Προς το περιεχόμενο

8800 gt : Οι πρώτες επιδόσεις σε παιχνίδια


EddieObscurant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για μένα 6 μέρες δουλειά next week τα 400 ευρώ. ;)

 

 

Βγήκε και fix για το limit ο/c που ήταν μόνο στα 862 της 3870.

 

Άνετα Πάνο με το τροφοδοτικό που έχεις τι το σκέφτεσαι. Θα μου πείς εδώ και με 600αρι τροφοδοτικό σηκώνεις άνετα 2 κάρτες 3870.

 

Να εκμεταλλευτείς και την Abit με το Crossfire.

 

Θα τρέχεις το Crysis σφαίρα αν τον πάς στα 1000 με νερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

καλά αλλου είναι το θέμα όμως, δεν βγάζει η Πουτάνα η Ati καμια καλή vga να αξιοποιήσουμε και το CF στο board αλλιώς έτσι και ήταν καλές οι κάτρες πήγαινα τώρα και τις έπαιρνα :-) θα τα έβρισκα τα φράγκα αλλα δεν αξίζει καν

αν και θα μου πεις πάλι Value/μαρούλια είναι το ίδιο με τις 8800Gt αλλα μονο Benchmark σε 3D 01 είναι και ήταν 2k πιο χαμηλά η 3870 με καλους drivers ίσως ισοσταθμιστούν τα πράγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δυστυχώς για σένα βγαίνουν αληθινά τα λόγια μου που σου είπα χτές.

 

Ετοιμοπαράδοτο είναι το άμεσο διαθέσιμο προιόν που πας και αγοράζεις εκείνη την στιγμή από το κατάστημα.

 

Δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο μέσω παραγγελίας.

 

Μακάρι να σου έρθει σε 1 μέρα όπως περιμένεις.

 

Ελλειπα σημερα ολο το πρωι και δεν μπορεσα να τους παρω ενα τηλεφωνο.

 

Αυριο το πρωι θα τους παρω και ετσι και μου αρχισουν τα δεν ξερω κτλ θα φανε μια ωραια ακυρωσουλα και θα τελειωνει το παραμυθι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλειπα σημερα ολο το πρωι και δεν μπορεσα να τους παρω ενα τηλεφωνο.

 

Αυριο το πρωι θα τους παρω και ετσι και μου αρχισουν τα δεν ξερω κτλ θα φανε μια ωραια ακυρωσουλα και θα τελειωνει το παραμυθι.

 

emena exthes pou tin paraggila apo tilefono mou eixan pi oti simera tha tis exoune.

pira tilefono prin ligo kai mou eipane oti telika aurio tha tis exoune...

riksane tin proti kolotoumpa kai autoi.

 

kai sto e-shop ekana paraggelia exthes,elege tin zotac sta 270 euro (tora tin aferesane apo to sait) kai simera pou pira tilefono mou eipane "tin exoume paketari gia na tin stiloume alla den efige"

 

kai rotao ego tora..

 

AFOU RE KERATADES DEN TOIS EXETE!!

GIATI TOIS MOSTRARETE KAI KOROIDEUETE TON KOSMO??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια διαφημιση τους κανουμε ρε φιλε;

 

Τωρα που εγω και ο Joker θα τους ριξουμε το κραξιμο της αρκουδας θα ειναι καλο για την εικονα τους;

 

Φιλε joker θα τα πω με τους κυριους αυριο το πρωι...αμα δεν μου δωσουν μια σαφη ημερομηνια για το ποτε θα ειναι η καρτα στα χερια μου θα ακυρωσω αμεσα τη παραγγελια και το ιδιο προτεινω να κανεις και εσυ.

 

Και οι 2 εχουμε ζορι βεβαια γιατι επειγομαστε να παρουμε τη καρτουλα στα χερια μας αλλα δεν θα γινουμε και ερμαια του καθε κουτοπονηρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια διαφημιση τους κανουμε ρε φιλε;

 

Τωρα που εγω και ο Joker θα τους ριξουμε το κραξιμο της αρκουδας θα ειναι καλο για την εικονα τους;

 

Φιλε joker θα τα πω με τους κυριους αυριο το πρωι...αμα δεν μου δωσουν μια σαφη ημερομηνια για το ποτε θα ειναι η καρτα στα χερια μου θα ακυρωσω αμεσα τη παραγγελια και το ιδιο προτεινω να κανεις και εσυ.

 

Και οι 2 εχουμε ζορι βεβαια γιατι επειγομαστε να παρουμε τη καρτουλα στα χερια μας αλλα δεν θα γινουμε και ερμαια του καθε κουτοπονηρου.

 

fantasou prin pou milisa mazi tous,mou eipane na paro aurio META TIS 3-00 TO MESIMERI gia na doume an irthe...

aporo an pareis esu ti dikeologia tha sou poune.:fear:

kai klasika file KYRIAKO tha akuroso kai ego tin paraggelia ean then erthei KAI fugei aurio gia ton proorismo tis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου κυριάκο αν δεν έβγαινε ένα εδώ να πει στα forum ότι η gt σκίζει την gts νομίζεις θα είχαν εξαντληθεί όλες ? αυτό σκέψου μονο ;) από κράξιμο δεν μασάνε μην φοβάσαι ότι και να πεις για το παλίσιο/e-shop και οποιο άλλο νομίζεις εγώ πάλι θα προτιμώ αυτό που αγοράζω τα πράγματα που θέλω ;) οποτε δεν θα αλλάξεις σε κάποιον την γνώμη του για ένα μαγαζί από την στιγμή που δεν έχει κάποιες κάρτες διαθέσιμες στο τέλος μαγαζιά είναι κάνουν το pan να μαζέψουν πελάτες οποτε λένε άμεσα διάθεση η σε 2-3 μέρες κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Σωστός ο Πάνος. Χεστήκανε αυτοί τώρα αν ακυρώσετε την παραγγελία εσείς με το συμπάθιο κιόλας. Αυτοί τσίμπησαν εσάς και σας είπαν ότι και καλά έχουν ετοιμοπαράδοτες κάρτες.

 

Το γνωστό παραμύθι.

 

Τώρα αν θέλετε να συνεχίσετε να τρώτε παραμύθι περιμένετε από αυτούς.

 

Αυτοί μόνο κέρδος θα έχουν από εσάς. Δεν πρόκειται να τους πάρετε χρήματα η τπτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Σωστός ο Πάνος. Χεστήκανε αυτοί τώρα αν ακυρώσετε την παραγγελία εσείς με το συμπάθιο κιόλας.

 

kai vevea o panos exei dikio,tin diafimisi exoun sto mialo tous.

 

alla ama tin paraggilo,

tin stiloun me courier pou gia kriti exei kostos 15-17euro kai tous grapso kai DEN pao na tin paro,

na do frou frou ama tous niaksi meta...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι ετσι παιδες...πολλοι ενημερωνονται απο αυτο εδω το φορουμ για την αξιοπιστια και την αντιμετωπιση που εχουν οι πελατες απο τα μαγαζια.

 

Εγω και ο φιλος Jocker δεν χανουμε στη τελικη αφου ακυρωνουμε τη παραγγελια μας και παμε σε αλλες πορτοκαλιες.

 

Το συγκεκριμενο μαγαζι ομως χανει τοσο τα δικα μας λεφτα οσο και τη δυσφημηση που θα του ριξουμε τοσο εδω μεσα οσο και στους γνωστους μας που θα θελανε να ψωνισουν απο αυτο.

 

Και για να μην ξεχνιομαστε...τοσο στο σαιτ τους οσο και τηλεφωνικα μου επιβεβαιωσαν τοσο σε εμενα αλλα και σε αλλους φιλους απο οτι ειδα οτι ειναι ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ.

 

Μαλιστα εγω το ξεκαθαρισα με τον τυπα στο τηλ οτι σε περιπτωση που το παραγγειλω αμεσα απο το Ιντερνετ θα ειναι στα χερια μου σε 2 μερες και ο τυπος απαντησε πως ναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai vevea o panos exei dikio,tin diafimisi exoun sto mialo tous.

 

alla ama tin paraggilo,

tin stiloun me courier pou gia kriti exei kostos 15-17euro kai tous grapso kai DEN pao na tin paro,

na do frou frou ama tous niaksi meta...

 

Τι λές φίλε πλάκα με κάνεις?

 

Όλες οι εταιρίες Πληροφορικης σχεδόν έχουν μηδενικές χρεώσεις και συμβάσεις με ταχυδρομικές και Courier κτλ.

 

Στο όνειρό σου τα βλέπεις τα 15-17 ευρώ κόστος αποστολής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ ξέρετε πως κλείνω παραγγελία από e-shop kαι Πλαίσιο. Παίρνω τηλ και ρωτάω.

 

Έχετε ετοιμοπαράδοτη κάρτα γραφικών 8800gt στο κατάστημα της Καλαμαριάς ή Θεσσαλονίκης να έρθω να την αγοράσω τώρα?

 

Δίνω 1 όνομα και μου την κρατάει για 2-3 ώρες μέχρι να πάω να την πάρω.Πολύ πολύ απλά.

 

Για αυτούς που είναι από Επαρχία και δεν έχουν Πλαίσιο και e-shop συνιστώ υπομονή δυστυχώς. Σε αυτές τις περιπτώσεις μανίας μόνο τα μεγάλα αστικά κέντρα επωφελούνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...