Προς το περιεχόμενο

The Settlers VI


pc_admin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τα διαφορα sites το κατεβασμα σερνεται , google το "settlers rise of an empire demo rapidshare " να το κατεβασεις με το rapidshare (ειναι 1,5 gb περιπου)

 

το έβαλα στο κατεβαστήρι χτες που είδα το θέμα και μετά απο 10 (!!!) ώρες κατέβηκε. Δεν πρόλαβα φυσικά να το παίξω ακόμα. Μετά την δουλειά έχω προπόνηση και μετά... Settlers !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

off topic:

[off topic] Ναι, ποδόσφαιρο. Τοπικό Καβάλας μην φαντάζεσαι τίποτα σοβαρό [/off topic]

kai egw topiko athinas (a' katigoria). nice!

ante na arxisei kai to pretathlima! kali xronia na exete!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic:

 

kai egw topiko athinas (a' katigoria). nice!

ante na arxisei kai to pretathlima! kali xronia na exete!

 

[off topic]

εμείς β'. Προβλέπεται όμως πολύ δύσκολη χρονιά για τον Τερματόρο (εμένα δηλαδή :mrgreen: )

Καλή πορεία και υγεία!

[/off topic]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν το ήξερα αυτό το παιχνίδι. Τώρα το είδα. Είναι σαν τα Αnno 1701 κλπ που φτιάχνεις μια πόλη; Υποτίθεται οτι είσαι στο μεσαίωνα με κάστρα κ τέτοια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κοπέλια αφού το παιχνίδι δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα, η έκδοση που έχετε είναι σίγουρα η τελική ;

 

Demo έχουμε όχι πλήρες παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν το ήξερα αυτό το παιχνίδι. Τώρα το είδα. Είναι σαν τα Αnno 1701 κλπ που φτιάχνεις μια πόλη; Υποτίθεται οτι είσαι στο μεσαίωνα με κάστρα κ τέτοια;

 

k egw sen to iksera mexry pro 2etias. einai ayto pou les kai aksizei! pragmatika pisteyw einai poly kalo. episis an sou aresoun tetoiou eidous paixnidia mporw na sou pw merika akoma se pm gia na paizeis mexri na strabwtheis :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσει η φιλοσοφία του:

Θερίζω το σιτάρι, το πάω στον μήλο και βγαίνει αλεύρι το οποίο πάει στον φούρνο και μαζί με νερό από το πηγάδι γίνεται ψωμί για τον εργάτη στο ορυχείο που βγάζει χρυσό κτλ κτλ...

Επίσης τα σύνορα μου άρεσαν. Πρέπει να καλοχτίσεις την πόλη για να δουλεύει σωστά όλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και ένα μικρό expansion (με vikings) το οποίο είχα βρει μόνο στα Γερμανικά και αναγκάστηκα να βάλω όλο το παιχνίδι στα Γερμανικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...