Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Deus Ex: Human Revolution spotted

 

Square Enix has dropped another hint about Deus Ex by way of a new teaser image, while the official newsletter page for the new Lara Croft game appears to have confirmed the "Human Revolution" subtitle.

 

Pull open the dropdown list for "Favourite Eidos Game" on the newsletter page and you'll see "Deus Ex: Human Revolution" listed. Thanks to EG reader Chris Capel for spotting that one.

 

The name has previously been mooted in connection with a trademark but Eidos - these days an imprint of mother publisher Square Enix - has yet to confirm it publicly.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Deus Ex: Human Revolution Blowout

The silence is broken. Get your first in-depth details here.

 

IGN recently put out the call for fans to ask questions for Eidos Montreal, the development studio behind the next Deus Ex game. In doing so, we promised something special upon the return of those questions. Well, here it is. Game Director Jean-Francois Dugas has answered a select number of questions, posed by IGN readers. The icing on the cake is the first CGI teaser trailer for Deus Ex: Human Revolution.

 

Once you're done reading the answers to your questions, head on to the second page for an extra Q+A produced by Eidos Montreal to shed a bit more light on the trailer...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το teaser δεν με αρεσε καθολου μιλαμε. Το κοβω να μας δινουν καμια action βλακεια αυτη τη φορα και θα ξενερωσω ασχημα. Αυτη η πραγματικα μαγικη ικανοτητα των developers να βιαζουν ιστορικα ονοματα παιχνιδιων πραγματικα δεν θα μπορεσω να την καταλαβω ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ikaruga24 (και όποιος άλλος ενδιαφέρεται) αξίζει να διαβάσεις την παραπάνω συνέντευξη στο IGN, έχει πάρα πολλές πληροφορίες για το παιχνίδι.

 

Εκεί αναφέρεται ότι το Deus Ex 3 θα επιστρέψει στο μείγμα RPG και FPS με την αναλογία που είχε και το πρώτο παιχνίδι της σειράς, που ακόμα και σήμερα είναι από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον οι ερωταπαντησεις μου αρεσαν. Ο στοχος τους ειναι σιγουρα "pure and true", ελπιζω σε εκτελεση ιδιας και καλυτερης του πρωτου σε ολα του (ξερω, ξερω πολλα ζηταω). Για εσενα Kostacutras ενα απο τα καλυτερα αλλα για εμενα το καλυτερο παιχνιδι ever οποτε οι προσδοκιες μου ειναι λιγο υψηλες. Μου αρεσει επισης το γεγονος οτι η ομαδα ειναι καινουργια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Αυτο το βιντεακι πολυ μου αρεσε. Και η μουσικη ειναι classic Deus Ex σε αυτο. Κοιτα να δεις που ενα ενδιαφερον μου φευγει για να το παρακολουθησω. Αντε αυτη τη φορα θα ειμαι και εγω της αποψης "give them the benefit of the doubt". Περιμενουμε λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω, θα πέσει γιουχάρισμα, αλλά

 

επειδή δεν έχω παίξει ούτε το 1, ούτε το 2, μπορεί να ρίξει ένα link να διαβάσω το story so far? :o

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωω να σαι καλα John. Πήρα 10 χρόνια ζωής. (χωρίς να είμαι augmented :-D )

 

Πάντως παρατήρησε κανεις ότι ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ μοιάζουν ΜΑΝΙΩΔΩΣ με το Deus Ex 1?

 

Π.X

 

 

 

 

Η πρώτη Naval Shipyards

H δεύτερη LIBERTY ISLAND

H τρίτη Hong Kong μέσα στην εκεί που βρίσκεις το σπαθί για μια συμμωρία της πόλης.

H τέταρτη μοιάζει σε αυτή την εταιρεία που πας για να βρεις τον TRACER TONG !.

Η προτελευταία το Hell's Kitchen

Η τελευταία είναι ΟΛΟΙΔΙΑ η βάση της UNATCO, εκεί με τα medBots.

 

 

 

 

Και reVamped να είναι, πάλι μπράβο τους.

ΚΟΡΥΦΗ !!!

BTW: Ειναι και καλά prequel ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...