Προς το περιεχόμενο

Carefour = R.E.S.P.E.C.T


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μου κάνει εντύπωση που δεν έχουν κάνει καταγγελίες για αθέμιτο ανταγωνισμό οι οιπόλοιπες αλυσίδες που πουλάνε το ίδιο προϊόν στα 350 (δεν με χαλάει βέβαια, έχω ένα και λέω να πάρω και δεύτερο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα χθές 2 από το Carrefour στο Ηράκλειο Κρήτης. Είχαν μείνει άλλα 5-6. Η ημερομηνία κατασκευής είναι 4/2006. Όλα καλά μέχρι στιγμής, ελπίζω να γλιτώσουμε το ROD!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελευθερη αγορα εχουμε οπως λενε οποτε η καθε εταιρια μπορει να πουλαει οσο θελει. Αμα κανουν αυτοι καταγγελια για αθεμιτο ανταγωνισμο εμεις σαν καταναλωτες πρεπει να κανουμε μυνηση καθε μερα για μεθοδευμενη και πανω απ' ολα "νομιμη" κλεψια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που δεν έχουν κάνει καταγγελίες για αθέμιτο ανταγωνισμό οι οιπόλοιπες αλυσίδες που πουλάνε το ίδιο προϊόν στα 350 (δεν με χαλάει βέβαια, έχω ένα και λέω να πάρω και δεύτερο).

 

Δεν είναι stock του carrefour αυτό είναι της Microsoft Hellas που αυτή έχει επιλέξει με ειδική συμφωνία να φύγει μέσω του Carrefour. Άλλες εταιρείες κάνουν το ίδιο μέσω άλλων αλυσίδων π.χ. Κωτσόβολος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο droidlock.. Αν ηταν αυτο αθεμιτο, τοτε καποιοι επρεπε να ειναι οσοβια μεσα.. Τελικα αξιζει να παρεις το απλο η με την HDMI θυρα? εχω μπερδευτει.. καποιοι λενε οτι εχει διαφορα στην εικονα και καποιοι οχι.. Αν δεν εχει, να τρεξουμε να παρουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι σε τι τηλεόραση θα το συνδέσεις και αν αυτή κάνει 1:1 pixel maping και όχι overscan στην θύρα component ή στη θύρα vga (η sumsung ονομάζει αυτή τη λειτουργία just scan, η sony την ονομάζει full pixel κ.τ.λ., αλλά δεν είναι διαθέσιμη σε όλα τα μοντέλα τους και για όλες τις θύρες). Αν ναι τότε δε θα δεις διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...