Προς το περιεχόμενο

Race Driver: Grid


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι ρε διαλυσε τινα την κωλο βαρκα την σαπια:lol::lol::lol: για την 320 λεω ε

 

ROFL

Τα screenshots δεν έχουν περάσει από photoshop (fraps only)! To game έτσι δείχνει στα replay, και μάλιστα οι ρυθμίσεις δεν είναι οι μέγιστες (όλα high και on εκτός από shadows στο medium, 2xMSAA). Το απαράδεκτο (για arcade) λίγο που έπαιξα, είναι οτί πρέπει να ρυθμίζεις την ευαισθησία του gamepad και τα λοιπά για κάθε αυτοκίνητο ξεχωριστά. Π.χ. το Zonda πήγαινε αεροπορία στα default ενώ η μπέμπα βλέπεται την κατάληξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 539
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κι ομως φιλε μου ειναι πολυ καλυτερη η 6800 απο την 8400:-)

Και η 7100?

Καλα τοσο χαλια καρτα εχω και παιζω bioshock και dirt και assasins creed?

Δεν νομιζω να ειναι πιο απαιτητικο απο αυτα τα παιχνιδια...

Παντως εχω πει ηδη το θειο μου να μου το φερει και θα το δοκιμασω και μονος μου...

Α και η 8400 μου ειναι στα 512 οχι στα 256...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω παίξει και χειρότερα, αλλά και καλύτερα.

Μετά από 20' λεπτά με την 320 στο SPA, δεν μπορώ να το πω και πολύ κακό. θα ήθελα το αυτοκίνητο να ήταν λίγο πιο δυσκολοδήγητο (=ρεαλιστικό), αλλά είναι γενικά τόσο ευχάριστο, που του το συγχωρώ. Το βασικό του προσόν μου φαίνεται ότι είναι ο τρόπος που κινούνται τα αυτοκίνητα, πατάνε καλά στον δρόμο, δεν επιταχύνουν σαν τρελά, μου δίνουν αρκετά καλή αίσθηση. Μόνο που η BMW κρατά σαν τρένα στον δρόμο και δεν σπινιάρei καθόλου εύκολα.

Με το momo racing, δεν τον βρήκα κακό τον χειρισμό. Dead zone 0%, saturation 60% και όλα μάλλον ευχάριστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η 7100?

Καλα τοσο χαλια καρτα εχω και παιζω bioshock και dirt και assasins creed?

Δεν νομιζω να ειναι πιο απαιτητικο απο αυτα τα παιχνιδια...

Παντως εχω πει ηδη το θειο μου να μου το φερει και θα το δοκιμασω και μονος μου...

Α και η 8400 μου ειναι στα 512 οχι στα 256...

 

Δεν εχει σχεση η μνημη αλλα τα ρολογια και γενικως τα παντα.Η 8400 μπορει να ειναι καινουργια σαν καρτα αλλα ειναι low-end καρτα δεν προοριζετε για games.

 

thanks ilos μου εφτιαξες την μερα:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, δύσκολο μου φαίνεται!!!

Έτρεξα στα πρώτα δύο events (να βγω μέσα στην 3άδα της κατηγορίας μου με την 911 και να κάνω κάτω από 1.47 στο Νίρμπουργκρινγκ) και δεν κέρδισα σε κανένα από τα δύο!

Δεν με χαλάει αυτό, αλλά δεν περίμενα να μην κερδίσω τους πρώτους αγώνες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά κατέβασα το demo το κάνω install αλλα μόλις πατάω το .exe να ξεκινήσει το παιχνίδι δείχνει ότι φορτώνει και μετά από 5 δευτερόλεπτα σταματάει σαν να μην πάτησα τίποτα...δοκίμασα και το safe mode που έχει μέσα το demo αλλα ούτε εκεί είχα τύχη...καμια ιδέα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα αρχίζω να μπαίνω στο νόημα του παιχνιδιού σιγά σιγά.

Τελικά δύσκολα είναι τα bonus objectives, τουλάχιστον τώρα στην αρχή, γιατί έτσι και αλλιώς αμοίβεσαι και μόνο για τον τερματισμό.

Μου αρέσει αρκετά τελικά. Η συμπεριφορά του οχήματος είναι μεν μάλλον arcade, αλλά είναι αρκετά δύσκολο και προκλητικό. Όλα τα λεφτά του παιχνιδιού είναι το μοντέλο φυσικής, το πώς κινούνται οι αντίπαλοι και το πώς αλληλεπιδρούν μεταξύ τους και με το περιβάλλον, είναι ο πιο "αλήθινός" αγώνας που έχω δει σε παιχνίδι.

Βέβαια το όλο "lifestyle" στήσιμο του παιχνιδιού (αγώνες,λεφτά, κατηγορίες) δεν με ξετρελαίνει και φυσικά μόνο λίγα από τα αυτοκίνητα είναι του γούστου μου, αλλά τί να κάνουμε, ώ καιροί, ώ ήθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά κατέβασα το demo το κάνω install αλλα μόλις πατάω το .exe να ξεκινήσει το παιχνίδι δείχνει ότι φορτώνει και μετά από 5 δευτερόλεπτα σταματάει σαν να μην πάτησα τίποτα...δοκίμασα και το safe mode που έχει μέσα το demo αλλα ούτε εκεί είχα τύχη...καμια ιδέα?

 

Αν έχεις το kaspersky πρέπει να το απεγκαταστήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν έχω kaspersky,norton έχω...τι να έχει γίνει ρε γαμώτο και έκανα τόση ώρα να το κατεβάσω έλεος....

 

Πωπω ...τζάμπα τόσα λεφτά δηλαδή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω ...τζάμπα τόσα λεφτά δηλαδή...

 

δεν πήρα το αυθεντικό κατέβασα το demo να δω πως είναι...ευτυχώς... αλλα ήθελα να το δω ρε γ....ο

 

ποιος κοροιδευει ποιον? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ένας τον άλλον....(γιατί μερική δεν έχουν την υπέρ σύνδεση για να κατεβάζουν αέρα)

τελοσπάντων στο θέμα του προβλήματος που έχω...λέτε να φταίει ότι είναι παλιό το pc και δεν υποστηρίζει το παιχνίδι αυτά που έχει πάνω cpu,gpu και τα λοιπά..?πάντως αν φταίει αυτό αίσχος...τρέχει crysis ΈΣΤΩ και σε low αλλα το μηχάνημα είναι με cpu p4 στα 3mhz(prescot)kai gpu 6600gt kai 2gb ram...και cod4 και nfs:ps στα full τα τρέχει...ξεφτίλα αν φταίει αυτό αλλα δεν θα κάτσω να σκάσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...