Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Αλήθεια :confused:; Νόμιζα ότι επειδή μου βγάζει αυτό το μήνυμα και δεν μπορώ να κλικάρω,μόνο μέσα στο vid για να ανολιξει το site, πάνω:

 

 

και έτσι λέω,αα δεν θα παίζει από δω μέσα σε κανέναν.

Σφάλμα μάλλον σε μένα,αν και προχτες έκανα update το flash player γιαυτό τον λόγο,για να φύγει αυτό.

Soz τότε.

 

Sigh..............

Ναι Xtrm, λάθος δεν παίζει σε flash. Αλλά δεν είναι τόσο πρόβλημα να κάνεις click και να πας στο GT link... -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 510
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eμένα δεν με ξαναβλέπω να μπαίνω στο τόπικ αυτό αν πρώτα δεν έχω τερματίσει το παιχνίδι...

 

Αρκετή ζημιά μας έγινε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ενα αποτυχημενο παιχνιδι, απο που να αρχισω και που να τελειωσω.

 

 

Τα γραφικα ειναι ασχημα και επαναλαμβανόμενα σε καθε δρομο,στενο,γραφειο,ντουλαπα,γκαραζ,ταρατσα θα βρεις 150 κουτια και χιλια δυο αχρηστα αντικειμενα για να μετακινησεις, τα ιδια ακριβως γραφεια copy paste σε ολα τα κτηρια τις ιδιες σκαλες τα ιδια χρωματα πανω κατω.

 

Τα animations των χαρακτηρων απλα απαραδεκτα και τραγικα δε το πιστευα ποσο ξεφτιλες ειναι δεν βρηκαν χρονο να βαλουν σε καθε χαρακτηρα ενα διαφορετικο animation να κουναει τα χερια του απο την αριστερη μερια αντι απο την δεξια τουλαχιστον, καλα ο πρωταγωνιστης εχει 2 στυλ μια που καθεται ακινητος μια που σταυρωνει τα χερια.... ουαου και γαμω εισαι μαγκας και πολυ αγριος.

Ο ανταμ σαν πρωταγωνιστης ειναι ο πιο βαρετος χαρακτηρας που εχω δει στην ζωη μου

 

Το gameplay επαναλαμβανόμενο δηλαδη η θα περασεις ολη την πιστα με το να κρυβεσαι η θα αρχισεις να τους σκοτωνεις και θα μεινεις απο σφαιρες σε ολα τα οπλα ψαχνοντας το inventory μηπως εχει μεινει καμια grenade που ξεχασες γιατι για να βρεις σφαιρες πρεπει να σπασεις καμια δεκαρια τοιχους, το balance τελειως αφυσικο με 2-3 σφαιρες εισαι νεκρος συγκεκριμενα με 1 καραμπινια εφυγες ενω τα npc ειδικα οι heavy θελουν καμια 10αρια στο σωμα.

 

Το lvl up βαρετο το μισο game εφυγε χωρις να βαλω κανενα praxis γιατι η το ξεχνουσα η δεν επηρεαζε καθολου το παιχνιδι μου, αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν εχει τιποτα φοβερο που να ανυπομονεις να ξεκλειδωσεις.

 

Δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω ενιωθα σε ολο το παιχνιδι οτι εχει κλεψει απειρα πραγματα απο αλλα παιχνιδια αλλα τα χρησιμοποιησε με τετοιον τροπο που "ανοιχτηκε" πολυ ετσι ωστε το αποτελεσμα ειναι πολυ κατω του μετριου.

 

Μπορουσα να γραψω περισσοτερα αλλα βαριεμαι και μονο που σκεφτομαι το παιχνιδι αυτο, απο καποιο σημειο και μετα απλα εκανα μηχανικες κινησεις για να φτασω στο τελος και να το κανω απεγκατασταση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ενα αποτυχημενο παιχνιδι, απο που να αρχισω και που να τελειωσω.

 

 

Τα γραφικα ειναι ασχημα και επαναλαμβανόμενα σε καθε δρομο,στενο,γραφειο,ντουλαπα,γκαραζ,ταρατσα θα βρεις 150 κουτια και χιλια δυο αχρηστα αντικειμενα για να μετακινησεις, τα ιδια ακριβως γραφεια copy paste σε ολα τα κτηρια τις ιδιες σκαλες τα ιδια χρωματα πανω κατω.

 

Τα animations των χαρακτηρων απλα απαραδεκτα και τραγικα δε το πιστευα ποσο ξεφτιλες ειναι δεν βρηκαν χρονο να βαλουν σε καθε χαρακτηρα ενα διαφορετικο animation να κουναει τα χερια του απο την αριστερη μερια αντι απο την δεξια τουλαχιστον, καλα ο πρωταγωνιστης εχει 2 στυλ μια που καθεται ακινητος μια που σταυρωνει τα χερια.... ουαου και γαμω εισαι μαγκας και πολυ αγριος.

Ο ανταμ σαν πρωταγωνιστης ειναι ο πιο βαρετος χαρακτηρας που εχω δει στην ζωη μου

 

Το gameplay επαναλαμβανόμενο δηλαδη η θα περασεις ολη την πιστα με το να κρυβεσαι η θα αρχισεις να τους σκοτωνεις και θα μεινεις απο σφαιρες σε ολα τα οπλα ψαχνοντας το inventory μηπως εχει μεινει καμια grenade που ξεχασες γιατι για να βρεις σφαιρες πρεπει να σπασεις καμια δεκαρια τοιχους, το balance τελειως αφυσικο με 2-3 σφαιρες εισαι νεκρος συγκεκριμενα με 1 καραμπινια εφυγες ενω τα npc ειδικα οι heavy θελουν καμια 10αρια στο σωμα.

 

Το lvl up βαρετο το μισο game εφυγε χωρις να βαλω κανενα praxis γιατι η το ξεχνουσα η δεν επηρεαζε καθολου το παιχνιδι μου, αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν εχει τιποτα φοβερο που να ανυπομονεις να ξεκλειδωσεις.

 

Δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω ενιωθα σε ολο το παιχνιδι οτι εχει κλεψει απειρα πραγματα απο αλλα παιχνιδια αλλα τα χρησιμοποιησε με τετοιον τροπο που "ανοιχτηκε" πολυ ετσι ωστε το αποτελεσμα ειναι πολυ κατω του μετριου.

 

Μπορουσα να γραψω περισσοτερα αλλα βαριεμαι και μονο που σκεφτομαι το παιχνιδι αυτο, απο καποιο σημειο και μετα απλα εκανα μηχανικες κινησεις για να φτασω στο τελος και να το κανω απεγκατασταση.

 

 

Συμφωνώ, απλά τραγικό το game..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει καποιος αν η εξτρα αποστολη απο το limited edition ειναι ιδια με αυτη του augmented edition.Βασικα για χβοχ το ψαχνω αλλα λογικα τα ιδια θα ειναι στο πισι. Αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι η augmented εχει εξτρα το ντιβιντι, 2-3 οπλα ακομη, και 10000 δρχ για να ξεκινησεις.

 

Για πειτε, λεω να το παρω αυριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ενα αποτυχημενο παιχνιδι, απο που να αρχισω και που να τελειωσω.

 

 

Τα γραφικα ειναι ασχημα και επαναλαμβανόμενα σε καθε δρομο,στενο,γραφειο,ντουλαπα,γκαραζ,ταρατσα θα βρεις 150 κουτια και χιλια δυο αχρηστα αντικειμενα για να μετακινησεις, τα ιδια ακριβως γραφεια copy paste σε ολα τα κτηρια τις ιδιες σκαλες τα ιδια χρωματα πανω κατω.

 

Τα animations των χαρακτηρων απλα απαραδεκτα και τραγικα δε το πιστευα ποσο ξεφτιλες ειναι δεν βρηκαν χρονο να βαλουν σε καθε χαρακτηρα ενα διαφορετικο animation να κουναει τα χερια του απο την αριστερη μερια αντι απο την δεξια τουλαχιστον, καλα ο πρωταγωνιστης εχει 2 στυλ μια που καθεται ακινητος μια που σταυρωνει τα χερια.... ουαου και γαμω εισαι μαγκας και πολυ αγριος.

Ο ανταμ σαν πρωταγωνιστης ειναι ο πιο βαρετος χαρακτηρας που εχω δει στην ζωη μου

 

Το gameplay επαναλαμβανόμενο δηλαδη η θα περασεις ολη την πιστα με το να κρυβεσαι η θα αρχισεις να τους σκοτωνεις και θα μεινεις απο σφαιρες σε ολα τα οπλα ψαχνοντας το inventory μηπως εχει μεινει καμια grenade που ξεχασες γιατι για να βρεις σφαιρες πρεπει να σπασεις καμια δεκαρια τοιχους, το balance τελειως αφυσικο με 2-3 σφαιρες εισαι νεκρος συγκεκριμενα με 1 καραμπινια εφυγες ενω τα npc ειδικα οι heavy θελουν καμια 10αρια στο σωμα.

 

Το lvl up βαρετο το μισο game εφυγε χωρις να βαλω κανενα praxis γιατι η το ξεχνουσα η δεν επηρεαζε καθολου το παιχνιδι μου, αυτο που θελω να πω ειναι οτι δεν εχει τιποτα φοβερο που να ανυπομονεις να ξεκλειδωσεις.

 

Δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω ενιωθα σε ολο το παιχνιδι οτι εχει κλεψει απειρα πραγματα απο αλλα παιχνιδια αλλα τα χρησιμοποιησε με τετοιον τροπο που "ανοιχτηκε" πολυ ετσι ωστε το αποτελεσμα ειναι πολυ κατω του μετριου.

 

Μπορουσα να γραψω περισσοτερα αλλα βαριεμαι και μονο που σκεφτομαι το παιχνιδι αυτο, απο καποιο σημειο και μετα απλα εκανα μηχανικες κινησεις για να φτασω στο τελος και να το κανω απεγκατασταση.

 

 

Φταιει οτι το ειδες σαν shooter και οχι σαν το RPG που ειναι. Παρτο αλλιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αλλο ενα αποτυχημενο παιχνιδι

 

Δεν έχεις παίξει Deus Ex ποτέ να μαντέψω ε; :P

 

Τέλειο δεν είναι και πράγματι έχει διάφορα πράγματα στα γραφικά που ξυνίζουν, αλλά αποτυχημένο; Ούτε καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μισο game εφυγε χωρις να βαλω κανενα praxis γιατι η το ξεχνουσα η δεν επηρεαζε καθολου το παιχνιδι μου

 

Προφανώς δεν έχεις ιδέα για το game..... η απλα προσπαθείς να ξεκινήσεις flame war. Μπορεί να έχει κάποια προβληματάκια αλλα το game είναι κορυφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις παίξει Deus Ex ποτέ να μαντέψω ε; :P

 

Τέλειο δεν είναι και πράγματι έχει διάφορα πράγματα στα γραφικά που ξυνίζουν, αλλά αποτυχημένο; Ούτε καν.

 

 

Την επομενη φορα θα παιζω ολη την σειρα απο το 1980 πριν κρινω ενα παιχνιδι εχεις δικιο.

Ελα τωρα δεν μπορει να το λες σοβαρα αυτο εγω κρινω ΤΩΡΑ το 2011 τι ειδα, δεν με ενδιαφερει τι εβγαλε πριν μια δεκαετια.

 

Προφανώς δεν έχεις ιδέα για το game..... η απλα προσπαθείς να ξεκινήσεις flame war. Μπορεί να έχει κάποια προβληματάκια αλλα το game είναι κορυφή.

 

Εγραψα συγκεκριμενους λογους που για μενα ειναι απαραδεκτοι.

Εισαι ο ορισμος του φανμποι ομως και αντι να σεβαστεις την γνωμη μου ΑΛΛΑ να διαφωνησεις οπως κανει καθε νοημων ανθρωπος, μολις δεις αρνητικα σχολια για το πολυαγαπημενο σου παιχνιδι το παρερμηνευεις σαν flame war, λυπαμαι για σενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...