Προς το περιεχόμενο

θερμη παράκληση


Vatos_locos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά οποιος έχει μητρική Asus και έχει τα ίδια Heatpipe με την striker θα ήθελα αν μπορεί να μου δώσει τα heatpipes για να την στείλω rma εννοείτε πως έχω άλλες ψήκτρες όλες thermalrigth να σας δανείσω και εγώ

 

είμαι από αθηνα οποιος έχει την ψυχή να μου σώσει την τσέπη από 275 ευρώ ας πει εδώ και έρχομαι και τα βγάζουμε παρέα και σας δίνω τα δικά μου μέχρι να γυρίσει από rma η δικη μου striker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

δεν έχω ιδέα απλά ότι μνήμη και να τις βάζω μου βγάζει error σε όλα τα Mb τους οποτε λέω πως ο memory κοντρόλερ πάει για βρούβες enyway πρέπει να βρεθεί κάποιος χριστιανός να μου δανείσει τα δικά του για να την στείλω για rma γιατί τα δικά μου είναι κομμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ότι μηχάνημα παίρνεις του αλλάζεις τα φώτα και τα φτήνει ρε τσακαλάκο.

 

Χαράς το κουράγιο σου. Αφού δεν βαριέσαι συνέχεια να αλλάζεις και να κάνεις format μαγκιά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να κάνω ρε συ Κώστα τι να κάνω :P δεν πειράζει κάπου θα βρω κάποιον να μου δώσει ελπίζω δηλαδή :(

 

frou-frou αν δεν πάθεις δεν θα μάθεις :P βεβαια εγώ πρέπει να είμαι σε αυτούς που παθαίνουν αλλα δεν μαθαίνουν :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φίλε κρίμα...:(

 

1)Ο bill δεν έχει καμιά striker να κάθετε ? Πάρτον ένα τηλέφωνο δε χάνεις τπτ

2)Σκέψου ποιο θα είναι το πρώτο πράγμα που θα σου πει....:)

 

άντε και περαστικά σου :(:(

 

p.s Τι σκ@τά το έκανες ρε και τα έφτυσε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πο ρε φιλε εσυ χρειαζεσε μια μιτρηκη με socket gia P1 που ητανε σκυλια :)

Δν ξερω αν ταιριαζουν απο την π5κ αλλα δν μπορω να στα δωσω γτ ειμαι απο θεσσαλονικη.Καλη τυχη στο να βρεις και αντε τον επομενο μηνα με καινουργια καμμενη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανούλη μόνο αν βγεί μητρική από τιτάνιο και μπετό θα ησυχάσεις... ;-)

 

Αν δε βρεις λύση, τσίμπα ένα τραινάκι κι ένα να πάρεις τα δικά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κάνουν :( thanks για το ενδιαφέρον πάντως

 

λοιπόν αυτή έινια η μητρική αν κάποιος έχει τα ίδια pipe και κάνουν και μπορεί να μου τα δανείσει ας κάνει μια καλή,

δεν λέει να πάνε 275 ευρώ χαμένα τώρα :(

 

overview.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειράζει ρε παιδιά κάτι θα βρω να κάνω στην χειρότερη με βλέπω να αγοράζω καμια μεταχειρισμένη για να στείλω την δικη μου για rma και να καταλήξω με 2 striker :( έστειλα και στον Βασίλη (Billpeppa)που έχει αλλάξει τρις striker αλλα είναι σε εξεταστική τώρα οποτε πρέπει να περιμένω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε και εγώ έχω κάψει Αbit Nf7-S Ver 2.0 από ο/c (απο τις κορυφαίες για τους ψαγμένους) ευτυχώς όμως δεν κάηκε ούτε ο Χp oύτε τπτ άλλο.Δεν κάνω πειράματα με τα λεφτά που δίνω. Μέχρι εκεί που νειώθω ασφάλεια.

 

Εσύ το έχεις ξεφτιλίσει το θέμα. Αν σε πώ τα θές και τα παθαίνεις μετά θα με πείς κακό. Το δις εξαμαρτείν ούκ ανδρός σοφού....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είπα ότι δεν τα ήθελα :P αυτό είναι το θέμα απλά τώρα ζητω μια εξυπηρέτηση από οποιον μπορέσει για να μην μου πάνω τσάμπα τα 275 ευρώ που έδωσα ;)

 

το ξέρω και δεν ζω με την ιδέα ότι ποτε δεν θα μου χαλάσει κάτι εννοείτε πως πάντα κάτι θα χαλάσει τώρα γιατί μου χαλάνε είναι άλλη ιστορία αυτή πχ τώρα οποτε θέλει κάνει boot και αν κάνει θα βγάζει λάθος σε ότι ram και να της βάλω πάνω αν δεν είχα κόψει τα pipe δεν θα έκανα τέτοια ιστορία τώρα θα την είχα στείλει ήδη πίσω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...