Προς το περιεχόμενο

Φολα σε γατες


louben

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠΑιδια πειτε μου τη γνωμη σας.Ειναι μια Κ@@@@α στη γειτονια που εχει γεμισει τον τοπο φολες και δεν εχει μεινει γατα για γατα(πρωτο θυμα ο γατος μου που τον ειχα 2 χρονια).Παρολες τις παρατηρησεις κτλ δε μασαει τιποτα.Πριν φτασω στην αυτοδικια υπαρχει καποιος συλλογος ομιλος κτλ στον οποιο να μπορω να την καταγγειλω(το δυσκολο βεβαια ειναι πως θα αποδειξω οτι ριχνει αυτη τις φολες) η ειμαστε απροστατευτοι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 353
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators
ΠΑιδια πειτε μου τη γνωμη σας.Ειναι μια Κ@@@@α στη γειτονια που εχει γεμισει τον τοπο φολες και δεν εχει μεινει γατα για γατα(πρωτο θυμα ο γατος μου που τον ειχα 2 χρονια).Παρολες τις παρατηρησεις κτλ δε μασαει τιποτα.Πριν φτασω στην αυτοδικια υπαρχει καποιος συλλογος ομιλος κτλ στον οποιο να μπορω να την καταγγειλω(το δυσκολο βεβαια ειναι πως θα αποδειξω οτι ριχνει αυτη τις φολες) η ειμαστε απροστατευτοι????

 

Ρώτα στη Φιλοζωϊκή Εταιρεία.

 

Προσωπικά δεν σε συμβουλεύω τίποτα. Σκέφτομαι ότι αν είχα τέτοιο άνθρωπο στη γειτονιά μου και ήμουν σίγουρος ότι έριχνε φόλες στα ζώα, ίσως του έκανα τη μούρη κρέας.

Δεν ξέρω, σκέφτομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι τους ενοχλούν οι γάτες;; προτιμούν να έχουν ποντίκια στους δρόμους;

 

 

Φαντάζομαι ότι χωρίς κάποια αποδεικτικά στοιχεία, δε μπορείς να κάνεις πολλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που σκοτωσε το κατοικιδιο του παιδιου δεν μπορει να την τρεξει στα δικαστηρια?

Υπαρχει καποιος νομος που να προστατευει τους ιδιοκτητες κατοικιδιων απο τετοιες πραξεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, τη φωτογραφία μιας νεκρής γάτας και δίπλα μια φωτογραφία του παιδιού του κομμένη στη μέση. Δωρεά σε φιλοζωικό σύλλογο την επόμενη μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλες οι ιδεες σας.Ναι εχει δυστυχως παιδια και μαλιστα 3.Το ωραιο ειναι οτι εχει επαναληφθει η πραξη και μας ειχαν φαει οι ποντικοι.Μολις μαζευτηκαν οι γατες εξαφανιστηκαν οι ποντικοι τωρα εξαφανιστηκαν οι γατες.

Τι να κανω που δεν εχω χειροπιαστες αποδειξεις.Να την κανω ρεζιλι στη γειτονια??Μα ειναι ηδη ρομπα αλλα δε μασαει.Να σπασω τ αμαξια των παιδιων της?ποιο το νοημα θα γινω σαν και αυτους.Θελω να κανω κατι ει δυνατον νομικως να την ταρακουνησω γινεται ομως????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα σαπούνι και καρφίτσωσε πάνω μια φωτογραφία της. πέταξε το στην είσοδο της και γράξε πάνω πχ" όπως λιώνει το σαπούνι, έτσι να λιώσεις κ εσυ". μετά στείλε κ ένα ανώνυμο γράμμα ότι αν ξαναρίξει φόλα θα υπάρχουν κ χειρότερα και να δεις για πότε γίνεται φιλόζωη...:devil::devil::devil:B):o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ συ την αφηνεις χυμα την γατα σ?!

απ οσο ξερω δεν παθαινει κανεις απο αυτους κατι ιδιαιτερο,θυμαμαι π χαν βγαλει στις ειδησεις παρομοιο σκηνικο π εριχνε φολες σε σκυλους στην περιοχη λαχαναγορας ρεντη κ εκει γυρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να της σκοτωσω την γατα???Δεν εχει(και σιγα μην ειχε).

 

Αυτο πηγαινε στον Lucifer που ειπε κατι για το αν εχει παιδια η τυπισα...

Προφανως και δεν ειναι σωστα τα αντιποινα στην συγκεκριμενη περιπτωση...

Οπως ειπε και ο Luci μια διακριτικη απειλη ισως να ειχε αποτελεσμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...