Προς το περιεχόμενο

Insomniac's Desks Pictures thread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@dimitris2006: παίζει να είσαι και ο μοναδικός Παοκτζής στην Λάρισα ... :devil:

 

οχι ρε συ ηρεμησε. πολυ συχνα μπορεις να δεις στην τουμπα πανό απο Λαρισα αν δεν κανω λαθος εχουμε και συνδεσμο :D

 

gay pc και για τον dimitris2006 :devil:

 

επειδη δεν εχω διαβασει προηγουμενα post για πες πως χαρακτηριζετε ενα pc "gay" ? lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gay pc λέμε όποια είναι σε μαζεμένα γραφεία μόνο για χαβαλέ μην το πάρεις προσωπικά έχουν έρθει μέρες που και το δικό μου ήταν gay pc

άντε και για να μην με πεις κακό θα ποστάρω και εγώ άλλη μια με το δικό μου όπως είναι τώρα

 

 

παιχνίδια σκουπίδια ψίχουλα σκατά κουτιά και όλων των ειδών βλακείες εδώ αυτά παθαίνεις αν έχεις αδερφό 7 χρονών δίπλα σου :P

hpim1916ey2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον εννοεις συμμαζεμενα και οχι "σε μαζεμενα" ετσι; αν εννοεις αυτο η φωτο που ανεβασα ειναι μονο και μονο για τις αναγκες της φωτογραφησης. ειχε γινει καλοκαιρι δλδ δεν ειναι προσφατη η φωτο. τωρα ειμαι και 3η λυκειου και βλεπεις βιβλια, ποπ κορν μολυβια στις πιο απιθανες μεριες. αυτα για να προστατεψω το pc μου απο αδελφιστικους χαρακτηρισμους. οχι βεβαια οτι τωρα θιχτηκε κιολας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι γτ αμα το γραφειο αυτο χαρακτηριζοταν gay...τι να πουμε. τελευταια φορα που ηταν ξεσκονισμενο - σιγυρισμενο ηταν απο το καλοκαιρι και μπορει να ηταν απο τοτε που τραβηχτηκε η φωτο. νταξει , τωρα εχουμε τη δικαιολογια οτι ημαστε 3η λυκειου. βασικα αμα δεις το υπολοιπο δωματιο θα παθεις! δε θα προβω σε παραπανω λεπτομερειες γτ πολλοι θα :eek:....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω εχω gay pc δλδ.

 

Δεν θυμάμαι και πως ακριβώς πήγαινε εκείνο το ανέκδοτο με τον Κωστίκα και τον Γιωρίκα που τον ρωτάει στο τέλος αν έχει ενυδρείο σπίτι, εκείνος απαντάει όχι και του λέει "ε, είσαι π...άρα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...