Προς το περιεχόμενο

8800 gt : Οι πρώτες επιδόσεις σε παιχνίδια


EddieObscurant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Thresh παντως καλυτερα να περιμενουμε κανενα πιο επησημο review και να την παρει και κανενας να δουμε πραγματηκα τι λεει.Εμενα παντως ψιλομουφα μου φαινετε το συγκεκριμενο.Σε λιγο θα δουμε οτι ριχνει και 2χ8800ultra σε bences.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thresh παντως καλυτερα να περιμενουμε κανενα πιο επησημο review και να την παρει και κανενας να δουμε πραγματηκα τι λεει.Εμενα παντως ψιλομουφα μου φαινετε το συγκεκριμενο.Σε λιγο θα δουμε οτι ριχνει και 2χ8800ultra σε bences.

 

Τόσο το G92 όσο και το RV670 έχουν 256-μπιτο δίαυλο. Οι επιδόσεις της 8800GT είναι όντως κάπου ανάμεσα σε GTS & GTX και αναμένονται επιπλέον μοντέλα από το G92 μιας και πρόκειται για σειρά προιόντων από Performance μέχρι high end.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

re Sed22...oti apopsh mporeis na akouseis apo emas 8a einai vash twn benchmarks pou yparxoun sto link tou prwtou post...dld den mporeis na koita3eis ekei ti leei kai na apofasiseis? ti 8a sou poume dld? to anti8eto apo to profanes? (vash toulaxiston autwn twn benchmarks)

 

oxi Sadman den einai PCI-E 2.0...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

re Sed22...oti apopsh mporeis na akouseis apo emas 8a einai vash twn benchmarks pou yparxoun sto link tou prwtou post...dld den mporeis na koita3eis ekei ti leei kai na apofasiseis? ti 8a sou poume dld? to anti8eto apo to profanes? (vash toulaxiston autwn twn benchmarks)

 

oxi Sadman den einai PCI-E 2.0...

 

Nευρακια????Λες και ειπα bullshit..Θα με σκοτωσεις...ελεος...καταλαβα τι εννοεις αλλα ηρεμα...πωπω τι εισαι εσυ ρε παιδι μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

eipa se prohgoumeno topic oti symfwna me ta benchmarks tou prwtou post h 8800gt fainetai na einai kalyterh kai apo thn 2900XT...an den diavazeis ola ta posts den ftaiw egw...kai nai neurakia...den goustarw na dinw mashmenh trofh...ligh prospa8eia den vlaptei...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...