Προς το περιεχόμενο

Υπάρχουν λαικά παιδιά εδω;


Praetorianos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@aledjo

δε θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά όσες φορές πήγα σε μαγαζί με λαϊκοποπ μουσική ήταν για να βγάλω φωτογραφίες τις κοπέλες που χορεύαν στο μπαρ χωρίς κιλόττα...

παρόλα αυτά πιστεύω ότι μέσα το τρίπτυχο διασκέδασης είναι τα σκυλάδικα, πάντα περνάω υπέροχα εκεί με την κατάλληλη παρέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
@horsepower εχουμε ξεφυγει τελειως νομιζω ε? την ορθογραφια κοιτα εσυ?

 

ήταν στην ίδια πρόταση το κάνουμε ορθογραφικά με το λάθοι και ήταν κάπως..ηρέμησε λίγο Στάθη πλάκα κάνω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aledjo μην το λάβεις σαν προσωπική επίθεση, ούτε εσείς οι mods, αλλά αδερφέ λες μόνο ασυναρτησίες και πράγματα άσχετα με το θέμα. Αν η μουσική είναι η απλά μέθοδός σου για να βλέπεις λίγο κώλο, τότε σίγουρα δεν έχεις ιδέα από αυτήν, δίκιο.

 

Βέβαια από έναν τύπο που ξέκινησε αυτό ----->

 

---- > http://www.insomnia.gr/vb3/showthread.php?t=191961

 

ειλικρινά δεν θα περίμενα και τίποτα ιδιαίτερο γενικώς.

 

Οπότε απλά δέξου το γεγονός πως ο ρόλος σου στο παρόν θρεντ έχει τελειώσει, και κάνε την χάρη στον εαυτό σου να σταματήσεις να απαντάς τόσο βαρύγδουπα, για θέματα τόσο ανάλαφρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στου κουφού τη πόρτα όσο θέλεις βρόντα.

Περισσότερες πιθανότητες έχω να γνωρίσω Μεξικανό κασκαντέρ παρα να καταλάβει ο aledjo τι του λέμε.

Πάντως ρε μαν εντελώς φιλικά μη μας το παίζεις mr ιδεολογία επειδή σου αρέσει ο Ψάλτης ή επειδή τυχαίνει να ξέρεις να κάνεις ρεμιξάκια σκυλοτράγουδων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@carlmikaze θεωρεις ασυναρτησίες που λεω για τις γυναικες να χορευουν?

σορρυ αλλα εγω επειδη ειμαι καιρο στο χωρο, ξερω οτι ο στοχος του DJ ειναι να κανει το κοσμο να διασκεδασει και να χορεψει.

ΑΝ ΔΕΝ χορεψει καμια γυναικα τοτε ΔΕ χορευει ουτε ενας αντρας! καταλαβε το

αρα ο πρωτος στοχος ειναι οι γυναικες που τυχενει καθε φορα να τους αρεσουν τα λαικα.

 

που κολαει εκεινο το παλιο τοπικ? ειπα εγω οτι θα ψαξω να βρω γκομενα με λαικα τραγουδια? η θα τη πεσω σε τετοιο μαγαζι μεσα?

 

ακυρο τελειος αυτο που ειπες για το ποστ μου.

 

@slygeo87 δε το παιζω mr ιδεολογία, απλος λεω αυτα που βλεπω!

και μαλλον εσυ δε καταλαβενεις τι λεω...

 

 

και τελοσπαντων αφου εσας δε σας ενδιαφερει αυτη η μουσικη ουτε τα γκομενο-τοπικ, γιατι μπαινετε τα διαβαζετε και ποσταρετε?

δεν εχετε τιποτα καλυτερο να κανετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ou six hundread sixty six,ou six hundread sixty six,ou six hundread sixty six

εδώ που τα λέμε aledjo μην μας παρεξηγείς αλλά έχουν δίκιο τα παλικάρια!!Η "διασκέδαση" είναι καθαρά προσωπική επιλογή του καθενός..αλλά όταν μας λες :επειδή γουστάρει "κάτι" ένα άλφα ποσοστό γκομενακίων (π.χ.τάδε μουσική) θα γουστάρω κ γω απλά ΕΛΕΟΣ!θα μπορούσες να πεις κάνω τη καρδιά πέτρα και το κουνάω οσάν να γουστάρω,μπας και καταφέρω να πιάσω τον εκάστοτε σταμπαρισμένο κωλαρίνο,έτσι μάλιστα!Με το ίδιο σκεπτικό θα μπορούσες να γίνεις metrosexual ,όπως υποστηρίζουν τα απυρόβλητα/αβασάνιστα κάβλοπς του http://www.cosmopolitan.gr!Αν το πάμε έτσι στη τελική, όποιος δεν πατάει σε rave parties και δεν πίνει τριπάκια είναι μαμούχαλος κατ'εμέ..ρε τι άλλο θα ακούσουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...