Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλή ειναι η interwetten αλλά ρε παιδιά λόγω μεγάλης πείρας σας λέω ότι το καλύτερο site για το στοίχημα σε αποδόσεις μακράν pinnaclesports.com

 

Οκ δεν έχει ελληνικό support αλλά οι άνθρωποι είναι και 100% επαγγελματίες και έχουν τις καλύτερες αποδόσεις στα 7 από τα 10 στοιχήματα που θα θελήσετε να παίξετε. Αν παίζετε μόνο σε μια εταιρεία είναι μονόδρομος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει αντικειμενικά καλύτερο. Με οποιοδήποτε σύστημα, αυξάνεις τις πιθανότητές σου να κερδίσεις, αλλά ταυτόχρονα μειώνεις και το πιθανό κέρδος σου. Είναι σε πόσο βαθμό συμβιβάζεσαι με αυτό..

 

Δεν το εξέφρασα πολύ σωστά.Θέλω να πω,ποιο από αυτά που ανέφερα συμφέρει ως προς το κέρδος.Με ποιο κερδίζεις περισσότερα.Ή δεν μπορεί να υπολογιστεί αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποια εταιρεια μπορεις να βγαλει χρημα χωρις να χρειαστει να δειξεις ταυτοτητα. Καποιος μου εχει πει για τη vistabet, αληθευει?

 

Φιλε εγω εχω κανει αναληψεις απο bet365, vistabet, sportingbet, unibet, expekt χωρις να μου ζητησουν. Εξαρταται βεβαια και πως θα κανεις καταθεση. Αν κανεις π.χ με paysafecard θα σου ζητησουν ΣΙΓΟΥΡΑ. Αν κανεις με πιστωτικη η χρεωστικη μπορει και οχι.

Να εχεις παντως υποψη σου πως ανα πασα στιγμη μπορει να σου ζητησουν. Μπορει σε καποιο ατομο να ζητησουν και σε καποιο αλλο οχι. Παιζει και η τυχη :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάιδες με την bwin πώς κάνεις ανάληψη άν βάζεις χρήματα με paysafe;Στέλεις το αντίγραφο ταυτότητας μπρός πίσω φαντάζομαι και μετά τι επιλέγεις visa;Εγώ ας πούμε που σαν κάρτα για να σηκώνω λεφτά κλπ έχω prepaid απο κύπρου τι επιλέγω visa;Δεν σκοπέυω να σηκώσω ακόμα απλά για να γνωρίζω για το μέλλον.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάιδες με την bwin πώς κάνεις ανάληψη άν βάζεις χρήματα με paysafe;Στέλεις το αντίγραφο ταυτότητας μπρός πίσω φαντάζομαι και μετά τι επιλέγεις visa;Εγώ ας πούμε που σαν κάρτα για να σηκώνω λεφτά κλπ έχω prepaid απο κύπρου τι επιλέγω visa;Δεν σκοπέυω να σηκώσω ακόμα απλά για να γνωρίζω για το μέλλον.:-)

 

Ναι έτσι γίνεται με το αντίγραφο όμως συνήθως για να μπορέσεις να κάνεις ανάληψη σε κάρτα θα πρέπει να έχει κάνει κατάθεση από αυτή. Στην περίπτωση που έχεις χρησιμοποιήσει paysafecard δεν νομίζω να σου επιτρέψουν να το κάνεις αυτό, αλλά να σε πληρώσουν σε τραπεζικό λογαριασμό. Αν θες να πάρεις τα λεφτά στην κάρτα μάλλον θα πρέπει πρώτα να κάνεις ένα μικρό ποσό κατάθεση από την κάρτα και μετά από 1-2 μέρες να ζητήσεις ανάληψη από αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έτσι γίνεται με το αντίγραφο όμως συνήθως για να μπορέσεις να κάνεις ανάληψη σε κάρτα θα πρέπει να έχει κάνει κατάθεση από αυτή. Στην περίπτωση που έχεις χρησιμοποιήσει paysafecard δεν νομίζω να σου επιτρέψουν να το κάνεις αυτό, αλλά να σε πληρώσουν σε τραπεζικό λογαριασμό. Αν θες να πάρεις τα λεφτά στην κάρτα μάλλον θα πρέπει πρώτα να κάνεις ένα μικρό ποσό κατάθεση από την κάρτα και μετά από 1-2 μέρες να ζητήσεις ανάληψη από αυτή.

 

A δηλαδή αν βάλω απο την κάρτα μου (επιλέγοντας visa φαντάζομαι) ένα 10 ευρω μετά μπορώ να ζητήσω ανάληψη απο την κάρτα και για τα κέρδη που είχα με τα χρήματα της paysafe;;;Όταν λές τραπεζικό λογαριασμό εγώ τώρα που έχω πχ την prepaid στο όνομά μου δεν θεωρούμε ότι έχω τραπεζικό λογαριασμό;Η πρέπει να ανοίξω απ την αρχή κλπ και αν ναι είναι χρονοβόρο και χρειάζεται κατι συγκεκριμένο για να ανοίξω.Σόρυ για τις απορίες απλά είμαι ψιλοάσχετος με τράπεζες και τέτοια.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A δηλαδή αν βάλω απο την κάρτα μου (επιλέγοντας visa φαντάζομαι) ένα 10 ευρω μετά μπορώ να ζητήσω ανάληψη απο την κάρτα και για τα κέρδη που είχα με τα χρήματα της paysafe;;;Όταν λές τραπεζικό λογαριασμό εγώ τώρα που έχω πχ την prepaid στο όνομά μου δεν θεωρούμε ότι έχω τραπεζικό λογαριασμό;Η πρέπει να ανοίξω απ την αρχή κλπ και αν ναι είναι χρονοβόρο και χρειάζεται κατι συγκεκριμένο για να ανοίξω.Σόρυ για τις απορίες απλά είμαι ψιλοάσχετος με τράπεζες και τέτοια.:-)

 

ναι, μπορείς να κάνεις κατάθεση και με τους δύο τρόπους και μετά να ζητήσεις ανάληψη κερδών από την κάρτα.

Στις επιλογές πληρωμής μπορείς επίσης να ζητήσεις να σου καταθέσουν τα χρήματα σε έναν τραπεζικό λογαριασμό στο όνομά σου. Αυτό γίνεται σε οποιαδήποτε τράπεζα θες αν έχεις εκεί λογαριασμό, δεν χρειάζεται να ανοίξεις καινπούργιο. Το θέμα είναι ότι αυτός ο τρόπος καθυστερεί χρονικά και υπάρχει και κάποια προμήθεια της τράπεζας σε κάθε κατάθεση, θα συνιστούσα καλύτερα την κάρτα, εκτός αν το ποσό είναι μεγάλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Μπαίνω σήμερα στον λογαριασμό μου στη Betfair και βλέπω μια αύξηση +30Ε στα λογαριασμό. Μπαίνω στο μενού "Κατάσταση λογαριασμού" και βλέπω το αυτό. Από που ήρθαν αυτά τα λεφτά; Δεν λέω καλοδεχούμενα αλλά γιατί μου δόθηκαν 30Ε έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Μπαίνω σήμερα στον λογαριασμό μου στη Betfair και βλέπω μια αύξηση +30Ε στα λογαριασμό. Μπαίνω στο μενού "Κατάσταση λογαριασμού" και βλέπω το αυτό. Από που ήρθαν αυτά τα λεφτά; Δεν λέω καλοδεχούμενα αλλά γιατί μου δόθηκαν 30Ε έτσι;

 

Τώρα ξεκίνησες να παίζεις στην betfair?Είναι το πρώτο στοίχημα σου εκεί?Αν ναι τότε αυτό είναι το bonus στο πρώτο στοίχημα.Αν όχι τότε είναι ένα bonus που δίνει η betfair το τελευταίο καιρό.

Το bonus αυτό έχει το εξής σκεπτικό:Παίξε ένα στοίχημα 30 ευρώ και αν χάσεις σου δίνουμε τα 30 ευρώ πίσω.Αν κερδίσεις τότε όλα ok

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για όσους έχουν iphone/ipod ας δοκιμάσουν αυτή την εφαρμογή. Την έφτιαξα με πολύ κόπο και μεράκι...Το όνομα είναι "BET AGENDA" και κυκλοφορεί στο app store

http://www.betagenda.net

 

περιμένω τα σχόλια των χρηστών...

η αναλυτική παρουσίαση εδώ:

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?p=3443259#post3443259

Επεξ/σία από casabel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...