Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 16/4/2020 στις 9:16 ΜΜ, Coornio είπε

Ας μπω και εγω στην παρεα. Λιγο παλια πλεον η φωτογραφια και λιγο πατατε ποιοτητα εικονας (δεν εχω κινητο ή καμερα χιλιαρικου οπως καπιοι αλλοι :Ρ) αλλα μπορω να πω πως ειναι αστερατο το νεο γραφειο. Καποιοι με κανετε και ζηλευω με τα γραφεια που εχετε ομως, που ψωνιζετε καλε.

IMG_20200209_000220_HDR.png

Και εμείς που έχουμε ένα ταπεινό note10+ τι καταλάβαμε; χαχα

Βρε συ μάζεψε πριν βγάζεις φωτογραφία, ειναι αντιαισθητικο!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 ώρες πριν, heavyrain είπε

Και εμείς που έχουμε ένα ταπεινό note10+ τι καταλάβαμε; χαχα

Βρε συ μάζεψε πριν βγάζεις φωτογραφία, ειναι αντιαισθητικο!!!! 

 

Μαζεμενο ειναι, συνηθως εχω περισσοτερα πραματα πανω :Ρ

Αν λες το καλωδιομανι, δεν εχω επιλογη. Ισως αν εβαζα ενα wall mount να μπορουσα να μαζεψω τα 10 καλωδια που πανε σε οθονη και soundbar. Θα χρειαζομουν και κανα ψευτοκαλαθι που να μπορω να κολλησω στην πισω πλευρα του γραφειου για το τεραστιο πολυπριζο που κρυβεται πισω απο την καρεκλα και το μπουκαλι. Αν υπαρχουν προτασεις για το cable management ειμαι ανοιχτος σε ιδεες. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, nik69 είπε

IMG_0345(1).thumb.jpg.c6c0688e2a2dcc2e57d41eb264855c2a.jpg

Την ειδα cyberpunk :P

Χαλια φωτο ξερω...

Και εγώ σε αυτή τη φάση είμαι μουσική, χρώματα και θα παραγγείλω και 2 αφισουλες ίδια φάση 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, thetiesthatbind είπε

Ξέρετε που θα βρω ξύλινη επιφάνεια / επιφάνεια εργασίας για να κάνω « custom» το γραφείο που θέλω γιατι χρειάζομαι αρκετό χώρο; 

Μπορεις να βρεις και ετοιμα πανελ ή να φτιαξεις εσυ μονος σου αν πιανουν τα χερια σου. Το παρακατω link εχει καποια τετοια πανελ ξυλου που χρειαζονται ομως επεξεργασια πχ ενωση 2-3 τετοιων για να βρεις τις διαστασεις που θελεις, περασμα λαδιου ξυλου ή και μπογιας κτλ

https://www.leroymerlin.gr/gr/xuleia/takoi-sanides/?sort=PriceAsc&pz=15&PriceRange-from=0&PriceRange-to=189&pg=5

Διαφορετικα αντιστοιχα αν και πιο ..."ετοιμα" μπορεις να βρεις και στο ΙΚΕΑ ή να ζητησεις να σου κοψουν καποιο κομματι ή κομματια απο επιφανειες που προοριζονται για παγκους κουζινας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thetiesthatbind είπε

Ξέρετε που θα βρω ξύλινη επιφάνεια / επιφάνεια εργασίας για να κάνω « custom» το γραφείο που θέλω γιατι χρειάζομαι αρκετό χώρο; 

Μπορείς να πάρεις πάγκο κουζίνας 3 ή 4 πόντους. Εγώ πήρα το δικό μου από Leroy στις διαστάσεις που ήθελα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, thetiesthatbind είπε

Ξέρετε που θα βρω ξύλινη επιφάνεια / επιφάνεια εργασίας για να κάνω « custom» το γραφείο που θέλω γιατι χρειάζομαι αρκετό χώρο; 

 

3 ώρες πριν, 29gk είπε

Μπορεις να βρεις και ετοιμα πανελ ή να φτιαξεις εσυ μονος σου αν πιανουν τα χερια σου. Το παρακατω link εχει καποια τετοια πανελ ξυλου που χρειαζονται ομως επεξεργασια πχ ενωση 2-3 τετοιων για να βρεις τις διαστασεις που θελεις, περασμα λαδιου ξυλου ή και μπογιας κτλ

https://www.leroymerlin.gr/gr/xuleia/takoi-sanides/?sort=PriceAsc&pz=15&PriceRange-from=0&PriceRange-to=189&pg=5

Διαφορετικα αντιστοιχα αν και πιο ..."ετοιμα" μπορεις να βρεις και στο ΙΚΕΑ ή να ζητησεις να σου κοψουν καποιο κομματι ή κομματια απο επιφανειες που προοριζονται για παγκους κουζινας.

και εγω αυτο εχω κανει,πηρα δυο επιφανειες τις ενωσα.εβαλα και ενα mdf απο κατω ιδιου μεγεθους να γινει πιο γερο κα μετα το επεξεργαστηκα,4 ποδια και ετοιμο!
κοιτα 3-4 σχολια πισω θα το δεις

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...