησαν τίποτε στην τύχη. Κρίμα όμως που δεν κάνουν μία προσπάθεια να πάρουν με το μέρος τους και τους σκληροπυρηνικούς. Πόση δουλειά, χρόνο και χρήμα πια θα χρειάζονταν για να φτιάξουν και ένα simulation mode;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...