Προς το περιεχόμενο

Στοίχημα από το Internet


yannikas_p

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά έχω γραφτεί πρόσφατα στην Betfair και εχω σαν καινουργιος κάποιες απορίες.

 

Κατ αρχήν είχα παίξει στοίχημα για το Mundial όμιλος με τα περισσότερα goal τον δέυτερο. Χθές έπαιζε ο 7ος όμιλος όπου σημειώθηκαν τα ίδια goal με τον 2o.

Πήγα χθές στα συναγωνιζόμενα στοιχήματα και μου το έδειχνε σαν συναγωνιζόμενα καθώς περίμενε και τον 8ο όμιλο ποθ δεν υπήρχε περίπτωση να μπουν τόσα γκολ.

Μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις ισοβαθμίας;

 

Επίσης έχω βάλει χρήματα απο prepaid card eurobank. Έιναι ο καλύτερος τρόπος και αν θέλω να πάρω πίσω λεφτα στην prepaid γίνεται έυκολα;

 

Τέλος είναι πιο αποδοτικό να παίζεις Live στοίχημα;

Κάποια άλλη συμβουλή για καινουργιους;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σε περίπτωση ίδιου αριθμού γκολ δεν ανέφερε τι γίνεται? Τα LIVE στοιχήματα συχνά μπερδεύουν τον κόσμο και είναι το καλύτερο έσοδο των εταιρειών, λογικά με την prepaid δε θα έχεις πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση ίδιου αριθμού γκολ δεν ανέφερε τι γίνεται? Τα LIVE στοιχήματα συχνά μπερδεύουν τον κόσμο και είναι το καλύτερο έσοδο των εταιρειών, λογικά με την prepaid δε θα έχεις πρόβλημα

 

οχι δεν ανέφερε κάτι.

Άντε τώρα βρες άκρη με αυτούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω γραφτεί πρόσφατα στην Betfair και εχω σαν καινουργιος κάποιες απορίες.

 

Κατ αρχήν είχα παίξει στοίχημα για το Mundial όμιλος με τα περισσότερα goal τον δέυτερο. Χθές έπαιζε ο 7ος όμιλος όπου σημειώθηκαν τα ίδια goal με τον 2o.

Πήγα χθές στα συναγωνιζόμενα στοιχήματα και μου το έδειχνε σαν συναγωνιζόμενα καθώς περίμενε και τον 8ο όμιλο ποθ δεν υπήρχε περίπτωση να μπουν τόσα γκολ.

Μήπως ξέρει κανείς τι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις ισοβαθμίας;

 

Επίσης έχω βάλει χρήματα απο prepaid card eurobank. Έιναι ο καλύτερος τρόπος και αν θέλω να πάρω πίσω λεφτα στην prepaid γίνεται έυκολα;

 

Τέλος είναι πιο αποδοτικό να παίζεις Live στοίχημα;

Κάποια άλλη συμβουλή για καινουργιους;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!

 

Δεν εχω prepaid και δεν ξερω αλλα εχω την εντυπωση οτι δεν μπορουν να σου κανουν καταθεση εκει γενικα απο καμια εταιρια (οχι μονο στοιχηματικη) μονο σε visa, δοκιμασε και πες μας

 

επεισης να ξερεις οτι πρεπει να κανεις αναλυψη τη πρωτη φορα το ποσο καταθεσης σου και μετα ολα τα υπολοιπα

πχ εχεις βαλει 10 ευρω και εχεις τωρα 30 πρεπει να σηκωσεις τα 10 κ μετα τα υπολοιπα 20. αν εχεις 8 ευρω υπολοιπο εχω την εντυπωση δεν μπορεις να τα τραβηξεις

 

οσον αφορα τα live ειναι μεγαλη παγιδα μπορεις να βγαλεις πολυ κερδος αλλα και να χασεις και πολλα χρηματα

 

προσωπικα απο τα live πλεον μονο κερδισμενος ειμαι , σε 2 χρονια ειμαι περιπου 3000+ και ειχα ξεκινηση με 90 ευρω ,

3 χρονια παιζω μονο live αλλα το πρωτο διαστημα (μιλαω για 3-4ς μηνες) μεχρι να καταλαβω το τροπο αγορας πωληση και να μπω στη ψυχολογια της αγορας και πως αλαζουν τα ποσοστα στη betfair ειχα χασει σημαντικο ποσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα lives είναι το μεγαλύτερο έσοδο των εταιρειών, λίγους ξέρς που μακροπρόθεσμα ειναι κερδισμένοι...μπράβο σου αν τα έχεις καταφέρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το live είναι η κόλαση κι ο παράδεισος μαζί..

 

Πιστεύω πως (όπως και με τα περισσότερα), αν το εκμεταλλευτείς σωστά, μπορείς να βγεις κερδισμένος..

 

Πχ, ένα παιχνίδι ανάμεσα σε ένα ΔΥΝΑΤΟ φαβορί κι ένα outsider μπορείς να ξεκινήσει με 1.20 στο φαβορί, ενώ στο live αν δεν μπει γκολ πολύ νωρίς, όσο πάει και ανεβαίνει αυτή η απόδοση. Μπορείς να το αρπάξεις με μεγαλύτερο ποσοστό (ή αν στοχεύεις στο ίδιο κέρδος που θα είχες με το 1.20, να χρειαστεί να ποντάρεις λιγότερα)..

 

Άλλο παράδειγμα, να βλέπεις την ροή του αγώνα, ποια ομάδα κυκλοφορεί την μπάλα καλύτερα, κάποιον παίκτη-κλειδί που βρίσκεται σε χάλια μέρα και να ποντάρεις στο next goal.. Ίσως καλύτερες προοπτικές από ότι να πόνταρες πριν το ματς στον νικητή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To live κάνει πιο εύκολη την πρόβλεψη αλλά όχι μόνο για σένα αλλά και για τους αντιπάλους σου. Είτε αυτοί είναι οι book είτε άλλοι παίκτες. Και επίσης και πολύ πιο εύκολο να παρασυρθείς.

 

Παρόλα αυτά προτιμώ να παίζω live, έχεις την αίσθηση ότι ελέγχεις την κατάσταση καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η bet365 ειναι απάτη, βγάζει χαμένα αποτελέσματα στοιχημάτων που εχουν κερδηθεί . Μου το εκανε επανειλημμένα, επικοινωνησα μαζι τους live και πουλαγαν τρελα κοινώς το επαιξαν ινδιάνοι και πηγαν να μας βγάλουν και τρελούς. Σας μιλάω για αγωνες που τους παρακολουθώ ζωντανά και δεν σηκωνει αμφισβήτηση το αποτέλεσμα.

 

Τα στοιχήματα δεν τα πηρα ποτε και ουτε μια συγνώμη δεν ζήτησαν.

Ευτυχως δεν επαιξα πολλα.

Γιαυτο προσοχή με τους απαταιωνες αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η χρεωστικη της Πειραιως που ειχα ληγει σε λιγο. Μου εχει ερθει ηδη η καινουργια καρτα αλλα δεν την εχω ενεργοποιησει ακομα.

Η ερωτηση μου ειναι η εξης.

Θα εχω καποιο μπερδεμα με τις συναλλαγες (αναληψεις κυριως) με τα στοιχηματικα site? Η καινουργια καρτα εχει εννοειται διαφορετικo expires end απο τη πρωτη καθως και διαφορετικο τριψηφιο (ο τριψηφιος αριθμος ασφαλειας που ειναι στο πισω μερος της καρτας μετα τον αριθμο της καρτας).

Για να κανω καποια αναληψη λετε να χρειαστει πρωτα να κανω καποια καταθεση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mipos mporei na mou pei kapoios kanena kalo site gia na paizo stoixhma?

 

σοβαρη εταιρια με γρηγορες πληρωμες : http://www.stanjames.com

απο τα καλυτερα λαιβ μπετ και σοβαρη εταιρια : http://www.bet365.com

απο τις πολυ παλιες στο χωρο : http://www.willhill.com

 

(και αν εχεις σκοπο να παρεις μπονους ... να διαβαζεις παντα τους ορους... :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σοβαρη εταιρια με γρηγορες πληρωμες : http://www.sχχχom

απο τα καλυτερα λαιβ μπετ και σοβαρη εταιρια : http://www.χχχχom

απο τις πολυ παλιες στο χωρο : http://wwχχχχχcom

 

(και αν εχεις σκοπο να παρεις μπονους ... να διαβαζεις παντα τους ορους... :) )

 

Λες ο G_TSIF να περιμένει ακόμα μια απάντηση; Από το 2004;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η bet365 ειναι απάτη, βγάζει χαμένα αποτελέσματα στοιχημάτων που εχουν κερδηθεί . Μου το εκανε επανειλημμένα, επικοινωνησα μαζι τους live και πουλαγαν τρελα κοινώς το επαιξαν ινδιάνοι και πηγαν να μας βγάλουν και τρελούς. Σας μιλάω για αγωνες που τους παρακολουθώ ζωντανά και δεν σηκωνει αμφισβήτηση το αποτέλεσμα.

 

Τα στοιχήματα δεν τα πηρα ποτε και ουτε μια συγνώμη δεν ζήτησαν.

Ευτυχως δεν επαιξα πολλα.

Γιαυτο προσοχή με τους απαταιωνες αυτούς.

 

Κάποιο παράδειγμα έχεις να μας δώσεις?Γιατί συγγνώμη κιόλας αλλα με το να λες κλεφτες ktlp λίγο δύσκολα να σε πιστέψω για την συγκεκριμένη εταιρεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι άλλο..

 

Όλοι λένε πως η BetFair είναι η ιδανικότερη εταιρία για μονά αποδεκτά στοιχήματα, αλλά δεν συμφέρει για τα παρολί. Γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά η bet365 ειναι απάτη, βγάζει χαμένα αποτελέσματα στοιχημάτων που εχουν κερδηθεί . Μου το εκανε επανειλημμένα, επικοινωνησα μαζι τους live και πουλαγαν τρελα κοινώς το επαιξαν ινδιάνοι και πηγαν να μας βγάλουν και τρελούς. Σας μιλάω για αγωνες που τους παρακολουθώ ζωντανά και δεν σηκωνει αμφισβήτηση το αποτέλεσμα.

 

Τα στοιχήματα δεν τα πηρα ποτε και ουτε μια συγνώμη δεν ζήτησαν.

Ευτυχως δεν επαιξα πολλα.

Γιαυτο προσοχή με τους απαταιωνες αυτούς.

 

εχει δικιο ο φιλος, εχουν ακουστει διαφορα για την συγκεκριμενη εταιρεια,

δειτε στο μπετινγκανβαις, τους εχουν κραξει αρκετοι,

ειδικα σε κατι live, corners κλπ, κανουν τετοια, μου χει τυχει κι εμενα

 

Να ρωτήσω κάτι άλλο..

 

Όλοι λένε πως η BetFair είναι η ιδανικότερη εταιρία για μονά αποδεκτά στοιχήματα, αλλά δεν συμφέρει για τα παρολί. Γιατί;

 

απλο, γιατι οι αποδοσεις ειναι διαφορετικες στα παρολι,

ειναι αποδοσεις της ιδιας της εταιρειας,

ενω στα μονα παιζουν οι παικτες μεταξυ τους σαν ανταλλακτηριο,

αν κ δεν ισχυει παντα οτι ειναι οι καλυτερες της αγορας,

δες σε καποιο εργαλειο συγκρισης να δεις, π.χ.

http://www.oddsoddsodds.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...