Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ για την ανακάλυψη, το έφτιαξα!

 

Εγώ θα πρότινα μάλλον unibet που έχει και ένα όμορφο 100% bonus έως 100 ευρώ και όμορφο software και σε flash. Γενικά πάντως όλα τα καζίνο της λίστας είναι ασφαλή.

 

50€ bonus ε3χει η unibet πλεον.

100 εχουν william hill (πολυ καλη) bwin αυτην την περιοδο, betoto.

flik μπορεις να δεις και http://www.bonus24.gr για reviews.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

50€ bonus ε3χει η unibet πλεον.

100 εχουν william hill (πολυ καλη) bwin αυτην την περιοδο, betoto.

flik μπορεις να δεις και http://www.bonus24.gr για reviews.

 

100% μπόνους έως 100 ευρώ έχει η Unibet στο καζίνο, ξέρω πολύ καλά τι γράφω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Trixie και το patent τί ακριβώς σημαίνουν στο στοίχημα;Είναι κάποιο είδος συστήματος;

Επεξ/σία από adela
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Trixie και το patent τί ακριβώς σημαίνουν στο στοίχημα;Είναι κάποιο είδος συστήματος;

 

Ακρβώς. Trixie είναι ένα σύστημα 3 αγώνων στο οποίο ζητάς τριάδες και δυάδες. Πληρώνεσε συνολικά για 4 αποτελέσματα (για 1 τριάδα και 3 δυάδες)

 

Patent είναι σύστημα 3 αγώνων στο οποίο ζητάς τριάδα, διάδες και μονά αποτελέσματα. Πληρώνεσε συνολικά για 7 αποτελέσματα (για 1 τριάδα, 3 διπλά και 3 μονά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακρβώς. Trixie είναι ένα σύστημα 3 αγώνων στο οποίο ζητάς τριάδες και δυάδες. Πληρώνεσε συνολικά για 4 αποτελέσματα (για 1 τριάδα και 3 δυάδες)

 

Patent είναι σύστημα 3 αγώνων στο οποίο ζητάς τριάδα, διάδες και μονά αποτελέσματα. Πληρώνεσε συνολικά για 7 αποτελέσματα (για 1 τριάδα, 3 διπλά και 3 μονά)

 

Μάλιστα.Καλά μου ακούγονται.Σ ευχαριστώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά bet365 υπάρχει πρόβλημα αν παίξω με προπληρωμένη EUROBANK?

Σε καταθέσεις , αναλήψεις έχει κανένα πρόβλημα?

Σου ζητάνε ταυτοποίηση για ανάληψη κερδισμένων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω κερδισα ενα σεβαστο ποσο αλλα μετα συνειδητοποιησα οτι δεν ειχα δωσει τα πραγματικα στοιχεια μου..ετσι επικοινωνησα μαζι τους και μου ζητησαν ταυτοτητα η διπλωμα..παιζω με prepay alla exw και αλλες καρτες και φοβαμαι μην γινει τπτ..τι να κανω?ΑΝ δεν δειξω κατι απ αυτα δεν μπορω να παρω τα χρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά bet365 υπάρχει πρόβλημα αν παίξω με προπληρωμένη EUROBANK?

Σε καταθέσεις , αναλήψεις έχει κανένα πρόβλημα?

Σου ζητάνε ταυτοποίηση για ανάληψη κερδισμένων?

 

Δεν θα έχεις πρόβλημα με την προπληρωμένη. Για την ταυτοποίηση συνήθως ζητάνε την πρώτη φορά, αλλά όχι και πάντα... Τι να σου πω εξαρτάται από το πως θα έχουν ξυπνήσει εκείνο το πρωί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Έκανα λογαριασμό στην betfair και έχω μερικές απορίες σχετικά με τα στοιχήματα. Πέρασα την κάρτα έκανα και κατάθεση τώρα ήρθε η ώρα για να στοιχηματίσω. πχ (δείτε την εικόνα παρακάτω) ας πούμε θέλω να παίξω υπέρ της Γαλλίας. Πατάω πάνω υπέρ της Γαλλίας. Στο πλαίσιο που εμφανίζεται δίπλα στην δεύτερη στήλη φαντάζομαι πως βάζουμε το ποσό που θέλουμε να στοιχηματίσουμε. Στην πρώτη στήλη όμως τη βάζουμε? Και μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος και το στοίχημα κατά?

Κάπως ηλίθιες ερωτήσεις αλλά είμαι τελείως αρχάριος στο ιντερνετικό στοίχημα.

http://img138.imageshack.us/img138/2862/screenshotzk.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώτη στήλη εννοείς εκεί που λέει 2.28?Αν ναι τότε εκεί είναι η απόδοση που ποντάρεις.Απλά αυτό σου δίνει την δυνατότηα να το αλλάξεις ώστε να ζητήσεις μεγαλύτερη απόδοση αν θέλεις.Αυτό βεβαια δε σημαίνει ότι θα την πάρεις κιόλας.

 

Για το κατά:Ας πούμε ότι πιστεύεις ότι η γαλλία δεν θα κερδίσει, δηλαδή 1X.Οποτε παίζεις κατά τις γαλλίας και περιμένεις 1X

Καλύτερα πάντως να μην παίζεις κατά γιατί πολλές φορες ρισκάρεις πολλά για να πάρεις λίγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια ερώτηση.Και ευχαριστώ για όλες τις απαντήσεις σας μέχρι τώρα.

Αν παίξω πχ 7 αγώνες και επιλέξω την τετράδα,θα πρέπει να κερδίσω τους 4 από τους 7 αγώνες,έτσι;Το ποσό κέρδους πώς υπολογίζεται.Οι αποδόσεις των 4 νικηφόρων αγώνων επί τί;0,30 ή το ποσό που έχω παίξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry για τις πολλές ερωτήσεις αλλά αυτά τα συστήματα με έχουν μπερδέψει.Ας πούμε ότι παίζω 5 αγώνες τί είναι καλύτερο να παίξω super yankee ή δυάδες/τριάδες/τετράδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει αντικειμενικά καλύτερο. Με οποιοδήποτε σύστημα, αυξάνεις τις πιθανότητές σου να κερδίσεις, αλλά ταυτόχρονα μειώνεις και το πιθανό κέρδος σου. Είναι σε πόσο βαθμό συμβιβάζεσαι με αυτό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...