Προς το περιεχόμενο

Ξένες σειρές που παρακολουθείτε αυτόν τον καιρό


paredwse

Ποιές σύγχρονες τηλεοπτικές σειρές παρακολουθείτε αυτή την εποχή;  

40 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιές σύγχρονες τηλεοπτικές σειρές παρακολουθείτε αυτή την εποχή;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ, ερωτηση, το dexter που το βλεπεται οι περισσοτεροι, μπορειτε να μου δωσετε κανα hint, τι παιζει ακριβως γιατι δεν το ξερω?

Οχι τιποτα αλλο, αλλα ισως μου αρεσει και αρχιζω και εγω να το βλεπω.

 

Μου κανει εντυπωση παντως, που δεν βλεπετε πολλοι Jericho.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 196
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
Μου κανει εντυπωση παντως, που δεν βλεπετε πολλοι Jericho.

 

isws epeidh efage cancel? poios o logos na dei kapoios mia seira pou stamathse? (nai ok variomoun mia periodo kai to eida...)

alla mhn 3exname oti to poll einai gia to ti vlepete AUTH THN PERIODO oxi ti exete dei genika...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thresh, μπορει οντως να εφαγε cancel, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι ωραιο, ειναι φοβερη σειρα με φοβερο σεναριο και πλοκη.

Ναι κοβεται αποτομα και σε αφηνει χωρις να ξερεις τι γινεται μετα, αλλα παρολα αυτα αξιζει καποιος να το παρακολουθησει.

 

BOUGAS, ευχαριστω φιλε, οντως φενεται πολυ καλο να ειναι το dexter, θα το τσεκαρω και εγω συντομα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Thresh, μπορει οντως να εφαγε cancel, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ειναι ωραιο, ειναι φοβερη σειρα με φοβερο σεναριο και πλοκη.

Ναι κοβεται αποτομα και σε αφηνει χωρις να ξερεις τι γινεται μετα, αλλα παρολα αυτα αξιζει καποιος να το παρακολουθησει.

 

BOUGAS, ευχαριστω φιλε, οντως φενεται πολυ καλο να ειναι το dexter, θα το τσεκαρω και εγω συντομα!!!

 

nai alla apo thn stigmh pou kapoios to eide paliotera den yparxei logos na to valei sto topic mias kai to poll den rwtaei kati tetoio...anaferetai mono se auta pou vlepoume twra...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kalla an katso na to skefto isos na to balo kai ego arketa pshla, alla leo top 15 gia na eimai mesa, einai toses polles oi seires alloste.

 

Basika einai h monadikh seira pou eklega kana 5lepto apo thn entash kai to desimo me th seira kai ta gegonota. Exontas ftasei sto gnosto shmeio me thn xeirobombida, h katalhksh klimakosh mias ksefrenhs poreias, you know tony e? Pisteuo apo tis pio entones skhnes ever se tv show

 

I know mate, i know... ανατριχίλα... Άντε ναρχίσει και η τελευταία...

 

 

thanx bougas, με πρόλαβες για τον Dexter.

H καλύτερη σειρά που ξεκίνησε τα δύο τελευταία χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και η δική μου λίστα:

  1. Back to You (Frasier is ...back in the building)
  2. Bionic Woman (Μόνο και μόνο για την πρωταγωνίστρια)
  3. Cavemen (Απλά ...άσχημο!)
  4. Dexter (Κορυφαίο!!!!)
  5. Flash Gordon (Είναι όσο χάλια ακούγεται, αλλά θέλω να δω πού το πάει!)
  6. Heroes (Η καλύτερη σειρά της σεζόν!)
  7. Journeyman (Ωραία σειρά με πρωτότυπο σενάριο.)
  8. Prison Break (Αν και με έχει ξενερώσει και δεν είδα μετά το 3x04, δεν το βγάζω από τη λίστα ακόμη)
  9. Psych (Έξυπνη σειρά που βλέπεται ευχάριστα!)
  10. Pushing Daisies (Σαν ταινία του Tim Burton)
  11. Reaper (Teen Ghost Rider χωρίς τη ...μηχανή! )
  12. Samantha Who? (What?)
  13. Smallville (Περιμένω να δω πότε θα βάλει ο Κλάρκ το κολάν και τη μπέρτα!)
  14. Stargate Atlantis (Δεν είναι SG-1, αλλά βλέπεται ευχάριστα.)
  15. Supernatural (Δεν περίμενα να μου αρέσει τόσο πολύ!)
  16. The Big Bang Theory (Χα χα χα!!! Ακόμα γελάω με τις ατάκες του Sheldon!)
  17. Top Gear (No comment....)

Και αναμένω αγωνιωδώς τα παρακάτω:

  1. Battlestar Galactica (Άντε, μία σεζόν έμεινε ακόμη!)
  2. Lost (Ουφ! Έχουμε άλλες 3 σεζόν και ακόμα δεν έχουμε καταλάβει Χριστό!!!)
  3. The 4400 (Είμαι περίεργος να δω τι θα γίνει...)
  4. The IT Crowd (Have you tried turning it off and on again?)

:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

entaksei gousta einai ayta alla gia mena to jericho einai oti xeirotero exo dei ta teleutaia 3 xronia ksero go pou blepo seires entatika. H amerikanoblaxeia se olo ths to megaleio, apla emetiko.

 

 

Xmmm na kai allos enas pou blepei back to you, to eixa proteinei allou den eida kaneis na endiaferete. Isos den yparxoun polloi fan tou frasier. Exei plaka alla kapou to styl humour moiazei se teen anorimh komodia, they are trying too much. Sympathtiko pantos, logo cast pio poly.

 

Cavemen re sy? sou aresei ontos? 2 epeisodia eida kai efage delete xoris distagmous. Kai oloi to krazoune.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες ριξε και μια ματια στο deadwood.

http://www.e-shop.gr/show_dvd.phtml?id=DVD.03871

πολυ καλο.

έχω κατεβάσει και τους τρείς κύκλους αλλά δεν βρίσκω Ελληνικούς υπότιτλους για τον τρίτο κύκλο, γιαυτό δεν το ξεκινάω να το δώ, πάντως απο λίγο που έχω δεί πολύ καλό φαίνεται να είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω κατεβάσει και τους τρείς κύκλους αλλά δεν βρίσκω Ελληνικούς υπότιτλους για τον τρίτο κύκλο, γιαυτό δεν το ξεκινάω να το δώ, πάντως απο λίγο που έχω δεί πολύ καλό φαίνεται να είναι.

 

ειναι παρα πολυ καλη σειρα.υποτιτλους απ'οτι διαβαζω στα γνωστα site,δεν προκειται να μεταφρασει κανεις,αρα αναγκαστηκα περιμενουνε να βγουν τα original DVD,και να τους ριπαρουμε.

ο τριτος κυκλος πρεπει να εχει πολυ ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι παρα πολυ καλη σειρα.υποτιτλους απ'οτι διαβαζω στα γνωστα site,δεν προκειται να μεταφρασει κανεις,αρα αναγκαστηκα περιμενουνε να βγουν τα original DVD,και να τους ριπαρουμε.

ο τριτος κυκλος πρεπει να εχει πολυ ενδιαφερον.

 

θα διαφωνήσω κάπως. Πρόκειται για άρτια παραγωγή(άλλωστε HBO είναι αυτό) αλλά είναι αρκετά βαρετή καθώς αργεί σχετικά να εισάγει χαρακτήρες και καταντάει κουραστική με το πολύ μπλα μπλα, πιστεύω πρέπει να έχεις δει πολλές μα πολλές σειρές για να κολήσεις με το Deadwood και να το εκτιμήσεις. Απέχει πολύ από το εύπεπτο υλικό τύπου PB,Heroes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τρίτη σεζόν Deadwood είναι εξίσου καλή με τις δυο προηγούμενες, δηλαδή εξαιρετική, ενώ έχει κάποιους από τους πιο αξιομνημόνευτους χαρακτήρες που έχω δει σε τηλεοπτική σειρά.

 

Με εκείνες τις δυο ταινίες που θα έβγαζαν αντί για 4η σεζόν τί γίνεται άραγε;

 

ΥΓ: παρασύρθηκα, το thread είναι για σειρές που παίζονται ΤΩΡΑ, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...