Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επίσης κατέβασε κάτω το κουτί!

 

Αφού δεν έχει χώρο πάνω, γιατί το έχεις???

δεν νομιζω οτι χωραει...ολο το γραφειο ειναι 73cm στο υψος..και το κουτι ειναι 57....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης κατέβασε κάτω το κουτί!

 

Αφού δεν έχει χώρο πάνω, γιατί το έχεις???

Για τι σκόνη δεν μπορείς να καταλάβεις τι μαζεύει κάτω. Το καθάρισα μετά απο 6 μήνες και είχε πολύ λίγη

Ενώ παλιά στο μήνα χιόνι

 

τι τα κανεις 4 μηχανηματα;;;

Απο συνεχόμενες αναβαθμισεις μου περίσσευαν κομμάτια και έκανα νέα σύνθεση, οι 2 πάνω ο ένας ειναι καθαρά amd system ενώ ο άλλος intel με nvidia. Τους κάτω τους πουλαω τώρα δες αγγελίες αν σε ενδιαφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τι σκόνη δεν μπορείς να καταλάβεις τι μαζεύει κάτω. Το καθάρισα μετά απο 6 μήνες και είχε πολύ λίγη

Ενώ παλιά στο μήνα χιόνι

 

 

Απο συνεχόμενες αναβαθμισεις μου περίσσευαν κομμάτια και έκανα νέα σύνθεση, οι 2 πάνω ο ένας ειναι καθαρά amd system ενώ ο άλλος intel με nvidia. Τους κάτω τους πουλαω τώρα δες αγγελίες αν σε ενδιαφέρει

Σε εμενα απευθυνονταν :-D  :-D  :-D  :-D  :-D...και γω εχω θεμα με σκονη παντως...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να βαλω και γω μια. Σορρυ για την αναλυση αλλα δεν εχω και τρελο κινητο ουτε ψηφιακη. Τωρα για το 5ο ηχειο αν πει καποιος μου εχει καει. Και τα αλλα 2 δεν μπορω να τα βαλω προς τα πισω διοτι ειναι το κρεβατι :P

post-220782-0-28692100-1380632098_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να βαλω και γω μια. Σορρυ για την αναλυση αλλα δεν εχω και τρελο κινητο ουτε ψηφιακη. Τωρα για το 5ο ηχειο αν πει καποιος μου εχει καει. Και τα αλλα 2 δεν μπορω να τα βαλω προς τα πισω διοτι ειναι το κρεβατι :P

Με το κουτί στην τρούπα εκεί μέσα πως αναπνέει? :P

 

Αυτό που με εκνευρίζει (γενικός) είναι αυτό το θέμα με τα καλώδια που κρέμονται σαν @@... Είμαι ικανός να τρυπήσω τοίχους για να τα κρύψω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...