Προς το περιεχόμενο

Ξένες σειρές που παρακολουθείτε αυτόν τον καιρό


paredwse

Ποιές σύγχρονες τηλεοπτικές σειρές παρακολουθείτε αυτή την εποχή;  

40 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιές σύγχρονες τηλεοπτικές σειρές παρακολουθείτε αυτή την εποχή;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Heroes ειναι γαμω τις σειρες, ανυπομονω να ξαναρχισει.

 

Το 4400 κααααλουυυυυτσικοοο. Ειδα μεχρι την 3η σαιζον, αλλα την 4η τωρα βαριεμαι να την δω. Εχει ενδιαφερον ως σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο και εγώ παππού αν και ήμουν πορωμένος με το Prison Break άλλαξα γνώμη όταν είδα το Heroes.Ελπίζω να κρατήσει 3-4 κύκλους να το ευχαριστηθούμε:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο και εγώ παππού αν και ήμουν πορωμένος με το Prison Break άλλαξα γνώμη όταν είδα το Heroes.Ελπίζω να κρατήσει 3-4 κύκλους να το ευχαριστηθούμε:P

 

 

τι 3-4 ρε? Εγω θελω 10 και να δω τον Πιτερ in action vs Sylar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφορά και τον δεύτερο κύκλο,όποιος δεν το έχει δει μη το ανοίξει

 

Πίτερ είναι αυτός που απορροφάει όλες τις δυνάμεις?Τέλος πάντων αυτός πρέπει να είναι και πολύ στόκος,δύο φορές εξαιτίας του να καταστραφεί ο κόσμος.Μία στο πρώτο κύκλο πήγαινε να τον ανατινάξει και άλλη μία στο δεύτερο να εξαπλώσει ένα ιο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφορά και τον δεύτερο κύκλο,όποιος δεν το έχει δει μη το ανοίξει

 

Πίτερ είναι αυτός που απορροφάει όλες τις δυνάμεις?Τέλος πάντων αυτός πρέπει να είναι και πολύ στόκος,δύο φορές εξαιτίας του να καταστραφεί ο κόσμος.Μία στο πρώτο κύκλο πήγαινε να τον ανατινάξει και άλλη μία στο δεύτερο να εξαπλώσει ένα ιο

 

Beware: Spoilers!

 

 

 

Ο Peter ειναι ευπιστος, αυτο ειναι το μειονεκτημα του.

 

 

 

Οποιος θελει ας κατεβασει αυτα τα βιντεακια να γνωρισει λιγο Heroes.

Το εχω φτιαξει εγω για μια εργασια μου για τη σχολη.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

BREAKING BAD. Δείτε το. (εκτός και αν είστε κάτω από 18).

 

Μετά και το χθεσινο έκτο και πρότελευταίο για φέτος επεισόδιο, η σειρά για μένα αποδεικνύεται υπέρτατη με πολύ καλές προδιαγραφές για να συνεχίσει στα ίδια και ακόμα καλύτερα επίπεδα.

 

Δεν είναι action-packed, δεν είναι ατακα-δορικια (sic), δεν έχει αυτοτελή επεισόδια αλλά ούτε και τρομερά cliffhangers (yet) και δεν είναι μια απ'τα ίδια. Είναι σκοτεινή, έχει καλούς χαρακτήρες και καλές ερμηνείες, έχει αργούς-ας-πούμε ρυθμούς που δικαιολογούνται από την υπόθεση, έχει ωμές σκηνές χωρίς πολλούς ενδοιασμούς ή απόπειρες εξωραϊσμού και εχει δώσει 6 επεισόδια εκ των οποίων τα 4 τουλάχιστον είναι εξαιρετικά.

 

Μη βιαστείτε να το συγκρίνετε με Dexter μόνο (αν και σε κάποιο βάθος χρόνου ίσως έχει νόημα η σύγκριση γιατί φαίνεται να ανήκουν σε ίδια συνομοταξία).

 

Tv com listing

Trailer:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το breaking bad θα το ψαξω, 1τον διοτι εμπιστευομαι τον praetorian, 2ron εβλεπα jay leno και ειχε καλεσμενο τον πρωταγονιστη της σειρας και τον συμπαθησα. Ο λενο ελεγε πολυ καλα λογια για τη σειρα και κανανε πλακα οτι για να το δει καποιος πρεπει να πατησει το 1275 ταδε ξερω γω καναλι διοτι ειναι σε μικρο network. Γι αυτο και δεν το ξερει και πολυς κοσμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Eγω κολησα με τις αμερικανικες σειρες μετα το prison break.Τωρα που δεν εχω τι να κανω γραφω σε dvd τον πρωτο κυκλο του lost αλλα εχω προβλημα με τους υποτιτλους.Ειτε εμφανιζουν τα ονοματα λαθος σε καθε επεισοδιο ειτε εχουν ορθογραφικα και τετοια.

Εσεις απο που βρηκατε τους υποτιτλους για τον πρωτο κυκλο lost?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Prison,House και Heroes.Παρεπιμπτοντως το τελευταιο μας την εκανε απο πολυ νωρις λογω της γνωστης απεργιας....Αλλα με το Prison εφαγα χοντρο κολλημα.Μεσα σε ενα μηνα ειδα ολους τους κυκλους,κι ειναι ισως η μοναδικη σειρα με τα τα ΄''Φιλαρακια'' που τρωω τετοιο κολλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...