Προς το περιεχόμενο

Sony Vaio VGN-FZ21Z !!!


lambroukos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tελικα τον αλλαξα τον σκληρο.

 

Με μια λεξη, ΧΑΩΔΗΣ η διαφορα, ανετα κοντραρει σε επιδοσεις το πισι μου, εκτος απο την VGA φυσικα.

 

Αντε με γεια!

 

Ουσιαστικα τωρα εχεις ενα καινουριο-διαφορετικο μηχανημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια καμια σχεση, στην ουσια εκοβε τα ποδια του cpu.Εδω, στο προγραμμα που διατηρει την μπαταρια, η αποδοση ειναι σαφως καλυτερη.

 

θυμασαι ποσο υψυλοι ηταν οι ποροι της cpu ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

An kai kathysterimena apofasisa na parw skliro sta 7200!!!Diabazontas bebaia kai ayta pou exete grapsei kai me exoun psysei apisteyta...:P

Pareiggeila loipon ton parakatw skliro:

>http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=9830

 

Elpizw na einai kalos...Ton perimenw mesa stis epomenes dyo meres!!H timi pisteyw einai poly kali...An brw xrono mesa sto Sab/ko isws allazontas kai ton skliro disko dokimasw na perasw kai Windows XP na dw ti ginetai me tous Drivers...Den yposxomai kati pantws giati den paizei trelos xronos...Ayto pou exw kanei ayti ti stigmi kai paizoun ola teleia einai oti exw perasei Ta windows Vista Ultimate!!!Ayta gia twra kai ta ksanaleme se liges meres!!!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oxi...Otan ftanei sti diadikasia na epilekseis skliro disko kai na kaneis format sou emfanizei dyo sklirous diskous...Enas einai aytos pou prepei na formaroume kai enas me to recovery pou an thymamai kala exei kai to onoma Recovery opote dyskola tha mperdeuteis...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόοοον...Καλησπέρα...Έχω κι εγώ αυτόν τον PC...Δεν μπορώ να πω οτι δεν είμαι ευχαριστημένη αλλάαααααα...Μόλις τον πήρε τσουυυυπ να σου και το καμμένο pixelaki...Δυστυχώς η sony είναι αυστηρή σ'αυτά κι έτσι δεν τον αλλάζει παρά μόνο στα 7 pixel οπότε...Δεν πειράζει έχουμε ένα μικρό "εμπόδιο"...Ωστόσο δύο ερωτήσεις να δω αν πρόκειται για προβλήματα ή όχι...

 

1η ερώτηση: όταν έχω ανοιχτό τον PC και χαμηλώνω την φωτεινότητα κάνει ένα περιέργο βουητό του στυλ πως συνδεόμαστε με dial up μέσω modem...Κάτι τέτοιο τεσπα το οποίο σταματά μόνο όταν η φωτεινότητα είναι στο 100%...Δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα αυτό το βουητό ή αν το κάνει και σε σας...

 

2η ερώτηση: στις θύρες του usb όταν κάνω ασφαλή κατάργηση συσκευής δεν σταματά ουσιαστικά την παροχή ρεύματος από αυτές με αποτέλεσμα τα οποιαδήποτε flashakia να βγαίνουν ενώ είναι "αναμμένα"...Σε σας το εμφανίζει αυτό ή είναι "πρωτοπορίες" και "φαεινές ιδέες" μόνο του δικού μου Βάγιου???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις 5400 rpm σκληρους αξιζει να παρεις 7200 rpm σε laptop?μιλαω απο αποψη θερμοτητας και αν οι mobile motherboard υποστηριζουν τη ταχυτητα των 7200.

 

Ναι αξίζει 100% κατά τη γνώμη μου. Δίνεις εντελώς διαφορετικό αέρα ταχύτητας στο φορητό. Μόνο που δεν είναι όλοι οι σκληροί στις 7200 "πυροβόλα". Ψάξε στο ίδιο topic των Vaio και θα δεις να αναφέρονται συγκεκριμένα μοντέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...