Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω και στο αμάξι 2 focal 400 rms το καθένα πολύ ποιότητα όσο για το γραφείο πότε δεν παίζει τέρμα γιατί τρίζουν οι τοίχοι απλά το έχει στο σαλόνι το μεγάλο και για να μην το πουλήσω γιατί το έχω πολλά χρόνια το συνδεσα στον υπολογιστή

 

Focal εεε :-D ?? αααχχχ να είχα την οικονομική δυνατότητα όταν έκανα την σύνθεση  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10464125_672136652855788_794512631594127
gratis bilder

 

 

 

 

Το αραχτιριο μου !!Συντομα θα προστεθει καινουρια καρεκλα και ισως μεγαλυτερο γραφειο!

 

τα ακουστικα ναι ειναι τα Astro a40! προσθεσα μερικες κακες φωτο γιατι τις τραβηξα απο το κινητο!Μολις μπορεσω(δεν βαριεμαι)θα βγαλω και με την φωτογραφικη καποιες!

post-258623-0-10016700-1404921928_thumb.jpg

post-258623-0-31325900-1404921928_thumb.jpg

post-258623-0-50992100-1404921928_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ ωραίο delpi4!!! Το headset είναι τα Astro's 40??? και το κουτάκι???? Βγάλε ντε και μια το εσωτερικό του κουτιού  :-D  :-D

To "Πολύ ωραίο" έγινε τέλειο...Βravo ρε παίχτη... AAA... και πόσο πήγε το μαλλί για τα Astro???

Επεξ/σία από doctorjim
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιας και εδω και λιγες μερες ειμαι στο στησιμο του νεου γραφειου παρουσιαζω μια φωτο απ το stuff μου.

επισης στο νεο γραφειο θα μπουνε 3 οθονες 'Samsung M2762D' που δεν φαινονται στην φωτο και ενας imac 21.5 2010 model που δεν ειναι κ αυτος στην φωτο. 

http://s24.postimg.org/9ermnhp3p/20140607_132212.jpg

 

Παίζει να ξενέρωσες αν τα panel δεν ειναι 1440p.

 

  

χαχα πες το κι ετσι. εχω το main pc που ειναι το haf 932 στην φωτο που το χρησιμοποιω για τα παντα. στο μαυρο thermaltake θα μπει μεταχειρισμενο stuff που εχω μαζεψει για να γινει ενα τουμπανακι gaming pc ενω το λευκο pc που εχει καμια 8ετια το εχω για κατεβαστηρι τωρα που εβαλα vdsl :D απο κει και περα τον imac για ableton και το macbook μου το περνω σε ταξιδια και σπιτι το δουλευω με καρτα ηχου sl2 της serato που ουσιαστικα κανω κοντρολερς τα cdjs μου για να μην καιω cds. αυτα τα λιγα προς το παρων:D

  

Θα εχει ενδιαφερον η διαταξη του χωρου που θα κανεις παντως με ολα αυτα. Στειλε φωτο οταν την τελειωσεις.

^what he said

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο αργα αλλα ηρθε και η σειρα μου. Εδω γινονται ολα τα μαγικα! 

 

Uiy7WEg.jpg

 

To στοληδι του δωματιου

 

kXITCrv.jpg

 

Μια απο μακρια.

 

8j4zDjk.jpg

 

Το πολυαγαπημενο μου κτηνος! 

 

1IRdpOV.jpg

Πολλες αλλαγες απο την τελευταια φορα που εγραψα εδω. ελπιζω αυριο να μαζεψω λιγο τον χωρο και να ανεβασω νεες φωτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχή καθαρισμένο Desktop και συμμαζεμένο! Rainmeter & Rocketdock.

 

mEzz3qN.jpg

 

Το γουρούνι πάνω από τον εκτυπωτή είναι για να καλύπτει μια τρυπούλα λόγω RAGE.

 

tJgNd4G.jpg

 

kwpvwUJ.jpg

 

BWmxKuc.jpg

 

και μια από ψηλά

 

OGWRi5i.jpg

 

Steelseries Maniac

 

ODd7Nej.jpg

 

Είναι και φούρνος μικροκυμάτων!

 

lDpAr52.jpg

 

και το μονιτορ. ( Σύντομα θα έχει παρέα, πάμε για δεύτερο!! )

 

eojo0s5.jpg

 

 

Το γραφείο είναι custom made. Γωνια ikea, συνδυασμένο με άλλο κομμάτι ikea. Βάση είναι ένα τρίποδο των 7 ευρώ, δεν κατάφερα να βρω επέκταση επιφανειας. Στιβαρό και όπως το ήθελα. Επισης  πρέπει να μαζευτούν τα καλωδια από κάτω γιατί με εκνευρίζει το χάος αλλα δυστυχώς δεν έχω κάμει όρεξη.

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...