Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Deus Ex: Human Revolution is '25 hours long'

 

Deus Ex: Human Revolution will take you roughly 25 hours to complete, developer Eidos Montreal has said.

 

According to the latest issue of PC Gamer UK - which is with subscribers now - the 2011 sequel is now finally playable from start to finish, and it's meant to take more than an entire day to do so.

 

"So far with them playing about six hours every day, most of them don't complete the game," producer David Anfossi told PCG of the testing team's six day week.

 

The producer says he's also pleased with initial reaction to the depth of strategy found in the shooter, telling the mag:

 

"The ones that are more casual gamers, who are used to more 'corridor, cut-scene, corridor, cut-scene' type of gameplay - they play it that way for a while. Then suddenly, there's this new world that opens to them, and they start getting a bit more creative."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Deus Ex: Human Revolution won’t have dynamic difficulty of any kind

 

“I don’t know who said that,” said Anfossi of Birch’s comments, “but that person was either drunk or doesn’t work here.” He made it very clear: “No. We have three difficulty settings: Easy, Normal and Hard. There’s no adaptation of the difficulty at all, we don’t have anything like that.”

 

Όχι κάτι τρελό, αλλά μου αρέσει το adaptability.

Oh well, normal it is. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν το παιχνίδι έχει realistic όπως στο Crysis / SC: Conviction (σαν "πρόσφατα" παραδείγματα), ναι οκ, αλλά σε άλλα παιχνίδια που είναι απλά "hard", εγώ προτιμώ να παίξω normal για να έχω και τα νεύρα μου ήσυχα. :P (αρκετό hard έχουμε στα online FPSs / ΑrmA 2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα, αναλογα το παιχνιδι. Απλα το συγκεκριμενο ειμαι σχεδον σιγουρος για το περισσοτερο "action" στοιχειο του και θα ηθελα να εχω "εμποδια" για να μην τη δω Rambo και το κανω ξεφτιλα. Δεν θα ηθελα με τιποτα να το παιξω silent type και να εχω και τη δυνατοτητα να ειμαι και ανθρωπινο αρμα ταυτοχρονα. Να μπορεσω δηλαδη να κανω ενα μικρο emulation της δυσκολιας του πρωτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

http://game20.gr/news/deus-ex-human-revolution-dated-3202

 

Το φετινό καλοκαίρι πλέον (θα) είναι και επίσημα απολαυστικό, τουλάχιστον όσον αφορά το gaming. Όπως ανακοίνωσε η Square Enix, το Deus Ex: Human Revolution, ένα από τα σημαντικότερα παιχνίδια της φετινής χρονιάς και για πολλούς φαβορί από τώρα να αναδειχθεί game of the year, θα κυκλοφορήσει στις 26 Αυγούστου για Xbox 360, PS3 και PC. Είστε έτοιμοι να επιστρέψετε στον μαγικό κόσμο του Deus Ex;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...