Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε 1920Χ1080 με 6950 και i7@4ghz όλα φουλ κανένα θέμα...σίγουρα όσοι αναφέρθηκαν σε θέματα stuttering μέχρι τώρα θα έχει να κάνει με το παιχνίδι και όχι με το hardware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 510
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ουτε εγω εχω προβλημα το παιζω με ολα στο φουλ σε 128χ1024 dx9 και δεν εχει καθολου stutering. Λογικο ειναι αφου εχω τερας pc.

 

Ε οχι και τερας...ειπαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά, το stuttering που αναφέρθηκε, και το οποίο παρουσιάστηκε σε βίντεο στη προηγούμενη σελίδα, έχει καθαρά να κάνει με το loading νέων περιοχών.

 

Ακόμα και η ίδια πόλη είναι χωρισμένη σε τομείς. Όταν μεταβαίνεις από τον ένα στον άλλο, το πιάνει ένας ψιλολόξυγκας για μερικά δευτερόλεπτα και αυτό ήταν.

 

Είναι καθαρά θέμα του παιχνιδιού και δεν νομίζω να πρέπει να του δώσουμε περισσότερη σημασία. Και εγώ με i5-750 στα 3.6GHz, 4GB Ram στα 1800, 2Χ6950 Crossfire, το έχω.

 

Ίσως φίλοι που έχουν γρήγορους δίσκους να μήν το έχουν, αλλά και πάλι κλάιν μάιν.

 

Άμα θέλετε πραγματικό stuttering από streaming δεδομένων, κάντε μιά βόλτα από STALKER: Call of Pripyat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οχι και τερας...ειπαμε...

 

ειναι τερας αν εξαιρεσεις την καρτα γραφικων που ειναι πιο παλια ολα τα υπολοιπα ειναι τερας! Για gaming ειναι πολυ καλο για τα σημερινα δεδομενα! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι τερας αν εξαιρεσεις την καρτα γραφικων που ειναι πιο παλια ολα τα υπολοιπα ειναι τερας! Για gaming ειναι πολυ καλο για τα σημερινα δεδομενα! :rolleyes:

 

Πως ειναι καλο με τετοια gpu???Μου λες???Που πας με i5 2500 και 8800??

Φιλικα παντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η 8800. Να σκάσετε εκεί πέρα, κάρτα πενταετίας και παίζει τα πάντα σε αξιοπρεπέστατα resolutions. :P

 

Ρε φιλε να σκασουμε εμεις...αλλα οταν διαβαζω πως το pc ειναι τερας δυνατοτητων για gaming με την 8800 εν ετη 2011....τι θες να κανω ο ερμος????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η 8800. Να σκάσετε εκεί πέρα, κάρτα πενταετίας και παίζει τα πάντα σε αξιοπρεπέστατα resolutions. :P

Αξιοπρεπέστατα resolutions?

 

Όπως 1024*768?

 

Not.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω,αν το πάρω από εδώ

http://www.gametap-shop.com/buy-download-pc-games/Deus-Ex---Human-Revolution-1802-38.html

 

δεν χρειάζεται άλλο account στο steam,και με το ήδη δικό μου θα το βάλω πάνω,σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το τερμάτισα.... ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.

Είχα πάρα πολύ καιρό να παίξω ένα τόσο καλό single-player παιχνίδι, με τόσο καλό story, πανέμορφα cinematics, δυνατό πρωταγωνιστή και πρωτότυπο gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω,αν το πάρω από εδώ

http://www.gametap-s...on-1802-38.html

 

δεν χρειάζεται άλλο account στο steam,και με το ήδη δικό μου θα το βάλω πάνω,σωστά;

 

 

Το πήρα τελικά στα 31,8€,μαζί και με το just cause2 δώρο,αλλά ακόμα δεν έχει έρθει email με το serial number πρέπει να πιστοποιηθεί πρώτα η αγορά....Θα κάνει κάποιες ώρες έλεγε ένα email που μου ήρθε για επιβεβαίωση.

Άντε να έρθει..Άντε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξιοπρεπέστατα resolutions?

 

Όπως 1024*768?

 

Not.....

 

Όχι ρε, 1200 Χ 600 τρέχει και αν. Ίσα που ξεχωρίζει από netbook. Ρε τι θα διαβάσουμε ακόμα εδώ μέσα...

 

@Panos Τέρας είναι ρε, τέρας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...