Προς το περιεχόμενο

Race Driver: Grid


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 539
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδια να ρωτησω κατι? Ειχα δει καπου τις υποστιριζομενες gpu και δεν ειχε την 8400...Δεν θα μου παιζει δηλαδη? Να ξερω μην απασχολω τον θειο μου τζαμπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kοιτα ρε φιλε δεν ειναι οτι δεν το υποστιρηζει απλως δεν το αναφερει γιατι αν και μπορεις να το ανοιξεις θα εχεις 3-4 fps περιπου πχ δλδ οχι σε επιπεδο που μπορεις να παιζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η 8400 gs ειναι ΑΘΛΙΑ ΚΑΡΤΑ.... Παρε απο 8800gt και πανω αν θελεις για gaming....

 

Και πες μας τι επεξεργαστη και τι RAM εχεις? Θα πω στο θειο μου να μου το φερει. Τουλαχιστον με το δικο μου pc θα παιζει πολυ καλυτερα απο το δικο σου!!!:lol::-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια να ρωτησω κατι? Ειχα δει καπου τις υποστιριζομενες gpu και δεν ειχε την 8400...Δεν θα μου παιζει δηλαδη? Να ξερω μην απασχολω τον θειο μου τζαμπα...

 

Γιατί, θα του πέσει τίποτα? Για αυτή τη δουλειά δεν τον έχεις? Κατέβασέ το, βάλτα όλα στο minimum και δοκίμασέ το. Αν δεν παίζει, δεν χάλασε ο κόσμος. Δώστο σε κανέναν φίλο σου για να τον βγάλεις από τον κόπο να το κατεβάζει ή κράτα το για τη στιγμή που θα αλλάξεις κάρτα. Στη θέση σου θα το δοκίμαζα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι settings παιζες το game? παιζει με full settings?

 

Πανσοφότατε μεγιστάνα της γνώσης και του πνεύματος,πως τα καταφέρνεις και είσαι πάντα off?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανσοφότατε μεγιστάνα της γνώσης και του πνεύματος,πως τα καταφέρνεις και είσαι πάντα off?

Τώρα γιατί το κάνεις αυτό;;;;

Τα posts του λεβέντη είναι ανθολογίας, χωρίς τον OROKUSAKI το insomnia θα ήταν για πέταμα!!! Αλλά αν δεν κάνω λάθος, και ο ίδιος είχε μια χάλια κάρτα και μας παρακαλούσε να του προτείνουμε τρόπο να την χαλάσει, ώστε η μαμά του να του πάρει άλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...