Προς το περιεχόμενο

The Official Prison Break Season 3 Topic


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πού μπορώ να βρω Ελληνικούς υπότιτλους, μόνο subs, δεν ενδιαφέρομαι για το video, από το τελευταίο DVD (6ο) του 2ου κύκλου, αλλά μιλάω για το srt αρχείο, όλου του 6ου dvd και όχι ξεχωριστά του κάθε επεισοδίου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού μπορώ να βρω Ελληνικούς υπότιτλους, μόνο subs, δεν ενδιαφέρομαι για το video, από το τελευταίο DVD (6ο) του 2ου κύκλου, αλλά μιλάω για το srt αρχείο, όλου του 6ου dvd και όχι ξεχωριστά του κάθε επεισοδίου!

 

φιλε εχεις απο τα υπολοιπα επεισοδια 13-19 τους υποτιτλους? εχω μονο για τα πρωτα 12 υποτιτλους απο DVD,οποτε αν σου ειναι ευκολο και μπορεις να μου τους στηλεις καλως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

καλησπερα μια ερωτηση: ποιο ειναι το καλυτερο group που κανει release τα επεισοδια στο pb?

πχ εγω εχω βρει ενα XOR καλο η πατατα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα μια ερωτηση: ποιο ειναι το καλυτερο group που κανει release τα επεισοδια στο pb?

πχ εγω εχω βρει ενα XOR καλο η πατατα?

 

Καλη ειναι η XOR. Γενικα σε τετοιες σειρες που εκπεμπονται σε HD ολα τα release ειναι περιπου ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι υπότιτλοι είναι διαθέσιμοι στο greektvsubs.gr!

 

Είμαι απελπισμένη! Εχω δει μόνο τα 4 πρώτα επεισόδια του 3ου κύκλου και δεν βρίσκω τα επόμενα. Πού θα τα βρώ με υπότιτλους να τα κατεβάσω?? ακόμα και με αγγλικούς δεν πειράζει. Βοηθείστε με!!:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Super Moderators
λόγο τις τότε απεργίας των σεναριογράφων είχανε παιχτεί μόνο 12 επεισόδια για τον 3 κύκλο της σειράς.

 

13 episodes όχι 12...

 

http://www.imdb.com/title/tt0455275/episodes#season-3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...