Προς το περιεχόμενο

Φαγητά/τρόφιμα απο το εξωτερικό που σας αρέσουν


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να βρω στην ελλάδα ψωμί για τόστ μεγάλου μεγέθους και χωρίς κόρα? πεθύμησα τραμετζίνι, μπήκα να δω και καμιά συνταγή και μου μπήκε η απορία.

 

 

http://mangionissima.blogspot.com/2009/05/tramezzini-al-tonno.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Moderators
μήπως ξέρει κανείς αν μπορώ να βρω στην ελλάδα ψωμί για τόστ μεγάλου μεγέθους και χωρίς κόρα? πεθύμησα τραμετζίνι, μπήκα να δω και καμιά συνταγή και μου μπήκε η απορία.

 

 

http://mangionissima.blogspot.com/2009/05/tramezzini-al-tonno.html

Σιγουρα πουλανε καπου γιατι μια περιοδο ενα σαντουιτσαδικο (νομιζω Γρηγορης) εφτιαχνε club sandwich XL, με ψωμι χωρις κορα. Αλλα δεν το εχω δει στα σουπερ που πηγαινω...

Θελω και εγω τραμετζινι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι μου λετε τωρα..... να δω τι θα κανω αν ποτε γυρισω στην ελλαδα..... που θα βρισκω βελγικες σοκολατες και μπυρες.... τα ντουρουμ με τα λαδια που οποιος τα μυριζει πρωτη φορα του φαινονται βρωμερα αλλα μετα απο 4 χρονια σου μυριζουν σαν τον παραδεισο.... πατατες τηγανιτες με ανταλουζ (σαλτσα ειναι). κρουασαν απο το GB η το delhaize να μυριζει παντου βουτυρο, αχ και αυτα τα ψωμια τους απο τα ιδια μαγαζια. τελος δεν προκειται να φυγω ποτε μονο και μονο για το φαι

+100 σε όλα μόνο αντί ανταλούζ, coctail. Μας έκανες την καρδιά περιβόλι βραδιάτικα :P

 

Edit: Μετά από δύο χρόνια XD, τώρα είδα ημερομηνία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ινδικες samosas ολες εκτος τις veg !!Extra spicy φαση που εισαι ενα βημα πριν το εγκεφαλικο ακριβως οπως τα κανουν Ινδια.Οποιος ειναι UK συνιστω ανεπιφυλακτα βολτα σε Ινδικα (north Indian κουζινα καλυτερα)

 

Επισης naan με σκορδο!!yes I am a pig:) καθως κ birhiani (ετσι οπως το κανουν ομως ακριβως Ινδια) κ curry κλασικα!!

 

Καθε φορα που μαγειρευει ο partner ειμαι ενα βημα πριν το νοσοκομειο αλλα μετα το αρχικο σοκ του extra spice μετα ανετα γινεσαι addict!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...