Προς το περιεχόμενο

Ανοίγουμε online κατάστημα με μεταχειρισμένα παιχνίδια για κονσόλες


scooterlord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετσι ειναι.. κανεις δε μας υποσχεθηκε ολα τα παιχνιδια στην τιμη των 20 ευρω.. Οπως και να εχει περιμενω να δω τα αποτελεσματα της προσπαθειας σας και ελπιζω να κανετε αυτο που λετε για το καλο ολων μας :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1)θα υπάρχει ενημέρωση για την κατασταστη του παιχνιδιού (πόσο γρατσουνισμενο θα ειναι) ? ή...

2)όλοι εδώ μέσα οι οποίοι ενδιαφέρονται για τέτοιες αγορές (αυτοί που δεν ενδιαφέρονται δεν νομίζω να ποσταρουν) ειναι διατεθιμενοι να ΑΓΟΡΆΣΟΥΝ, δεν είδα κάποιον να γράφει ωραίο site θα πούλαγα το game μου...

3)αξίζει τον κόπο να πουλήσεις ένα παιχνίδι των 40? για το πολύ 10 με 15 ευρώ; εγω δεν θα το έκανα..

πόσοι από εσάς θα πούλαγατε έναν καλό τίτλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Akribos to antitheto isxuei, kathos se used paixnidia den exeis kamia eggiisi apo ton kataskeuasti,

eno se antigrafa exeis eggiisi apo ton kataskeuasti (ton peirati tis geitonias sou),

giati ean de sto alaxei mporeis kalista na ton karfoseis, pragma pou kai o idios fobate...

 

Συγγνώμη για το off topic αλλά δεν νομίζω να συμφέρει να τον καρφώσεις γιατί από την στιγμή που αγοράζεις παράνομες κόπιες συμμετέχεις κι εσύ στην ''κομπίνα'' οπότε έτσι και στον καρφώσεις θα πάρει κι εσένα η μπάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sam sam, ναι, θα υπάρχει σύστημα αξιολόγησης για την κατάσταση των παιχνιδιών, αλλά να είσαι σίγουρος - εσύ και όλοι οι άλλοι πςσ θα είναι σε πολύ καλή κατάσταση. Πρόκειται να αγοράσουμε επαγγελματική συσκευή αποκατάστασης βλαβών σε οπτικά μέσα οπότε οι δίσκοι θα φεύγουν από τα χέρια μας άριστα. Από κει και πέρα η τιμή θα διαμορφώνεται περισσότερο από την κατάσταση του πακέτου/manual και όχι του παιχνιδιού.

 

Άλλωστε να υπενθυμίσω πως θα υπάρχει εγγύηση ΑΜΕΣΗΣ αντικατάστασης σε περίπτωση ελαττωματικού δίσκου - εντάξει θα τα ελέγχουμε ως επί το πλείστον αλλά δε μπορούμε να τερματίζουμε και όλα τα παιχνίδια για να είμαστε απόλυτοι.

 

Και δεν ανέφερα πουθενά για αγορές αντιγράφων από το κοινό. Θα υπάρχει δυνατότητα μεν, αλλά δε βασίζουμε την επιχείρηση σε καθεαυτούς τους ίδιους πελάτες μας. Θα υπάρχει δυνατότητα αν κάποιος θέλει να πουλήσει να το πάρουμε - κατόπιν προσωπικής μας κρίσης περί αγοράς-ζήτησης αλλά δεν αναγκάζουμε κανέναν να το κάνει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εγώ παιδιά εχω ήδη 19 παιχνίδια για το PS3 αυθεντικά ολοκαίνουργια. Και δεν εχω δώσει εκτός το λάθος που έκανα και αγόρασα τα 2 πρώτα από Ελλάδα. έχω βρει πολύ καλές άκρες και σώζω από 10-40 Ευρώ. Απλα θέλει ψάξιμο και επιμονή. Αν σας ενδιαφέρει κανένας τίτλος πείτε μήπως και μπορώ να βοηθήσω. έχω πάρει για PSP PS2 PS1 Gamecube, DS, N64, Saturn, Dreamcast, οτι θέλω βρίσκω σε καλύτερες τιμές...Δεν εχω τσιπαρει ΠΟΤΕ μηχάνημα μου και ούτε πρόκειται...Δεν αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την περασμένη Δευτέρα πήρα το 360 μου, και έχω ήδη πάρει 4 παιχνίδια μεταχειρισμένα.

Αξίζει γιατί και αυτοί που τα τελειώνουν και τα βαριούνται κάνουν κάποια απόσβεση,και εμείς που τα παίρνουμε κάνουμε οικονομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ παιδιά εχω ήδη 19 παιχνίδια για το PS3 αυθεντικά ολοκαίνουργια. Και δεν εχω δώσει εκτός το λάθος που έκανα και αγόρασα τα 2 πρώτα από Ελλάδα. έχω βρει πολύ καλές άκρες και σώζω από 10-40 Ευρώ. Απλα θέλει ψάξιμο και επιμονή. Αν σας ενδιαφέρει κανένας τίτλος πείτε μήπως και μπορώ να βοηθήσω. έχω πάρει για PSP PS2 PS1 Gamecube, DS, N64, Saturn, Dreamcast, οτι θέλω βρίσκω σε καλύτερες τιμές...Δεν εχω τσιπαρει ΠΟΤΕ μηχάνημα μου και ούτε πρόκειται...Δεν αξιζει

 

Συμφωνω και εγώ με όσα λέει ο plintiriopiaton (μπορείς με pm να μου πεις που τα βρίσκεις?). Μόλις απέκτησα 2 τίτλους για το ΧΒΟΧ360 από internet σε πάρα πολύ καλή τιμή (20&25€). To θέμα όμως είναι ότι θέλει πολύ ψάξιμο και τύχη να πέσεις σε κάποια προσφορά αλλιώς αρκείσαι σε πιο παλιούς τίτλους.

 

Εγώ ενδιαφέρομαι για μεταχειρισμένα από ελληνικό μαγαζί καθώς:

1) η προσωπική επικοινωνια είναι πολύ σημαντική (ελπίζω να το ανοίξετε στην Αθηνα) και η συναλαγή πολύ πιο εύκολη.

2) θέλω να αγοράζω σχετικά νέους τίτλους σε καλυτερες τιμές από τα 60&70€;;;

3) και γιατί όχι να πουλήσω το μεταχειρισμένο ξανά στα παιδιά αν δεν μου κάνει το παιχνίδι ή το βαρέθηκα κλπ.

 

Καλή επιτυχία scooterlord και φυσικά pm me για το site σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια,καλη κινηση αν γινει τελικα πραγματικοτητα.Ειμαι μεσα με 1000.εχετε ανταγωνισμο ομως (elx).φανταζομαι τα παιχνιδια τα παιρνετε απο wholesales και παντα ntsc-region free (μιλαω για κονσολες,καθως στο πισι ειναι ακομη πιο ευκολο να βρεις τιτλους).Παντως ειμαι μεσα αφου ετσι και αλλιως απο Play asia και ebay αγοραζω μονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ μέσα ασυζητητί αν τα πράγματα είναι έτσι όπως τα λες. Και πολύ πιθανό να πουλούσα και παιχνίδια. Οταν με το καλό ανοίξετε, στείλε κ εδώ ένα pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...