Προς το περιεχόμενο

The Official Prison Break Season 3 Topic


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Oχι,η Σαρα δυστυχώς δεν προκειται να ξαναεμφανιστεί !

(μονο στο Lost γινονται αυτα,μην μπερδευεστε!):P

 

 

Δεν υπάρχει λόγος να εμφανιστούν ξανά νέοι χαρακτήρες αλλα μπορεί να αναλάβουν περισσότερες πρωτοβουλίες κάποιοι άλλοι...

 

Εγω αναρωτιέμαι πως θα δράσει ο Μαχόουν τώρα.Τι ήθελε και έμπλεξε με την Εταιρεία,θα το φάει το κεφάλι του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για μία ακόμα φορά παρακαλώ να χρησιμοποιείτε τη λειτουργία του Spoiler Τag.

 

Σβήστηκαν γύρω στα 10 μηνύματα που περιείχαν spoilers. Την επόμενη φορά θα αναγκαστώ να λάβω αυστηρότερα μέτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μία ακόμα φορά παρακαλώ να χρησιμοποιείτε τη λειτουργία του Spoiler Τag.

 

Σβήστηκαν γύρω στα 10 μηνύματα που περιείχαν spoilers. Την επόμενη φορά θα αναγκαστώ να λάβω αυστηρότερα μέτρα.

 

Ζητώ ταπεινά συγγνώμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μία ακόμα φορά παρακαλώ να χρησιμοποιείτε τη λειτουργία του Spoiler Τag.

 

Σβήστηκαν γύρω στα 10 μηνύματα που περιείχαν spoilers. Την επόμενη φορά θα αναγκαστώ να λάβω αυστηρότερα μέτρα.

 

οκ,εχεις δικιο.και εγω ξεχναω καμοια φορα να βαζω spoiler,μ@λ@κι@ μου.

αλλα δεν καταλαβαινω παντος,ποιος ο λογος να μπει καποιος που δεν βλεπει την 3η σεζον εδω περα; τι ακριβως να κανει; :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
οκ,εχεις δικιο.και εγω ξεχναω καμοια φορα να βαζω spoiler,μ@λ@κι@ μου.

αλλα δεν καταλαβαινω παντος,ποιος ο λογος να μπει καποιος που δεν βλεπει την 3η σεζον εδω περα; τι ακριβως να κανει; :-)

 

Υπάρχουν μέλη που παρακολουθούν μεν μια σειρά αλλά δεν έχουν φτάσει στο σημείο που συζητάμε εδώ. Μπαίνουν λοιπόν στο topic για να μάθουν πότε θα παιχτεί το επόμενο επεισόδιο ή να ρωτήσουν μια απορία για το τρίτο επεισόδιο κι εσείς συζητάτε για την πλοκή του 10ου επεισοδίου, όπου οι μισοί χαρακτήρες έχουν πεθάνει και οι άλλοι μισοί, ακόμα χειρότερα, έχουν γίνει βάζελοι (shock!).

 

Γι'αυτό επιμένω, δεν θέλω να σας κόψω τη χαρά να συζητάτε αλλά αφού το'χουμε το ρημάδι το Spoiler Tag, δεν νομίζω ότι είναι κόπος να το χρησιμοποιούμε. :-)

 

Εκτέλεση??? :shock:

[...]

Υπάρχουν και χειρότερα: συνεχής θέαση βραζιλιάνικης σαπουνόπερας. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν μέλη που παρακολουθούν μεν μια σειρά αλλά δεν έχουν φτάσει στο σημείο που συζητάμε εδώ. Μπαίνουν λοιπόν στο topic για να μάθουν πότε θα παιχτεί το επόμενο επεισόδιο ή να ρωτήσουν μια απορία για το τρίτο επεισόδιο κι εσείς συζητάτε για την πλοκή του 10ου επεισοδίου, όπου οι μισοί χαρακτήρες έχουν πεθάνει και οι άλλοι μισοί, ακόμα χειρότερα, έχουν γίνει βάζελοι (shock!).

 

Γι'αυτό επιμένω, δεν θέλω να σας κόψω τη χαρά να συζητάτε αλλά αφού το'χουμε το ρημάδι το Spoiler Tag, δεν νομίζω ότι είναι κόπος να το χρησιμοποιούμε. :-)

 

 

Υπάρχουν και χειρότερα: συνεχής θέαση βραζιλιάνικης σαπουνόπερας. :lol:

 

 

Όχι όχι μη...

Απο εδώ και πέρα θα χρησιμοποιώ σπόιλερ σε οτιδήποτε λέω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι άλλοι μισοί, ακόμα χειρότερα, έχουν γίνει βάζελοι (shock!).

 

Χμμμ...Λες γι'αυτό να έπεσε κάπως η τηλεθέαση;

Θα ξαναδώ τον 3ο κύκλο κι αν με πιάσει νύστα πάει να πει ότι έχεις δίκιο... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι βρισκετε ενδιαφερων σ αυτη τη σειρα...σε τι σας αφορα η υποθεση;Αν εχει καποιος να μου δωσει εναν καλο λογο για να καθομαι να την παρκολουθω καθε βραδυ θα το κανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι βρισκετε ενδιαφερων σ αυτη τη σειρα...σε τι σας αφορα η υποθεση;Αν εχει καποιος να μου δωσει εναν καλο λογο για να καθομαι να την παρκολουθω καθε βραδυ θα το κανω...

 

Δεν σε εχει βγαλει ποτε ο αδελφος σου απο την φυλακη που ησουν μελλοθανατος γιαυτο τα λες.

Εγω θελω να πω ευχαριστω αδελφακι

 

Παω τωρα να δω Heroes που με αφορα γιατι νομιζω οτι χθες καταφερα να πεταξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...