Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, mr.lucifer είπε

@dalain δεν εχω λογια .
εχεις καπου πληροφορις για το build .. θελω να παω σε mechilisious και εγω και το σκεφτομαι 

 

Αν θες να σου πω οτιδηποτε για το κουτι ρωτησε με,μπορεις να δεις περισσοτερες φωτο στο insta μου <dalainos>.

Εμενα μου το εστειλε η ssupd για να το δοκιμασω και πραγματικα το λατρεψα.Αν προκειται να το κανεις φουλ υδροψυκτο οπως εγω,θελει καλη μελετη που θα παει τι γιατι ο χωρος ειναι περιορισμενος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Βαλε diffuser στην μπλε λεντοταινια. Βελτιωση 100%

Εχω βαλει και εχω αλλαξει την κλιση της...απλα στον ενθουσιασμό πάνω βιαστηκα να βγάλω φωτο πριν τα κανω αυτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ευχαριστώ για τη παρατήρηση. Πώς αλλιώς θα μπορούσα να το έχω; Για πες καμία ιδέα. Το έβαλα από τη τρύπα και δεν μου πολυάρεσε.

Επεξ/σία από Zergoulini
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Zergoulini είπε

Σε ευχαριστώ για τη παρατήρηση. Πώς αλλιώς θα μπορούσα να το έχω; Για πες καμία ιδέα. Το έβαλα από τη τρύπα και δεν μου πολυάρεσε.

Θεωρητικα αν εχεις προσεξει να μην βρει πισω το 24πινο σε κανα πινακι ωστε να βραχυκυκλωσει, εισαι οκ.  Δηλαδη πρεπει να προσεξεις, την ωρα που τοποθετεις την μητρικη, να μην καρφωθει καποιο σε καποιο καλωδιο. Αλλα γενικα οκ θα εισαι οσο δεν το μετακινεις πολυ το 24πινο (για να μην κουνιεται πισω) κτλ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, triplex1 είπε

δεν μ'αρεσει αυτο που εκανες στο σημειο που στο εχω με κιτρινο κυκλο

277911744_ppaki(6).jpg.5e573041f53fc3341e1eb560d5f97689.jpg

Είναι πολύ πιεσμένο το καλώδιο εκεί όντως. Για μένα το βγάζεις από εκεί. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Zergoulini είπε

Σε ευχαριστώ για τη παρατήρηση. Πώς αλλιώς θα μπορούσα να το έχω; Για πες καμία ιδέα. Το έβαλα από τη τρύπα και δεν μου πολυάρεσε.

το θεμα δεν ειναι αν σ'αρεσε απο την τρυπα αλλα για ποιο λογο εχει την τρυπα και το λαστιχο το κουτι σου

135183053_ppaki(1).jpg.6326405efe82c23d92e2041b4d4aec73.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, dalain είπε

Εγω να προσθεσω και την λαθος διαταξη στα φανακια.....

Ναι το πισω ειναι intake αντι να ειναι exhaust , καλοκαιρι ερχεται θα το καταλαβει

αν κοιταξουμε σε μια καλυτερη φωτο που να φαινονται ολα , θα βρουμε κι αλλα πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, triplex1 είπε

Ναι το πισω ειναι intake αντι να ειναι exhaust , καλοκαιρι ερχεται θα το καταλαβει

αν κοιταξουμε σε μια καλυτερη φωτο που να φαινονται ολα , θα βρουμε κι αλλα πολλα

Ναι κ βλεπω ενα μονο μπροστα...Ελπιζω να ειναι intake....Ισως θα πρεπει να προσθεσει καποιο ακομα μπροστα γιατι ουτως η αλλως το βλεπω περιορισμενο το airflow

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...