Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σας!Θα ήθελα να ρωτήσω και εγώ για το στοίχημα στο ίντερνετ.Έχω ακούσει για την Bwin και την Sportingbet.Από τα λίγα που διάβασα και εδώ είναι αξιόπιστες.Απλά ήθελα να ρωτήσω επειδή είμαι άσχετη ολίγον,πώς μπορώ να παίξω μέσω νετ.Δηλαδή πχ έχω μια prepaid card της Κύπρου.Μπορώ μέσω αυτής;Μπορώ να παίξω όσα χρήματα θέλω;Ακόμη και 1 ευρώ ας πούμε;Δεν θα ήθελα να ανακατευτώ με τα bonus,απλά να ποντάρω κάποια χρήματα από την κάρτα μου.Και αν κερδίσω,τα χρήματα μπορούν να μπουν στην κάρτα και να κάνω ανάληψη;Πώς δουλεύει όλο αυτό.Πολλές ερωτήσεις,συγνώμη.:o

 

μπορείς να κάνεις κατάθεση κανονικά με την prepaid κάρτα σου και να παίξεις και με 1 ευρώ, ακόμη και με λιγότερα σε κάθε στοίχημα. Αν σου χρεώσουν το bonus kαι δεν το θες μπορείς να επικοινωνήσεις με το support μέσω τηλεφώνου, live chat ή email και να τους πεις ότι δεν το θες. Ακόμη όμως και αν το πάρεις, απλά θα στο αφαιρέσουν όταν θα πας να κάνεις ανάληψη. Η ανάληψη μπορεί να γίνει στην ίδια σου την κάρτα και συνήθως απαιτεί 2-3 μέρες για να πραγματοποιηθεί. Να γνωρίζεις τέλος ότι κάποιες εταιρείες μπορεί να σου πάρουν κάποιο ποσοστό από το πόσο που κάνεις κατάθεσή ή ανάληψη από κάρτα, γύρω το 1,5%.

 

---------- Προσθήκη στις 11:18 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 11:12 ----------

 

http://www.freebets.gr/ ειναι το site με τα bonus,

προσοχη ομως γιατι αν κανετε κλικ στα links,

παιρνουν λεφτα αυτοι, οπως κ ολοι που χουν links με bookmakers στο site τους, ετσι για να γνωριζετε

 

Αυτό που γράφεις ισχύει αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί το αναφέρεις σαν αρνητικό. Το κάθε site που έχει μια διαφήμιση στοιχηματικής εταιρείας πέρνει μια προμήθεια για τον κάθε πελάτη που θα στείλει σε εκείνη από την ίδια την εταιρεία. Αυτό δεν έχει καμία επίπτωση στον ίδιο τον παίκτη που παίρνει κανονικά τα bonus του, χωρίς να βάζει κάτι από την τσέπη του.

 

Γιατί να μην γραφτεί λοιπόν κάποιος από τη freebets, τη δική μας ή κάποια άλλη ιστοσελίδα που του προσφέρει δωρεάν πληροφορίες, ειδήσεις, tips ή οποιαδήποτε άλλη υπηρεσία που τον βοηθά; Εμείς κλέφτες να γίνουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

βρε συ, δεν το ανεφερα ως αρνητικο, ειλικρινα,

απλα εσπευσα να ενημερωσω τον κοσμο, γιατι καποιος μπορει να μην θελει,

μου φαινεται οτι ολο αυτο το κυκλωμα με τα bonus εγγραφης λειτουργει καπως "κρυφα", εσυ καλα τα λες, αλλα αν ειναι ετσι οπως τα λες,

γιατι ολοι αυτοι που εχουν link στα site τους για να παιρνουν το bonus δεν βγαινουν να το γραψουν ξεκαθαρα: "καντε εγγραφη απο το site μας, να βγαλουμε κι εμεις κανα ψιλο", ενω οι περισσοτεροι το περνανε στην ζουλα, ουτε καν ψιλα γραμματα, επειδη λοιπον σιχαινομαι την "μεθοδο της ζουλας" προσωπικα, ενημερωσα τον κοσμο κι απο κει και περα οποιος θελει δινει, οποιος δεν θελει δεν δινει, δικαιωμα του ειναι του καθενος,

 

οσο για την τελευταια φραση "Εμείς κλέφτες να γίνουμε;",

προτιμω τα site που δινουν πληροφοριες free εντελως και πιστεψε με υπαρχουν και τετοια, για να μην γινεις κλεφτης, εσυ κι ο καθενας, η δουλεια ειναι η λυση,

 

(φιλικα παντα, αν το στυλ μου ειναι καπως, ετσι ειναι γενικα,

μην το παρεις προσωπικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορείς να κάνεις κατάθεση κανονικά με την prepaid κάρτα σου και να παίξεις και με 1 ευρώ, ακόμη και με λιγότερα σε κάθε στοίχημα. Αν σου χρεώσουν το bonus kαι δεν το θες μπορείς να επικοινωνήσεις με το support μέσω τηλεφώνου, live chat ή email και να τους πεις ότι δεν το θες. Ακόμη όμως και αν το πάρεις, απλά θα στο αφαιρέσουν όταν θα πας να κάνεις ανάληψη. Η ανάληψη μπορεί να γίνει στην ίδια σου την κάρτα και συνήθως απαιτεί 2-3 μέρες για να πραγματοποιηθεί. Να γνωρίζεις τέλος ότι κάποιες εταιρείες μπορεί να σου πάρουν κάποιο ποσοστό από το πόσο που κάνεις κατάθεσή ή ανάληψη από κάρτα, γύρω το 1,5%.

 

Σε ευχαριστώ πολύ!Ήσουν κατατοπιστικός!!Λέω να κάνω μια προσπάθεια με την sportingbet.Δεν μου φάνηκε τόσο δύσκολο από μια ματιά που έριξα.Με το bonus δεν θα ήθελα να ανακατευτώ,γιατί μου φάνηκε λίγο μπέρδεμα το πώς πρέπει να τα ποντάρεις.Δεν τα πάω καλά με αυτά.:P Μπορώ επίσης να κάνω εγγραφή και να παίζω όποτε θέλω έτσι;Δεν είναι υποχρεωτικό να παίζεις κάθε μέρα.Ίσως χαζή ερώτηση.:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε, εννοειται οτι μπορεις να παιζεις οποτε θες,

τα χρηματα θα ειναι εκει στον λογαριασμο σου

 

οσο για το bonus, απλα δεν σε αφηνουν να κανεις αναληψη,

δλδ σου λεει θα σου δωσω bonus 100 ευρω αν βαλεις 100 δικα σου (θα χεις 200 στο συνολο στον λογαριασμο σου), ΑΛΛΑ:

για να τα σηκωσεις θα πρεπει να χεις κανει τζιρο 5 ή 6 φορες αυτο το ποσο, δλδ πρεπει να χεις ριξει κανα 1000αρικο στοιχηματα,

that's all

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλες 2 ερωτήσεις.Στο πεδίο που ζητάει όνομα της κάρτας,τι βάζουμε;Visa χρεωστική κάρτα,Visa electron,Visa Credit?Τι;

Και για ανάληψη,πρέπει να δώσω λογαριασμό τραπέζης;Δηλαδή δεν γίνεται να μπουν τα χρήματα στην prepaid card και να τα σηκώσω από εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε debit και αν δεν γίνει η κατάθεση electron. Λογικά μετά την κατάθεση θα σου βγάλει κι επιλογή για ανάληψη στην κάρτα που έκανες κατάθεση αλλά μην σε πάρω στο λαιμό μου δεν έχω δοκιμάσει με κάρτα, ρώτα το στη live εξυπηρέτηση πελατών ή στείλε ένα email.

 

Αν δεν γίνεται μπόρεις να γραφτείς στην BWIN στην οποία σίγουρα γίνεται.

 

---------- Προσθήκη στις 19:17 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:14 ----------

 

βρε συ, δεν το ανεφερα ως αρνητικο, ειλικρινα,

απλα εσπευσα να ενημερωσω τον κοσμο, γιατι καποιος μπορει να μην θελει,

μου φαινεται οτι ολο αυτο το κυκλωμα με τα bonus εγγραφης λειτουργει καπως "κρυφα", εσυ καλα τα λες, αλλα αν ειναι ετσι οπως τα λες,

γιατι ολοι αυτοι που εχουν link στα site τους για να παιρνουν το bonus δεν βγαινουν να το γραψουν ξεκαθαρα: "καντε εγγραφη απο το site μας, να βγαλουμε κι εμεις κανα ψιλο", ενω οι περισσοτεροι το περνανε στην ζουλα, ουτε καν ψιλα γραμματα, επειδη λοιπον σιχαινομαι την "μεθοδο της ζουλας" προσωπικα, ενημερωσα τον κοσμο κι απο κει και περα οποιος θελει δινει, οποιος δεν θελει δεν δινει, δικαιωμα του ειναι του καθενος,

 

οσο για την τελευταια φραση "Εμείς κλέφτες να γίνουμε;",

προτιμω τα site που δινουν πληροφοριες free εντελως και πιστεψε με υπαρχουν και τετοια, για να μην γινεις κλεφτης, εσυ κι ο καθενας, η δουλεια ειναι η λυση,

 

(φιλικα παντα, αν το στυλ μου ειναι καπως, ετσι ειναι γενικα,

μην το παρεις προσωπικα)

 

 

Ναι δεν παρεξηγούμαι όλα ΟΚ. Απλά να ξέρεις ότι στους όρους οι εταιρείες αναφέρουν ότι απαγορεύεται να προωθείς τις διαφημίσεις και τα links σου με οποιοδήποτε τρόπο και να λες στον άλλο να κάνει κλικ εδώ για να πάρει κι εσύ κανένα φράγκο... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα debit και η κατάθεση έγινε!Και ανάληψη φαίνεται να γίνεται από την κάρτα,αυτή υπάρχει ως επιλογή.Έστειλα και mail για καλό και για κακό.Thanks και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι δεν παρεξηγούμαι όλα ΟΚ. Απλά να ξέρεις ότι στους όρους οι εταιρείες αναφέρουν ότι απαγορεύεται να προωθείς τις διαφημίσεις και τα links σου με οποιοδήποτε τρόπο και να λες στον άλλο να κάνει κλικ εδώ για να πάρει κι εσύ κανένα φράγκο... :)

 

οκ κι απο μενα, κατανοητο, εχεις δικιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά. Ο πατέρας μου ασχολείται με blackjack, και αναρωτιέμαι ποιο είναι καλό site πέραν του bwin που παίζει ήδη;

Επίσης, εφόσον πρόκειται για παιχτη vs computer, τι πιστεύεται πως ισχύει; Τυχαιότητα ή κάποιο σύστημα απο πίσω; Δηλαδή αν δουν οτι κερδίζει σε μια μέρα, μαλλον τον έχουν σταμπαρει για να του τα πάρουν μετά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν εκατοντάδες καζίνο στο internet και φυσικά το blackjack είναι από τα κορυφαία παιχνίδια. Ωστόσο θέλει λίγη προσοχή στο ποιο καζίνο θα γραφτείς. Θα πρότινα να προτιμήσεις τα "κορυφαία" ονόματα της αγοράς για να έχει το κεφάλι σου ήσυχο από πλευράς ασφάλειας και ταχύτητας στις πληρωμές.

 

Για το κατά πόσο τυχαία ή όχι είναι τα αποτελέσματα και αν κλέβουν οι εταιρείες σε παραπέμπω στο ανάλογο άρθρο μου στο:

http://www.clicknbet.gr/article5.php

 

Επειδή ασχολούμε κι εγώ με το blackjack θα πρότινα κάποιο καζίνο με λογισμικό netent που υπάρχει και σε flash μορφή για απευθείας παιχνίδι από τον internet explorer, firefox κλπ. To συγκεκεριμένο λογισμικό μου αρέσει γιατί είναι και πολύ γρήγορο (10 χέρια το λεπτό), αλλά αυτά είναι γούστα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία σελίδα btw. Διάβασα το άρθρο, και η σελίδα με την whitelist δεν ανοίγει. Παρόλα αυτά διάβασα την bloacklist.

Μπορείς να μου πεις εσύ 3-4 sites για BJ; Έχω υπόψιν τα king solomons, bwin, sportingbet.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία σελίδα btw. Διάβασα το άρθρο, και η σελίδα με την whitelist δεν ανοίγει. Παρόλα αυτά διάβασα την bloacklist.

Μπορείς να μου πεις εσύ 3-4 sites για BJ; Έχω υπόψιν τα king solomons, bwin, sportingbet.gr

 

Ευχαριστώ για την ανακάλυψη, το έφτιαξα!

 

Εγώ θα πρότινα μάλλον unibet που έχει και ένα όμορφο 100% bonus έως 100 ευρώ και όμορφο software και σε flash. Γενικά πάντως όλα τα καζίνο της λίστας είναι ασφαλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία σελίδα btw. Διάβασα το άρθρο, και η σελίδα με την whitelist δεν ανοίγει. Παρόλα αυτά διάβασα την bloacklist.

Μπορείς να μου πεις εσύ 3-4 sites για BJ; Έχω υπόψιν τα king solomons, bwin, sportingbet.gr

 

Για καζίνο ριξε μια ματια και εδω εχει αναλυτικα reviews

http://www.betdays.com/1479.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την ανακάλυψη, το έφτιαξα!

 

Εγώ θα πρότινα μάλλον unibet που έχει και ένα όμορφο 100% bonus έως 100 ευρώ και όμορφο software και σε flash. Γενικά πάντως όλα τα καζίνο της λίστας είναι ασφαλή.

 

Για καζίνο ριξε μια ματια και εδω εχει αναλυτικα reviews

http://www.betdays.com/1479.html

Ευχαριστώ παιδιά. Έκανα και το ρεζουμέ και έβγαλα 4-5 αξιόπιστα καλά καζίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...