Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κατω??..

 

Ναι.. θα σου δωσει μια ψευδαισθηση 5.1 αλλα και παλι δεν ειναι ιδανικο...Ετσι οπως τα εχεις τωρα μονο φασαρια και βαβουρα κανουν.  τι να τα κανεις δυνατα σε τοσο μικρο δωματιο....? Σε αυτα τα λεφτα θα μπορουσες να παρεις ενα ζευγαρι  creative Τ20 και να εχεις κλασεις ποιοτικότερο ήχο.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δωματιο δεν ειναι μικρο....ειναι 45τμ...το κατω δεν καταλαβα....σκεφτομαι να παρω βασεις και να τα βαλω διπλα μου...



ετσι λεω να το κανω

post-259174-0-83725900-1380482436_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τραβα τους βρε το καλωδιο γυρω γυρω και φερτα καπου πισω σου , και να τα βαλεις εκει που σκεφτεσαι παλι μπροστα σου θα ειναι  ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν γινεται ρε συ γιατι μετα θα κλεισει ο χωρος της κουζινας....αλλιως θα το ειχα κανει ηδη

Πουλα τα και παρε καινουργια... Αν τα πουλας γυρω στα 30 πες μου :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά και ωραία αλλά εμένα η τηλεόραση με χαλάει! Με χαλάει απίστευτα!! Αυτό το μηχάνημα θέλει βάση τοίχου να καθίσει σαν πίνακας ζωγραφικής. LED και βάση σαν αυτή που βάζαμε για 14άρα απλά δε λέει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δίκαιο απλά για βάση το κανά για ευκολία να χω εύκολη πρόσβαση στα hdmi και να αλαζω οθόνη

Οσο για βάση μηχανήματος ειναι στα άμεσα σχέδια απλά λόγο χώρου το βαλα πάνω στο κουτί του

Όλα καλά και ωραία αλλά εμένα η τηλεόραση με χαλάει! Με χαλάει απίστευτα!! Αυτό το μηχάνημα θέλει βάση τοίχου να καθίσει σαν πίνακας ζωγραφικής. LED και βάση σαν αυτή που βάζαμε για 14άρα απλά δε λέει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δωματιο δεν ειναι μικρο....ειναι 45τμ...το κατω δεν καταλαβα....σκεφτομαι να παρω βασεις και να τα βαλω διπλα μου...

 

ετσι λεω να το κανω

 

Επίσης κατέβασε κάτω το κουτί!

 

Αφού δεν έχει χώρο πάνω, γιατί το έχεις???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...