Προς το περιεχόμενο

Ανοίγουμε online κατάστημα με μεταχειρισμένα παιχνίδια για κονσόλες


scooterlord

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας παιδια και καλή χρονια! Λοιπον, τιποτα από όσα είπαμε δεν ειναι.. 'μουφα' όπως είπε κάποιος!

 

Ήδη έχουμε ξεκινήσει τα διαδικαστικά για την έναρξη της επιχείρησης, έπρεπε να μπει πρώτα η νέα χρονιά για να μπορέσουμε να εκμεταλλευτούμε επιδότηση για την έναρξη, δε μπορούσαμε να ρισκάρουμε για το τέλος του 2007!

 

Κάντε λίγη υπομονή, κι εμείς θέλουμε να ξεκινήσουμε... πιστέψτε μας! Δε θα ξεχάσουμε να σας ενημερώσουμε, μην ανυσηχείτε. Και όσον αφορά για αυτά που ανέφερα στο πρώτο post...ακόμα ισχύουν! Wait and see ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά ποτέ δεν θα με ενδιέφερε η αγορά μεταχειρισμένου παιχνιδιού. Το παν ως κάτοχος κονσόλας είναι να οπλιστείς με υπομονή. 70 ευρώ για ένα παιχνίδι δεν θα πλήρωνα ποτέ. Μπορώ όμως να περιμένω μερικούς μήνες μέχρις ότου η τιμή του παιχνιδιού να πέσει και να το παραγγείλω δικτυακά σε πολύ χαμηλή τιμή σφραγισμένο/ολοκαίνουργιο. Γενικά είμαι ψείρας με τα πάντα και σίγουρα δεν θα αγόραζα μεταχειρισμένο ποτέ μα ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά ποτέ δεν θα με ενδιέφερε η αγορά μεταχειρισμένου παιχνιδιού. Το παν ως κάτοχος κονσόλας είναι να οπλιστείς με υπομονή. 70 ευρώ για ένα παιχνίδι δεν θα πλήρωνα ποτέ. Μπορώ όμως να περιμένω μερικούς μήνες μέχρις ότου η τιμή του παιχνιδιού να πέσει και να το παραγγείλω δικτυακά σε πολύ χαμηλή τιμή σφραγισμένο/ολοκαίνουργιο. Γενικά είμαι ψείρας με τα πάντα και σίγουρα δεν θα αγόραζα μεταχειρισμένο ποτέ μα ποτέ.

 

και εγώ κάτι παρόμοιο, εκτός από παιχνίδια μπάλας που έχω κάτι σαν ψύχωση :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φυσικά και θέλω και εγώ ενημέρωση με pm.

 

μέχρι τότε όμως όσοι θέλετε να ανταλλάξετε, αγοράσετε, πουλήσετε μεταχειρισμένα το http://www.24net.gr νομίζω ότι θα σας καλύψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά, αυτή η επιχείρηση έχει έτοιμο πελατολόγιο πριν ακόμη κάνει έναρξη λειτουργίας....αισιόδοξο αυτό.

 

μου θυμίζει έναν φίλο μου που πρώτα έπαιρνε τους δίσκους και μετά πήρε πικαπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...