Προς το περιεχόμενο

8800 gt : Οι πρώτες επιδόσεις σε παιχνίδια


EddieObscurant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γενικα σε αλλες περιοχες ερχονται με φορτηγα του Πλαισιου και σε αλλες με ιδιωτικες εταιριες κουριερ.

 

Ναι, εκεινες που σε εμενα εφεραν την παραγγελια 5 μερες μετα απο το αναμενομενο, ενω ηδη την ειχα ακυρωσει.Λολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου ειχαν πει απο πλαισιο οτι τα μεταφορικα ειναι 10ε, αλλα τελικα πηγα στο ταχυδρομειο την πηρα και δεν πληρωσα τπτ. :X

 

Τωρα στο θεμα μας, καλα ειναι?

post-32889-129062955863_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή κωλόφαρδος είμαι . . . Ή το Πλαίσιο μας λέει μπούρδες!!!

Ξέρω ότι πολλοί θα με μισήσετε για τα παρακάτω αλλά πρέπει να τα πω... :devil::devil:

Μιλάω σήμερα το πρωί με πλαίσιο - μου είχανε πει να τους πάρω για να δω τι έγινε η προπαραγγελία μου (8800gt προφανώς). Μου λέει η κοπέλα ήταν να παραλάβουμε χτες (έτσι μου είχανε πει και προχτές στο τηλέφωνο) αλλά τελικά δεν ήρθανε και η καινούρια ημερομηνία είναι για 23-11 κλπ. Καλά λέω, απογοητεύομαι συνεχίζεται η κράτηση.

Σήμερα το μεσημέρι, μίλαγα με την κοπέλα μου. Τί θα κάνεις μωρό μου; Θα πάω Mall μου λέει. Ωραία της λέω θα πας στο Πλαίσιο να ρωτήσεις για την τάδε κάρτα (έτσι από περιεργεία να δω τι θα λέγανε) αλλά καλού κακού έχε και τα λεφτά μαζί σου (ποτέ δεν ξέρεις λέω).

18:30 σκάει τηλέφωνο:

-έλα την βρήκα!

-Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι! ! ! ! ! Παρ'την όπως είσαι και κρυφτην καλά καλά να μη σε δει κανένας ! !

Και τελικά ήρθε στα χέρια μου!

Και όπως είπε και κάποιος σε άλλο ποστ...

Μάλλον υπάρχουν ντοματοφυτείες στα Ζωνιανά τελικά!

Το ζουμί είναι πως της είπαν της κοπέλας μου ότι ήταν από προπαραγγελία που δεν την πήρανε γιατί την αγόρασαν από αλλού... Who knows...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry pou tha vgo apo to thema alla tha to stamatiso edo (an me afisoun)

 

katarxas frou frou stamatao na sou apantao giati eksetias sou exo faei ban sto parelthon kai den thelo na ksanafao.

 

gia ta metaforika den milisa gia kanena plaisio alla gia to grammi.gr

akouste kai auto.

otan milisa apo to tilefono mou eipe o tipos apo to grammi.gr ""tha stin stilo me courier kai ta eksoda einai peripou 30 euro"" file tou leo oxi kai 30!guro sta 15 einai den eimai kanenas xthesinos toses sinalages exo kanei...telos panton tou leo stiltin kai vlepoume.

meta ekana etsi gia na do ti allo exei,ena psaksimo sto sait tou grammi.gr kai eida auto http://www.grammi.gr/apostoli.aspx

dld entaksi ligo filotimo den exoune oi koufales?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pwpw mlkia paixtike toso kairo k egw den esteila thn kgomena mou na petaksei kana mpouti se kana tou plaisiou na mou tsimpisei thn kartoula... k thn exw na kathetai... ti maimounia einai autoi sto plaisio gmto!

 

Εκτός θέματος,αλλα δεν μπορούσα να αντισταθώ.Με την κυκλοφορία του Wow the burning crusade, 3-4 παλικάρια ζήτησαν την collector's edition και εννοείται ότι ουπάλληλος του πλαισίου τους γείωσε.1 λεπτό μετά εμφανίζεται μια κοπελίτσα,ζητάει collectors και στη ζούλα της λέει αντε τελευταία είναι πάρτη.Για την 8800 gt (για να είμαστε και εντός θέματος) θα στείλω ένα μουσάτο φίλο μου με φούστα μπας και γίνει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπως έτσι τσίμπησα την καρτούλα μου την πρώτη εβδομάδα που ήρθανε.

Παίρνω να ρωτήσω σε ένα μαγαζί και μου λέει "αύριο θα έχω 2 κομμάτια, τώρα έχω 2 αλλά την μία την βάζω σε pc και την άλλη την έχουνε κρατημένη" οπότε του λέω και εγώ "την κρατημένη πόσες μέρες την έχουν?", "εδώ και 2 μέρες" μου απαντάει, στο καπάκι του λέω "κοίτα, άν θές πάρε ρώτα αν θα την πάρουν τελικά και πάρε με"

οκ? οκ.

Με παίρνει μετά απο 10 mins και μου λέει "δεν απαντάνε..." και εδώ μίλησε το cash now "κοίτα η δουλειά μου είναι κοντά στο μαγαζί σου σε 5 λεπτά μπορώ να είμαι εκει με το cash στο χέρι"-------> "έλα πάρτην τότε" :devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...