Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επίσης αποδεικνύεται αυτό που είχα πάντα στο πίσω μέρος του κεφαλιού μου, αλλά δεν το έλεγα...

 

 

''Ο Old Holborn είναι ο καπνός του gamer'' :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pantos vlepo to rolo einai telios aparetito,lol!!!

 

χεχε:-D,κοίτα είχα ***s*h*it**pa*per**,αλλά εκείνη τν στιγμή είχε τελειώσει οπότε ήταν τ πιο πρόχειρο κοντά μ,κ δν βαριόμουν να ψάχνω να βρω..χεχεε:lol:,για να έχω τις ώρες που χρειάζετε,τωωωρα ποιός μπαίνει στο μπάνιο να φέρει τ άλλο:-)!

 

όπως κ ο tsakonas έχει,εχεχε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριακή είναι... δουλειά δεν έχουμε... ας βάλω και εγώ 4 από το δικό μου γραφείο... (δεν φαίνεται καλά το δεύτερο πισι που είναι κάτω από το πρώτο αλλά δεν πειράζει)

 

ekz5yo54n94kkq63jel0_thumb.jpg b2pele9vg98pfgfg246u_thumb.jpg k5cd0rup8miqowix5ftt_thumb.jpg

 

και μία για για να μπω και εγώ στο "κωλόχαρτο club"

 

muwe379xirnm6vb3w9ef_thumb.jpg

 

(το avatar του ghost που φαίνεται στην κάτω γωνία της οθόνης είναι εντελώς τυχαίο. δεν σημαίνει τίποτα!!! :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ βλέπω πως μόνο ο Sadman είνια στο πνεύμα των γιορτών :lol:

nice Cristmast lights ;)

 

THX.

αν και τα μισα ειναι καμενα...Που να δειτεε οταν ντισω το tower δεντρο χριστουγενιατικο με γυρλαντες....:P Τωρα που το σκεφτομαι θα ειχε χααβαλε να δουμε ποιος μπορει να στολησει καλυτερα το PC του. :lol:

 

{TDi}Dj2k..infc οχι φοιτητης.Μαθητης παρακαλω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Katarxas fenete apo ta vivlia...lol..meta apo tin diakosmisi,dld to apeiro eleuthero xrono pou diathetei oste na ftiaksei to grafeio tou mias kai einai ores ekei....tin tv sto domatio kai apo tin akatastasia...tou mathiti yparxei kai i mama pou vazei ligo to xeraki tis... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...