Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 510
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν είναι καν spoiler αυτή η εικόνα που έχω βάλει γιατί περνάει τόσο γρήγορα που μπορεί και να μην την προσέξεις καν.

 

Απλώς τρόμαξα φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά καταπληκτικό παιχνίδι, καιρό είχα να παίξω fps με τόσο δυνατό στόρυ...άνετα απο τα καλύτερα παιχνίδια της χρονιάς μέχρι τώρα, περιμένουμε και το dlc τον οκτώβριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To τερμάτισα και εγώ εχθές.

 

Πάρα πολύ καλό.

 

Έχοντας όμως (ξανα)τερματίσει πρόσφατα το 1ο Deus Ex, το 3ο δεν κατάφερε να ξεχωρίσει πραγματικά.

 

Τα boss fights ήταν ένα πολύ μεγάλο μείον σε μια κατα τα άλλα εξαίρετη πορεία. Δεν χρειάζονταν σε καμία περίπτωση.

 

Όπως και στο Witcher 2, έτσι και εδώ το τέλος φάνηκε βεβιασμένο, ενώ η μπουρδουκλωμένη του ιστορία ξεμπουρδουκλώθηκε ιδιαίτερα απότομα. Στο Deus Ex 1 η ιστορία ήταν αρκετά πιό συγκροτημένη και καλοδουλεμένη.

 

Σε γενικές γραμμές το παιχνίδι είναι άξιο sequel του Deus Ex, το απόλαυσα καθ'όλη τη διάρκειά του, και μακάρι να δούμε και συνέχεια.

 

Για μένα μέχρι στιγμής το GOTY 2011 παραμένει το Witcher 2.

 

Εν αναμονή για το Skyrim ^_^, αν και μέχρι τότε το ενδιαφέρον μου θα μονοπωλήσει το Mount and Blade: Warband.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ Τα boss fights εν τω μεταξυ τα ανελαβε εξ ολοκληρου αλλη εταιρια..Εγω για να μην χαλαστω τα εβαζα κατευθειαν στο easy για να προχωραω χωρις να σπανε τα νευρα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το παίζω στο 2ο επίπεδο από τα 3. Είναι τραγικά δύσκολο ή ιδέα μου ειναι; Βασικά δεν υπάρχουν σφαίρες με τίποτα. Με το ζόρι βρίσκω και έχω κάθε φορά αλλά μετράς συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το παίζω στο 2ο επίπεδο από τα 3. Είναι τραγικά δύσκολο ή ιδέα μου ειναι; Βασικά δεν υπάρχουν σφαίρες με τίποτα. Με το ζόρι βρίσκω και έχω κάθε φορά αλλά μετράς συνέχεια.

 

βαλε το στο 3ο να γουσταρεις....! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έκανα εγκατάσταση την πρώτη φόρα πήγα να παίξω για να δω τι παίζει και το έκλεισα αμέσως και από την δεύτερη με πετάει λέγοντας ότι οι ρυθμίσεις είναι παραπάνω από ότι δέχεται η κάρτα γραφικών. Πως γίνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...