Προς το περιεχόμενο

Carefour = R.E.S.P.E.C.T


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Στο Ρέντη είχε καμμιά 10αριά ακόμα το βράδυ... όσοι πάτε το πρωί θα πρόλάβετε.

 

Δεν έβλεπα πάντως μεγάλη κίνηση, μόνο εγώ τα είδα και μου βγήκαν τα μάτια από τις κόγχες (δεν είχα πάει... προετοιμασμένος ψυχολογικά :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσιμπησα και εγω απο το Carrefour του Ρεντη νωρις το απογευματακι...η προσφορα ηταν ασυλληπτη για να τη προσπερασεις.

 

Το θεμα τωρα ειναι το φλασαρουμε ή οχι;

 

Οπως ηταν αναμενομενο ειναι απο τις παλιες παρτιδες αρα και επιφοβο για τα 3 τρομακτικα λαμπακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά αν δεν το φλασάρεις το στέλνεις πίσω και σου στέλνουν καινούριο, με την καινούρια ψύχτρα. Βασικά αυτό με την ψύχτρα και τη θύρα hdmi είναι που με κάνουν να σκέφτομαι ότι μάλλον θα περιμένω καμιά προσφορά των χριστουγέννων για να το πάρω. Εντάξει, σε 200 ευρώ δεν το βρίσκω ούτε σε 5 χρόνια, αλλά επειδή θα το φλασάρω όταν το πάρω, θέλω να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Μην το μετανοιώσω. Ενώ αν πάρω και το καινούριο με την hdmi θύρα, δεν νομίζω να μετανοιώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά αν δεν το φλασάρεις το στέλνεις πίσω και σου στέλνουν καινούριο, με την καινούρια ψύχτρα.

 

Αυτο το προβληματισμο εχω και εγω φιλαρακο...αληθεια αμα το φλασαρεις και τιναξει τα πεταλα μπορεις μετα να το φλασαρεις με το αυθεντικο firmware ωστε να μπορεσεις να το στειλεις στη Microsoft για αλλαγη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://video.google.com/videoplay?docid=2886649985510902277&q=open+xbox+360&hl=en

 

Για να το φλασάρεις πρέπει να το ανοίξεις και σε κάποιο σημείο μέσα έχει αυτοκόλλητο που χαλάει και φαίνεται ότι έχει ανοιχτεί, άρα γιοκ εγγύηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ψωνισα 2 τεμαχια χτες το απογευμα απο τον Αλιμο. ενα για τα ανηψια και ενα για εναν φιλο. Ανοιχτηκαν και τα 2 για τον γνωστο λογο και ειχαν μεσα samsung 25αρι. Χωρις HDMI παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Carrefour στην Πάτρα, χτες το απόγευμα που πήγα είχε φέρει τουλάχιστον 10 κομμάτια. Με το που μπαίνεις, πάς δεξιά, περνάς τα κινητά και είναι στοιβασμένα κάτω, μπροστά από τα ασύρματα τηλέφωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ψωνισα 2 τεμαχια χτες το απογευμα απο τον Αλιμο. ενα για τα ανηψια και ενα για εναν φιλο. Ανοιχτηκαν και τα 2 για τον γνωστο λογο και ειχαν μεσα samsung 25αρι. Χωρις HDMI παντως.

 

Το οτι είχαν Samsung 25άρι, είναι καλό, κακό ή αδιάφορο? Το λέω γιατί παιδιά δεν έχω ιδέα απο XBOX... Πάιζει ρόλο αυτό το Samsung 25άρι? Και τι είναι αυτό? To drive του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι είχαν Samsung 25άρι, είναι καλό, κακό ή αδιάφορο? Το λέω γιατί παιδιά δεν έχω ιδέα απο XBOX... Πάιζει ρόλο αυτό το Samsung 25άρι? Και τι είναι αυτό? To drive του?

 

ειναι το drive που "φοραει". Απλα το 25αρι ειναι πιο ευκολο στο φλασαρισμα απο το 28αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...