Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Ο φιλος μας παραπανω εδωσε μερικα χαρακτηριστικα παραδειγματα και με καλυψε πληρως. Να συμπληρωσω οτι το ιδιο κολπακι που εχουν με τα κορνερ εχουν και σε κατι ποντους στο μπασκετ , στο βολει , στο τεννις κτλ. , τα εχω δοκιμασει ολα και παντου κλεβουν. Μιλαμε για την πληρη απαταιωνια.Σε κλεβουν παρακολουθωντας ζωντανα τον αγωνα , φαντασου να μην το βλεπεις κιολας τι γινεται. Αν ηταν για μια φορα θα ελεγες αντε εγινε κ ενα λαθος αλλα μιλαμε για συστηματικο κλεψιμο.

 

Οσο για αυτους που εσπευσαν να υπερασπισουν την bet365 μαλλον ειναι αξιοι της μοιρας τους ή απλα δεν εχουν παιξει ποτε σε αυτα που αναφερουμε και μιλανε εκ του ασφαλους και απο την απ εξω.

Θα συνιστουσα ειστε πιο αυστηροι πριν δωσετε ψηφο αξιοπιστιας σε απαταιωνες τυπου bet365 και να μην παραπληροφορειτε τον κοσμο κυριοι.

 

---------- Προσθήκη 22-07-2010 στις 00:03 ---------- Προηγούμενο μήνυμα 21-07-2010 στις 23:57 ----------

 

Για πες ενα συγκεκριμενο παραδειγμα αναλυτικα να καταλαβουμε ακριβως τι εννοεις. Π.χ αυτο με τα κορνερ. Τι εγινε ακριβως. Τι πονταρες και τι εγινε.

Με γενικοτητες δεν προκειται (απο αυτους που ασχολουνται τουλαχιστον) να σε πιστεψει κανενας.

 

Φιλε μου αυτοι που ασχολουνται θα επρεπε να ξερουν τις πουστιες της συγκεκριμενης εταιριας - απατης bet365 και να μην ειναι τοσο αφελης απεναντι σε απαταιωνες.

 

Επισης καλο ειναι παιδια οταν αναφερετε δημοσια οτι μια εταιρια ειναι αξιοπιστη να ειναι επιβεβαιωμενο και δοκιμασμενο.

 

Η bet365 λοιπον αποδειχτηκε οχι απλα αναξιοπιστη αλλα σκετη απατη.

Απορω πως υπαρχουν ακομη ανθρωποι που τους εμπιστευονται και δινουν τα λεφτα τους σ αυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι κανένας δεν υπερασπίστηκε την bet365.Απλά είναι εταιρεία με πολύ διαφήμιση και λογικά δεν θα είχε επιτυχία αν έκλεβε.Εγώ 6 χρονια είμαι στο ανταλλακτήριο και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

 

Και αυτά τα "άξιοι της μοίρας" κομμένα γιατί άξιοι της μοίρας είναι αυτοί που παίζουν τα λεφτά τους σε κάτι ελεεινά στοιχήματα του στυλ ποσα κόρνερ στο παιχνίδι, πόσες κίτρινες στο παιχνίδι,πόσες αλλαγές στο παιχνίδι και πάει λέγοντας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλαράκι κανένας δεν υπερασπίστηκε την bet365.Απλά είναι εταιρεία με πολύ διαφήμιση και λογικά δεν θα είχε επιτυχία αν έκλεβε.Εγώ 6 χρονια είμαι στο ανταλλακτήριο και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

 

Και αυτά τα "άξιοι της μοίρας" κομμένα γιατί άξιοι της μοίρας είναι αυτοί που παίζουν τα λεφτά τους σε κάτι ελεεινά στοιχήματα του στυλ ποσα κόρνερ στο παιχνίδι, πόσες κίτρινες στο παιχνίδι,πόσες αλλαγές στο παιχνίδι και πάει λέγοντας

 

Τωρα φιλε ειναι σοβαρη απαντηση αυτη?

Δηλαδη αν στα μισα σε κλεβει και στα αλλα μισα δεν σε κλεβει τοτε ειναι οκ αξιοπιστη και ολα καλα.

Τι λετε ρε παιδια ?

Για να λεγονται αξιοπιστοι και μεγαλη εταιρια και με διαφημιση κτλ δεν θα επρεπε να κλεβουν απο κανενος ειδους στοιχηματισμο ουτε σεντς!

Εκτος και αν ο καθενας θεωρει οτι νομιζει αυτος αξιοπιστο.

Αυτο ελειπε να κλεβουν ακομα και στα γκολ που τα βλεπουμε να μπαινουν στα δίχτυα. Αν ειναι δυνατον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(...) άξιοι της μοίρας είναι αυτοί που παίζουν τα λεφτά τους σε κάτι ελεεινά στοιχήματα του στυλ ποσα κόρνερ στο παιχνίδι, πόσες κίτρινες στο παιχνίδι,πόσες αλλαγές στο παιχνίδι και πάει λέγοντας
Για πιο λόγο το να παίζεις over/under στα γκολ είναι νορμάλ και το over/under στις κάρτες είναι ελεεινό ;

 

Όπως κάποιες ομάδες βάζουν πιο πολλά γκολ, έτσι και κάποιες άλλες παίρνουν πιο πολλές κάρτες. Ίδια λογική είναι.

 

Και για να το πάω ένα βήμα παραπέρα, αν όταν είχαν πρωτοβγεί τα στοιχήματα ξεκινούσαν με over/under στις κάρτες αντί στα γκολ, τότε αυτό θα ήταν το "φυσιολογικό" και το over/under γκολ θα μας φαινόταν "περίεργο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Φιλε μου αυτοι που ασχολουνται θα επρεπε να ξερουν τις πουστιες της συγκεκριμενης εταιριας - απατης bet365 και να μην ειναι τοσο αφελης απεναντι σε απαταιωνες.

 

Επισης καλο ειναι παιδια οταν αναφερετε δημοσια οτι μια εταιρια ειναι αξιοπιστη να ειναι επιβεβαιωμενο και δοκιμασμενο.

 

Η bet365 λοιπον αποδειχτηκε οχι απλα αναξιοπιστη αλλα σκετη απατη.

Απορω πως υπαρχουν ακομη ανθρωποι που τους εμπιστευονται και δινουν τα λεφτα τους σ αυτους.

 

Καλα. Θες να σου βρω εγω τετοια παραδειγματα για ολες τις εταιριες? Στο troktiko μονο να κοιταξεις καθε μερα θα βρεις 5-6 καταγγελιες για οτι κατεβει στον καθενα

Εγω φιλε μου μιλαω απο προσωπικη πειρα και οχι γιατι επαιξα μια φορα σε ενα site. Παιζω εδω και 3 χρονια σε πολλες στοιχηματικες εταιριες και το μονο λαθος που μου εχει τυχει ειναι μια φορα στη betfair (σε κορνερ ηταν) το οποιο οταν τους το ειπα μου εβαλαν τα λεφτα κανονικα (και μου εδωσαν και 30 ευρω μπονους σαν συγγνωμη μαλιστα).

Τωρα πως εσενα σε εχουν κλεψει και στα κορνερ και στο μπασκετ και στο βολει και στο τεννις (λιγα ειπες βαλε και κανενα beachsoccer) τι να σου πω. Μονο και μονο απο αυτο καταλαβαινεις καποια πραγματα.

Επεξ/σία από CROM271
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα. Θες να σου βρω εγω τετοια παραδειγματα για ολες τις εταιριες? Στο troktiko μονο να κοιταξεις καθε μερα θα βρεις 5-6 καταγγελιες για οτι κατεβει στον καθενα

Εγω φιλε μου μιλαω απο προσωπικη πειρα και οχι γιατι επαιξα μια φορα σε ενα site. Παιζω εδω και 3 χρονια σε πολλες στοιχηματικες εταιριες και το μονο λαθος που μου εχει τυχει ειναι μια φορα στη betfair (σε κορνερ ηταν) το οποιο οταν τους το ειπα μου εβαλαν τα λεφτα κανονικα (και μου εδωσαν και 30 ευρω μπονους σαν συγγνωμη μαλιστα).

Τωρα πως εσενα σε εχουν κλεψει και στα κορνερ και στο μπασκετ και στο βολει και στο τεννις (λιγα ειπες βαλε και κανενα beachsoccer) τι να σου πω. Μονο και μονο απο αυτο καταλαβαινεις καποια πραγματα.

 

Θες να μου πεις δηλαδη οτι ολοι αυτοι που κανουν τις καταγγελιες ειναι τρελοι?

Η σταση της betfair που αναφερεις ειναι η επαγγελματικη και αξιοπιστη, γιατι ανθρωπινα μπορει να γινει κ ενα λαθος, αλλα το συστηματικο λαθος ειναι απατη.

Αυτο ειναι ξεκαθαρο νομιζω.

Επισης ανεφερα παραπανω για τη συμπεριφορα τους οταν επικοινωνησα μαζι τους, ηταν απο αθλια εως θρασυτατη.

Ολα αυτα λοιπον δεν χρειαζονται πολυ σκεψη για να καταλαβεις οτι δεν πρεπει να εισαι πελατης σε μια τετοια εταιρια- απατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κάνει εγραφή στη bet365 από το 2008 και δεν μου έχει κάνει την παραμικρή πουστι@.Και live πάρα πολλά έχω παίξει και έχω πληρωθεί.

Μια μέρα είχα επιλέξει από δική μου χαζομάρα τον επαναληπτικό ενός αγώνα νομίζοντας οτι είχα παίξει τον κανονικό και όταν τελείωσε το παιχνίδι και είδα οτι δεν μπήκαν τα λεφτά τους έστελα mail και τους λέω γιατί καθυστερείτε να με πληρώσετε? Μου απάνησαν οτι ο αγώνας δεν έχει παιχτεί ακόμα.Πρέπει να περιμένω να ολοκληρωθεί πρώτα! χαχαχα.Έγινα ρόμπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να μου πεις δηλαδη οτι ολοι αυτοι που κανουν τις καταγγελιες ειναι τρελοι?

 

Οχι τρελοι δεν ειναι. Ειναι ασχετοι με το αντικειμενο ομως. Το 99% των καταγγελιων που εχω διαβασει δεν εχουν καμια βαση και προερχονται μονο απο την αγνοια των ατομων αυτων.

 

Η σταση της betfair που αναφερεις ειναι η επαγγελματικη και αξιοπιστη, γιατι ανθρωπινα μπορει να γινει κ ενα λαθος, αλλα το συστηματικο λαθος ειναι απατη.

Αυτο ειναι ξεκαθαρο νομιζω.

 

Λυπαμαι φιλε μου αλλα δεν μπορω να σε πιστεψω πως σε εξαπατησαν συστηματικα. Εχω παιξει εκατονταδες στοιχηματα και δεν μου εχει συμβει τιποτα. Το ιδιο και σε καμια δεκαρια φιλους μου που παιζουν στην εν λογω εταιρια. Και παιζουμε τα παντα. Και κορνερ και ολα τα αλλα που ειπες. Προσφατα μαλιστα στο μουντιαλ με στοιχημα των 3 ευρω πηρα 600 (το κουπονι μεταξυ αλλων περιελαμβανε κορνερ απο τρεις αγωνες). Τωρα εσενα εβαλαν στο ματι? Και σε εκλεψαν και μαλιστα συστηματικα στον λιγο καιρο που παιζεις? Συγγνωμη αλλα δεν θα παρω...

 

Επισης ανεφερα παραπανω για τη συμπεριφορα τους οταν επικοινωνησα μαζι τους, ηταν απο αθλια εως θρασυτατη.

 

Η συγκεκριμενη εταιρια εχει απο τις καλυτερες εξυπηρετησεις σε αυτον τον τομεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αλήθεια πως λάθη γίνονται και θα γίνονται πάντα απο όλες τις εταιρείες και δεν είναι πάντα σε βάρος του παίκτη...το συστηματικό λάθος είναι υπερβολή και νομίζω πως οι περισσότερες αξιόπιστες εταιρείες του διαδικτύου τα έχουν περιορίσει αισθητά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aσχετοί φιλε μαλλον ειναι αυτοι που τους εξαπατουν και δεν εχουν παρει χαμπαρι διοτι απλα δεν προσεχουν. Μαλλον δεν διαβασες παραπανω ανεφερα πως εχουν γινει κλεψιες σε live στοιχηματα που τα παρακολουθω και δεν σηκωνει αμφιβολια. Εχουν μια ταση (ολως τυχεως) άλλα να γραφει η ζωντανη μεταδοση και άλλα αποτελεσματα να δινουν αυτοι.Συγνωμη στραβος και τρελος δεν ειμαι ακομα και δεν ειπα οτι το κανουν σε ολα τα στοιχηματα , αλλα σε 2,3 αν το κανουν αναμεσα στα πολλα ειναι αρκετα .Αν εχεις πονταρει αρκετα χρηματα να σου τα παρουν ολα ετσι απλα.

 

Εσυ πιστευε οτι θελεις μεχρι να ερθει η στιγμη να φτασουν και σε σενα ,αλλωστε δεν με απασχολει αν θα με πιστεψεις εσυ συγκεκριμενα αλλα να ενημερωνεται ο κοσμος με ποιους εχει να κανει.

Σου ευχομαι απλα να μην εχεις στοιχηματισει πολλα οταν θα σου τυχει γιατι ακρη δεν θα βγαλεις με τους απαταιωνες της bet365. Και να φανταστεις εγω που σου τα λεω ειμαι κερδισμενος σε γενικο συνολο, φαντασου να μην εκλεβαν κιολας....

 

 

Απο εξυπηρετηση σκιζουν αν σας τυχει προβλημα θα τους βρειτε μπροστα σας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν μια ταση (ολως τυχεως) άλλα να γραφει η ζωντανη μεταδοση και άλλα αποτελεσματα να δινουν αυτοι.

 

Καντο λιγο λιανα αυτο. Τι εννοεις? Σε ενα αγωνα μπασκετ π.χ. βαζει καλαθι η μια ομαδα και καθυστερει η bet365 να βαλει το καλαθι αυτο στο live της?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καντο λιγο λιανα αυτο. Τι εννοεις? Σε ενα αγωνα μπασκετ π.χ. βαζει καλαθι η μια ομαδα και καθυστερει η bet365 να βαλει το καλαθι αυτο στο live της?

 

Μου εχει τυχει σε αγωνα βολει που εβλεπα στην τηλεοραση να γραφουν τους ποντους οπως τους κατεβει και με οποια σειρα ηθελαν αυτοι με αποτελεσμα να σου βγαζουν χαμενα ολα τα σχετικα στοιχηματα, ενω τη ροη των ποντων την εβλεπα ζωντανα με τα ματια μου στο αγωνα.Σε αλλη περιπτωση σε στοιχημα κορνερ ποδοσφαιρου σε στοιχημα ας πουμε under 12 τα κορνερ ηταν 11 στο 90' , τον αγωνα τον εβλεπα ζωντανα στο μουντιαλ μεχρι το τελος δεν ηρθε αλλο κορνερ αρα το στοιχημα ηταν κερδισμενο και αυτοι ξαφνικα καθως τελειωσε ο αγωνας εγραψαν 12 κορνερ και το στοιχημα το εβγαλαν χαμενο. Σε αλλη περιπτωση στο τενις σε αγωνα που εβλεπα και παλι live εγραφαν στη κονσολα τους ποντους που κερδιζε ο ενας παιχτης τους χρεωναν στον αλλον παιχτη.

 

Αυτο που με ενοχλησε πιο πολυ ηταν η συμπεριφορα τους οταν μιλησα στο chat μαζι τους , ηταν αθλια και απαραδεκτη , δεν παραδεχτηκαν κανενα λαθος και προσπαθησαν να με βγαλουν τρελο.Αντε να εξηγησεις οτι δεν εισαι ελεφαντας.

Ευτυχως στα συγκεκριμενα στοιχηματα επαιζα μικροποσα και οικονομικα μικρο το κακο, αλλα η ολη σταση τους ηταν αθλια και γιαυτο επιμενω σε οτι εχω γραψει.

 

Ολα αυτα σας φαινονται για αξιοπιστα και επαγγελματικα στοιχεια μιας σοβαρης εταιριας??

 

Τελος δεν ειπα ποτε οτι το κανουν σε ολα τα στοιχηματα, αλλα αυτες και μονο οι περιπτωσεις αρκουν για να τους πεις τουλαχιστο αναξιοπιστους.

Κατα τη γνωμη μου απο τη στιγμη που ουτε καν διορθωσαν τα λαθη τους ειναι απαταιωνες και μονο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δεν ξερω τι να σου πω. Εγω εχοντας παιξει πολλα στοιχηματα στο συγκεκριμενο site τετοιο προβλημα δεν εχω αντιμετωπισει ποτε. Και το θεμα ειναι πως οταν παιζω στοιχηματα οπως κορνερ τα αποτελεσματα τα διασταυρωνω με αλλα site μετα απο οτι ειχα παθει στη betfair.

Τα αποτελεσματα π.χ. τα κορνερ τα διαυσταρωσες με καποιο αλλο site γιατι κατι μπορει να ξεφυγε σε εσενα. Και αν ναι γιατι δεν τους εστειλες το link ετσι ωστε να δουν και μονοι τους πως εκαναν λαθος.

 

Σε αλλη περιπτωση στο τενις σε αγωνα που εβλεπα και παλι live εγραφαν στη κονσολα τους ποντους που κερδιζε ο ενας παιχτης τους χρεωναν στον αλλον παιχτη.

 

Αυτο το λαθος το εχω δει να γινεται αλλα στιγμιαια. Π.χ. κερδιζει ο ενας παιχτης ποντο και κατα λαθος τον χρεωνουν στον αλλο. Μετα απο ελαχιστο χρονο βεβαια το διορθωνουν. Αν μιλας για τετοιο λαθος αυτο καποιες φορες ειναι λογικο να συμβαινει στα live σε γεγονοτα που εξελισσονται πολυ γρηγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...