Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν σήμερα επικοινώνησα με την καθαρίστρια μου(Αλβανίδα)  και άυριο το απογευμα με 7 € θα μου καθαρίσει όλην την γκαρσονιέρα.

 

Οπότε Αυριο κατα τις 19:30 ηώρα θα ανεβάσω καινούργιες φωτογραφίες με όλα πεντακάθαρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν σήμερα επικοινώνησα με την καθαρίστρια μου(Αλβανίδα)  και άυριο το απογευμα με 7 € θα μου καθαρίσει όλην την γκαρσονιέρα.

 

Οπότε Αυριο κατα τις 19:30 ηώρα θα ανεβάσω καινούργιες φωτογραφίες με όλα πεντακάθαρα!

Να μην ξεχασεις να της πεις,  οτι τις κονσολες να τις καθαρισει με σουιφερακι. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η δική μου ανανεωμένη γωνια(παραδόξως δε βγήκε καλή η φωτογραφία, δε το συνηθίζει η μηχανή έχει βγάλει καλύτερες)

post-110070-0-45511700-1410085815_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η δική μου ανανεωμένη γωνια(παραδόξως δε βγήκε καλή η φωτογραφία, δε το συνηθίζει η μηχανή έχει βγάλει καλύτερες)

Δύο Modem έχεις; Ωραίο το bonsai πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο Modem έχεις; Ωραίο το bonsai πάντως...

Το ενα ειναι σκετο modem το ασπρο thomson- το αλλο κανει το routing, ναι το φυτο βγηκε ωραιο τελικα, το πηρα για το ζεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν σήμερα επικοινώνησα με την καθαρίστρια μου(Αλβανίδα)  και άυριο το απογευμα με 7 € θα μου καθαρίσει όλην την γκαρσονιέρα.

 

Οπότε Αυριο κατα τις 19:30 ηώρα θα ανεβάσω καινούργιες φωτογραφίες με όλα πεντακάθαρα!

Απο φιλοτιμο και μονο θα επρεπε να της δωσεις ενα 50αρικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως η καθαρίστρια μου κανε μια χαρακιά μισό εκατοστο στην μεγάλη οθόνη  και είμαι κομμάτια απο την στεναχώρια και δεν έχω το κουράγιο να ανεβάσω φωτος.απλά κρίμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ακουσει για βαζελινη και οδοντοκρεμα αλλα προσεχε οχι πολυ ,πανω στην χαρακια και μετα με πανι ηρεμα τριβεις.

 

δες στο ebay, εχει κατι παστες που λεει διορθονουν το προβλημα

 

στην τουβλο x εγεινε η ζημια?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...