Προς το περιεχόμενο

Deus Ex 3: Human Revolution


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά στα βιντεάκια αυτά η φωνή του πρωταγωνιστή είναι στη πραγματικότητα η φωνή του Christian Bale ;; Γιατί μου φαίνεται οτι είναι ίδια! Πάντως παιχνιδάρα πρέπει να είναι! Άντε να βγεί να δούμε αν η πόρωση θα ξεπεράσει αυτή που είχε πέσει με το Deus Ex 1...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Την φωνή του Adam την κάνει ο Elias Toufexis. :P (κοιτάζοντας το imdb)

 

Κάνει και την φωνή του Kobin στο Splinter Cell: Conviction. Αυτό με κάνει να θέλω ακόμα περισσότερο τις ιαπωνικές φωνές με αγγλικά subs. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αν εξαιρέσουμε το shooting response των αντιπάλων, την τραγική κίνηση μέσω του gamepad και το σχετικά μηδενικό recoil στο machine gun (ενδέχεται να έχει κάνει upgrade σε αυτό), τα σπάει :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δειχνουν παραπανω action σιγουρα (για ευνοητους λογους). Τα προηγουμενα βιντεακια που ειδα μια χαρα ηταν και real time κιολας. Μου αρεσει τρελα που τα περιβαλλοντα ειναι "μεγαλα" και φυσιολογικα σε μεγεθος. Δεν ειναι κλειστα οπως το DEx2. Αυτο και μονο ανοιγει δρομο για επιβλητικη ατμοσφαιρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

DX3 - Explosive Mission Pre-order Pack

 

Αμαν πια με τα pre-order bonus packs... (Ειδικα με το bonus mission του GameStop και τα επιπροσθετα "credits for augmentations" του Tactical - Ας πουν εξ'αρχης οτι με το pre-order ξεκινας με +5 levels κτλ να τελειωνουμε πια). Τους βλεπω και σε κανα 6μηνο να βγαζουν DLC για την συνεχεια της ιστοριας (Purchase the "SAVE TRACER TONG" DLC for $19.99 etc :P )

 

Edit: More info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απίστευτο βίντεο... Με έκανε να βάλω τα δύο προηγούμενα να τα δω. Πάντα ασχολιόμουνα με παιχνίδια στρατηγικής και αυτά τα δύο μου ξεφύγανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...