Προς το περιεχόμενο

θερμη παράκληση


Vatos_locos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρε αυτή από το ebay.Είναι χαλασμένη και στέλνει με 10? Ελλάδα.

http://cgi.ebay.de/Mainboard-Asus-Striker-Extreme-defekt_W0QQitemZ230171044197QQihZ013QQcategoryZ131953QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

Είναι το γερμανικό ebay,και από ότι φαίνετε ακόμα στο 1 ? είναι.Μάλλον μπορει και να μην πάει πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ήρεμα τα έβγαλα ρε σεις :P απλά τα έκοψα μετά για να κρατήσω αυτά για τα mosfet μέχρι να ερχόντουσαν τα αλλα :P BTW δεν έχει ζουμί μέσα ούτε καν χαλκός δεν είναι :S

 

αδερφέ δεν ξέρω καν πως να αγοράσω από ebay και δεν έχω πιστωτική δεν με βοηθάς με το να μου εξηγήσεις ? αν γίνετε χωρίς πιστωτική με έχεις σώσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να βγάλεις μια χρεωστική κάρτα από την τραπεζα Πειραιώς και να κάνεις την δουλειά σου, δουλεύει κανονικά και για ον-λαιν αγορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς δεν μπορώ να μπλέξω με κάρτες και τέτοια άσε που δεν καταλαβαίνω καν τι λέει στο site γιατί δεν ξέρω γρι από γερμανικά οποτε μένουμε στην ζητιάνα μπας και μπορεί κάποιος να μου δώσει τα δικά του η αν υπάρχει κανένας που έχει ξανά αγοράσει από ebay να του δώσω εγώ τα χρήματα και να τα αγοράσει αυτός (?) και πάω και τα περνώ μετά αν γίνετε κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήρεμα τα έβγαλα ρε σεις :P απλά τα έκοψα μετά για να κρατήσω αυτά για τα mosfet μέχρι να ερχόντουσαν τα αλλα :P BTW δεν έχει ζουμί μέσα ούτε καν χαλκός δεν είναι :S

 

αδερφέ δεν ξέρω καν πως να αγοράσω από ebay και δεν έχω πιστωτική δεν με βοηθάς με το να μου εξηγήσεις ? αν γίνετε χωρίς πιστωτική με έχεις σώσει :P

 

Μπορώ να στην αγοράσω εγώ που είμαστε και γείτονες..Στείλε μου pm..Μόνο που φοβάμαι μην κάνω κάνα λάθος με τα γερμανικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ο φίλος johnbond δέχτηκε να φάει χώσιμο και να μου κάνει την εξυπηρέτηση :mrgreen: ενώ τεράστιο ευχαριστώ και δημοσια και ας μην την κερδίσουμε :P wish us luck :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι και γίνει το rma έχει φύγει η για σκότωμα το καινούριο board η απλά ζητάω πιστωτικό και περνώ άλλο τα μίλησα και με τον Πέππα χθες και τα ίδια προτείνει και αυτός :D άντε να βρούμε μητρική και μνήμες πάλι μου κόψαν πιστωτικό για τις ram γιατί δεν είχαν άλλες εκεί :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το P35 είναι δοκιμασμένο εδώ και 3-4 μήνες και έχει αποδειχθεί βράχος και πολύ σταθερό στο o/c χωρίς ασυμβατότητες.

 

Τα καινούργια ακόμα δεν βγήκαν και δεν έχουμε πολλές πληροφορίες για αυτά.

 

Anyway εσύ ξέρεις ποιός είναι ο επόμενος στόχος σου για καταστροφή.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά δεν πρέπει να φταίει η striker και είμαι εγώ γκαντέμης το έχω μάλλον γενικά το πρόβλημα board και 1,5-2 μήνες με μένα δεν γίνετε από ότι φαίνεται :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xaxaxaxaaxaxa nice Πάνο :grin: ! ...

@frou-frou: Γνωρίζουμε ότι το P35 chipset έχει αποδειχθεί steady rock εδώ και πάρα πολύ καιρό, απλά bare in mind ότι τα πρώτα δείγματα του X38 είναι ιδιαίτερα ελπιδοφόρα ... Οπότε, why not ? :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...