Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρέπει να κάνουν κάτι οι εταιρίες για τα καλώδια asap..Ενα υπερ wireless hub που θα δέχεται όλα τα περιφερειακά..

dsc00020sx7.th.jpg

και δεν είναι και όλα συνδεδεμένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να κάνουν κάτι οι εταιρίες για τα καλώδια asap..

 

και για να το πάω και λίγο παραπέρα... πρόσφατα πήγα ταξίδι εξωτερικό για λίγες μέρες. Εκτός από μία βαλίτσα και μία τσάντα για τα πράγματα μου κουβαλούσα και ένα τσαντάκι (μεσαίου μεγέθους) για φορτιστές (κινητά, bluetooth, φωτογραφικές κτλ κτλ κτλ).

Όταν πήγαινα να βγάλω έναν φορτιστή από το τσαντάκι έβγαιναν όλα μαζί σαν μακαρονάδα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παίδες τι κόλλημα και αυτό με τα κωλόχαρτα... :eek::lol: έχω ρίξει το γέλιο της ζωής μου.. :lol::lol:

 

Δεν βάζεται και μια χέστρ@ εκεί δίπλα να γλιτώσετε και τις διαδρομές..:lol::lol::lol::devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά αυτό που βλέπω είναι πολύ κωλόχαρτο, ωραία κουτιά και άσχημα-ακατάστατα γραφεία (μην το πάρετε βαρέως).Έτσι πρέπει να είναι τα σωστά γραφεία πορωμένων υπολογιστάκηδων. Πολύ αντροκατάσταση...Όλα τα άλλα είναι gay:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

87ipkbdjl3.th.jpg

 

Δεν θα μπορούσες να το αποτυπώσεις καλύτερα... Ελπίζω μόνο να μην ξεκινήσουν οι μακαδες τώρα αντιδράσεις, γιατί θα πρέπει να τους προκαλέσουμε σε μονομαχία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως και εμένα δεν μου πολυαρέσει το γραφείο μου, και εγώ θα το ήθελα ακατάστατο, με τα κουτιά απ'τα παιχνίδια εδώ και εκεί και να υπήρχε μία αίσθηση αναβρασμού!

Δυστυχώς όμως η ψυχαναγκαστική φύση μου δεν με αφήνει... Αν καθήσω να παίξω και δω κάπου πάνω του ένα Postit που δεν θα έπρεπε να είναι εκεί, δεν μπορώ να συγκεντρωθώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως και εμένα δεν μου πολυαρέσει το γραφείο μου, και εγώ θα το ήθελα ακατάστατο, με τα κουτιά απ'τα παιχνίδια εδώ και εκεί και να υπήρχε μία αίσθηση αναβρασμού!

Δυστυχώς όμως η ψυχαναγκαστική φύση μου δεν με αφήνει... Αν καθήσω να παίξω και δω κάπου πάνω του ένα Postit που δεν θα έπρεπε να είναι εκεί, δεν μπορώ να συγκεντρωθώ!

 

Eχει δικιο ο mihalakis, αλλα και εγω απο την ιδια ''νοσο'' πασχω.:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

desk1zc7.th.jpg

 

desk2ca8.th.jpg

 

desk3so9.th.jpg

 

και για να το hardcorέψω ορίστε και μια φωτό της βιβλιοθήκης που ειναι δίπλα στο desk...

 

desk4cz9.th.jpg

 

αντε γιατι βλέπω πολύ φλώρικα γραφεία (τακτοποιημένα κλπ)... :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...