Προς το περιεχόμενο

Carefour = R.E.S.P.E.C.T


*D@Rk P-yChO*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 161
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Λογικά ότι θα φέρουν κι άλλες κονσόλες,δηλαδή δεν τέλειωσε η προσφορά.Άντε με αυτά και με κείνα με έχετε πείσει να χτυπήσω κάνα xbox360,αν φυσικά δω καμιά τέτοια δελεαστική προσφορά.Να φανταστείτε εγώ ήμουν ενάντια στις κονσόλες νέας γενιάς και πόσο μάλλον στο xbox !! Δείτε που κατάντησα !! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LPn ego piga cmr stou redi pira mia konsola me 2 pexnidia distixos....piga stis 5 to apogema k eixan minei peripou 20 konsoles...na rotiso tora ego na to flasharo??k ama xalasei meta t 8 kano?i na to xalaso k na m steiloun to kenourio me hdmi k meta na to flasharo?

 

milame otan to parw kai egw prwta o theos,tha valw na paiksw 24 wres kai tha to exw tiligmeno se koubertes gia na to steilw tin epomeni,xaxa

 

Μην το δένετε κιόλας ότι θα πάρετε καινούρια... αν δείτε στο νετ επιστρέφουν και επισκευασμένες και μάλιστα μερικές φορές κονσόλα άλλου χρήστη (με ότι αυτό συνεπάγεται)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Narayan τι πάει να πει ότι θα φέρουν και άλλες? Έως πότε θα παραμήνει αυτή η προσφορά?

 

Το φυλλάδιο ισχύει για δύο εβδομάδες αν δεν κάνω λάθος... αν ισχύουν αυτά που άκουσα Δευτέρα θα έχουν νέα παραλαβή παρτίδας.

 

Από την άλλη βέβαια, στου Ρέντη έχει μπόλικες και δεν είναι και πολύ μακρυά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off-topic (;)

Φήμες λένε ότι αναμένεται μείωση και στο PS3.

Στην Αμερική έχει 399$ ( με δώρο το spiderman 3), το οποίο με την τρέχουσα ισοτιμία είναι περίπου 1,45 είναι 275.

 

Μένει μόνο να τελειώσει το stock (κάτι σαν τα καύσιμα, μειώνεται η τιμή του βαρελιού και περνάει καιρός μέχρι να περάσει η μείωση στα βενζινάδικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off-topic (;)

Φήμες λένε ότι αναμένεται μείωση και στο PS3.

Στην Αμερική έχει 399$ ( με δώρο το spiderman 3), το οποίο με την τρέχουσα ισοτιμία είναι περίπου 1,45 είναι 275.

 

Μένει μόνο να τελειώσει το stock (κάτι σαν τα καύσιμα, μειώνεται η τιμή του βαρελιού και περνάει καιρός μέχρι να περάσει η μείωση στα βενζινάδικα).

file pezi tpt tetio?gt o monos logos pou kratithika na to paro itan i elpida tis ptosis tis timis tou ps3 gia na to agoraso ta xristougena...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off-topic (;)

Φήμες λένε ότι αναμένεται μείωση και στο PS3.

Στην Αμερική έχει 399$ ( με δώρο το spiderman 3), το οποίο με την τρέχουσα ισοτιμία είναι περίπου 1,45 είναι 275?.

 

Μένει μόνο να τελειώσει το stock (κάτι σαν τα καύσιμα, μειώνεται η τιμή του βαρελιού και περνάει καιρός μέχρι να περάσει η μείωση στα βενζινάδικα).

 

εχει και σκληρο ? η το κανανε οπως και στο xbox360 νεα εκδοση χωρις σκληρο...γιατι το να κατεβασουν την τιμη τοσο ειναι ....:devil::devil::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν συνεχιστεί μέχρι τα χριστούγεννα ίσως και να το πάρω αλλά δεν το βλέπω.

 

Αυτοί τώρα στο carefour ξεστοκάρουνε ή βγάζουνε κέρδος από αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο μου post στο forum και δεν είναι καθόλου ευχάριστο.

Αγόρασα χθες το πρωί την κονσόλα από το κατάστημα του Αμαρουσίου.

Το βραδάκι που την άνοιξα δεν μου έτρξε κανένα από τα 6 παιχνίδια που δοκίμασα.

99% έχει πρόβλημα το drive αφού τα 5 από τα 6 κόλλησαν στο φόρτωμα και το άλλο έχει πρόβλημα στην εικόνα.

Από την εμπειρία σας τι με συμβουλέυετε να κάνω.

Είμαι Α Π Ο Γ Ο Η Τ Ε Υ Μ Ε Ν Ο Σ. Δεν το χάρηκα ούτε 1 λεπτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως και τυχερός.

Θα το στείλεις στην microsoft και θα σου στείλει 360 καινούργιο και καλύτερη έκδοση...

Δν ξέρω λεπτομέριες...Κάνε μια αναζήτηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτο μου post στο forum και δεν είναι καθόλου ευχάριστο.

Αγόρασα χθες το πρωί την κονσόλα από το κατάστημα του Αμαρουσίου.

Το βραδάκι που την άνοιξα δεν μου έτρξε κανένα από τα 6 παιχνίδια που δοκίμασα.

99% έχει πρόβλημα το drive αφού τα 5 από τα 6 κόλλησαν στο φόρτωμα και το άλλο έχει πρόβλημα στην εικόνα.

Από την εμπειρία σας τι με συμβουλέυετε να κάνω.

Είμαι Α Π Ο Γ Ο Η Τ Ε Υ Μ Ε Ν Ο Σ. Δεν το χάρηκα ούτε 1 λεπτό.

 

 

Την πας πίσω και παίρνεις τα χρήματά σου, στο Carrefour έχεις το δικαίωμα εντός 7 ημερών από την αγορά σε περίπτωση ελαττωματικού προϊόντος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι περιμένατε ρε παιδιά με τέτοια τιμή.

 

Να σας δώσουν νέα κατασκευής 2007 και μετά.

 

Όλα αυτά που αγοράστηκαν σε τέτοιες τιμές είναι κατασκευής 2005-2006 που είχαν βγεί προβληματικά, ζεσταίνονται πολύ, βγάζουν τα περίφημα 3 κόκκινα λαμπάκια , καταστρέφουν δισκάκια κτλ.

 

Αλλά και πάλι η τιμή είναι ανεπανάληπτη.

 

Αν δεν είχα το xbox360 θα to αγόραζα πετώντας με αυτή την προσφορά.

 

Μπορείτε πανεύκολα να το κάνετε να ζεσταθεί με 1 κουβέρτα και να το στείλετε στην ΜS να σας δώσει καινούργιο ή επισκευασμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε πανεύκολα να το κάνετε να ζεσταθεί με 1 κουβέρτα και να το στείλετε στην ΜS να σας δώσει καινούργιο ή επισκευασμένο.

 

a,sta logia mou erxesai...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...