Προς το περιεχόμενο

Stress Release


zazik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από ένα πολύ δύσκολο 6μηνο-8μηνο , με αποκορύφωμα το καλοκαίρι,

αφού τελιώσανε φιλίες , συνεργασίες , έπαθα διάφορες καταστροφές ,

είχα 2 τρακαρίσματα , και γενικα το μαμήσαμε και ψόφησε....

Τι να πω , ήτανε τα άστρα στραβα?

 

Νιώθω ότι αρχίζει και χαλαρώνει το θέμα , αλλά από την άλλη , έχω τόση ένταση μέσα μου που θέλω να πάω και να ουρλιάξω στον Υμητό και να με ακούσουνε μέχρι την Κόρινθο....Κανένας άλλος που νιώθει έτσι να έρθει παρέα ?

 

Γενικά , θέλω να βελτιώσω τα νευρολογικά μου , και να νιώσω την πολυπόθητη γαλήνη

 

Ιδεες ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

6-8 μηνες?

Εγω ειμαι ετσι 2-3 χρονια...

Συνηθιζεις μετα απο καποιο καιρο, απλα το προβλημα ειναι οτι καπου πρεπει να ξεσπασεις... Αν ειναι ανθρωπος αυτος που θα ξεσπασεις πανω του τοτε παιζει προβλημα...

Δοκιμασε εντονη φυσικη ασκηση, μεχρι εξαντλησεως... Με φωνες δεν βγαινει τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κατάλαβες...6-8 μηνες όχι απλα δεν πήγε τπτ καλά , αλλά πήγανε ΟΛΑ ασχημα , και όλα γαμηθήκανε....απλά τώρα αρχίζω και ηρεμώ και έχω συσωρευμένη ένταση....μήπως να κάνω αυτούπνωση or sth?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ολιγοήμερο ταξιδάκι,αν υπάρχει η δυνατότητα, με παρέα που περνάς καλά (εκτός αν διαλύθηκαν όλες οι φιλίες σου....)!Να χαλαρώσεις, να μη σκέφτεσαι τίποτα που να σε χαλάει, μακρία από όλα!Μόνο με καλη παρέα!

Πολλή γυμναστική επίσης, κανα κικ μπόξινγκ!

 

 

Αυτό το καλοκαίρι νομίζω ήταν άσχημο για πολλούς...Κι εγώ με 4 μήνες πιεστικό και διάβασμα, και μόνο 15 μέρες διακοπές:(

Καλό ξέσπασμα!:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω εγω βγαζω τα νευρα μου στα βαρη. βαρα και μερικα χιλιομετρα στο διαδρομο και θα κουλαρεις. αυτος ειναι ο φυσικος τροπος. και καμια πολεμικη τεχνη οπως εγραψε καποιος παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έντονη φυσική άσκηση, sex, εργασία και χαρά. Αυτά. Όλα θα πάρουν το δρόμο τους. :)

 

Εγώ πάντως λούστηκα με όλα αυτά, όταν τα πράγματα μου πήγαιναν παρατεταμένα στραβά, αλλά άμα λουστείς με ultrex θα δεις.

Granted, κατάφερα να γίνω φέτες από τη γυμναστική κάποια περίοδο, πήρα προαγωγή από την πολύ δουλειά, δεν έμεινε καμία θηλυκή γάτα παραπονεμένη, πήδηξα με αλεξίπτωτα κλπ κλπ.

Αλλά νομίζω ότι τίποτα δεν καλύπτει τα κενά, όπως τα ναρκωτικά.

Δεν αστειεύομαι. Ούτε το λέω ως μανιφέστο και καλά.

Απλή διαπίστωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...