Προς το περιεχόμενο

8800 gt : Οι πρώτες επιδόσεις σε παιχνίδια


EddieObscurant

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι λές φίλε πλάκα με κάνεις?

 

Όλες οι εταιρίες Πληροφορικης σχεδόν έχουν μηδενικές χρεώσεις και συμβάσεις με ταχυδρομικές και Courier κτλ.

 

Στο όνειρό σου τα βλέπεις τα 15-17 ευρώ κόστος αποστολής.

 

oses sinalages exo kanei me antikatavoli auto einai to xreos,ta magazia safos exoune kai alles xreosis alla ti midenikes xreosis exoune re pou to paizeis kai ksipnios esu?

san tous alvanous eisai pou OLA ta kseroun,OLA ta kanoun

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Βγάζουν κέρδος φίλε και συνεργάζονται με Courier.

 

Δεν το παίζω έξυπνος φίλε. Εσύ μίλησες για 15-17 ευρώ χρέωση ότι θα έχει κάποιο μαγαζί. Πράγμα τουλάχιστον για γέλια για όσους ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε frou-frοu στο Πλαισιο εχω παραγγειλει 100000 φορες online...ποτε δεν ειχα το παραμικρο προβλημα και οτιδηποτε αναφεροταν στο σαιτ ως διαθεσιμο ερχοταν στο σπιτι μου το πολυ σε 24 ωρες!

 

Αμα για καποιο λογο ειχε γινει λαθος και δεν υπηρχε αμεση διαθεσιμοτητα σε παιρνουνε αμεσως τηλ και σε ενημερωνουν και σε ρωτανε αμα εισαι διατεθειμενος να περιμενεις ή θελεις να ακυρωσεις τη παραγγελια σου!

 

Δυστυχως αυτη τη φορα ειπα να εμπιστευτω το συγκεκριμενο μαγαζι που απο οτι φαινεται εξαπατησε τοσο εμενα οσο και τους υπολοιπους 2 φορες μια στο σαιτ του που παρουσιαζε το προιον ως ετοιμοπαραδοτο και μια 2η φορα οταν επικοινωνησαμε τηλεφωνικα μαζι τους και μας διαβεβαιωνανε οτι σε 2 μερες θα το εχουμε στα χερια μας.

 

Το παθημα να μας γινει μαθημα λοιπον και απο εδω και περα το συγκεκριμενο μαγαζι μπαινει στη μαυρη λιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάζουν κέρδος φίλε και συνεργάζονται με Courier.

 

Δεν το παίζω έξυπνος φίλε. Εσύ μίλησες για 15-17 ευρώ χρέωση ότι θα έχει κάποιο μαγαζί. Πράγμα τουλάχιστον για γέλια για όσους ξέρουν.

 

ma den mas eipes esu pou gelas kai ksereis?poso xreosei exoun peripou auta ta magazia?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στα 3-4 ευρώ φίλε για όλα τα προιόντα.

 

Πάρε και ρώτα στο Πλαίσιο. Αλλό 3-4 και άλλο 15-17 ευρώ.

 

Δουλεύουν γνωστοί μου εκεί και από εκεί ξέρω για το Πλαίσιο.

 

Φίλε είπες βλακεία τώρα και μην προσπαθήσεις να το παίξεις τώρα και καλά γνώστης. Πολύ σπάνια γίνονται όμως ακυρώσεις παραγγελιών γιατί σε ενημερώνουν πρώτα ότι θα έχει καθυστέρηση οπότε αυτό δεν υφίσταται που λές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρω στα 3-4 ευρώ φίλε για όλα τα προιόντα.

 

Πάρε και ρώτα στο Πλαίσιο. Αλλό 3-4 και άλλο 15-17 ευρώ.

 

Δουλεύουν γνωστοί μου εκεί και από εκεί ξέρω για το Πλαίσιο.

 

Φίλε είπες βλακεία τώρα και μην προσπαθήσεις να το παίξεις τώρα και καλά γνώστης. Πολύ σπάνια γίνονται όμως ακυρώσεις παραγγελιών γιατί σε ενημερώνουν πρώτα ότι θα έχει καθυστέρηση οπότε αυτό δεν υφίσταται που λές.

 

 

ma ego den eipa oti ksero,eipa ti xreosei exo ego.alla opa oxi kai 3-4 euro dike mou vale kati parapano,kai as min ksero...

kai vevea ginete akurosi,otan me paroun apo courier tous leo 2 dikaiologies kai telos,apla tin epistrefoun.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πολλά έβαλα. Φίλε δεν ξέρεις πως λειτουργεί η αγορά μάλλον σήμερα.

 

Σε δικαιολογώ.

 

Όταν υπάρχει συνεργασία για χιλιάδες προιόντα που φεύγουν καθημερινά από Πλαίσιο οι χρεώσεις είναι μηδενικές για το Πλαίσιο.

 

Μιλάμε για πολλά λεφτά όχι για αστεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόνο από Πλαίσιο ψωνίζω.

 

Δεν έχω εμπιστοσύνη σε κανένα άλλο κατάστημα αν πάθει κάτι 1 προϊόν μου.

 

3 φορές μου αλλάξαν dvd-rw και 1 φορά σκληρό δίσκο στο δευτερόλεπτο.

 

Απλά οι καλύτεροι στο ASS με έτη φωτός διαφορά από τον 2ο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά για τον φίλο Joker99.

 

Και οι πιο πολλές σοβαρές εταιρίες eshop πάνω από 1 ποσό στο στέλνουν δωρεάν. Γύρω στα 45-100 ευρώ παίζουν ανάλογα το κατάστημα.

 

 

 

++Για τον σχολιασμό ότι με είπε Αλβανό δεν θα πώ τπτ. Δεν με ενοχλεί καθόλου.

 

Απλά μόνο αυτό. Ο άνθρωπος εκτός από άσχετος είναι και ρατσιστής λέγοντας με Αλβανό για να με θίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Re paidia otan paragelneis online apo to Plaisio me koston ano ton 45 euro einai dorean apostoli se oli tin ellada...Kai pc ftiaxto na pareis 2000 euro tha sou ton steiloun dorean se oli tin Ellada....

 

otan eixa parh thl gia thn GT sto plasio mou eipe oti an mou th steilei spiti tha xrewthw kapou sta 10+ eurw den thymamai.enw an thn paralabw apo to katastima den plirwnw tpt extra.kai egw thymamai oti gia posa tou typou 200 eurw einai tsampa meteforika... ti na sou pw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ευρώ αν είναι κάτω από 40 η παραγγελια αν είστε μέσα στις περιοχές που το πλαίσιο στέλνει με τα φορτηγά του αν βγείτε απομακρυσμένη περιοχή πάει με courier οποτε πληρώνεται 15-17 τόσο απλό δεν θέλει πολύ μυαλό :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...