Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το θεμα ειναι οτι χτυπιοσαστε για ενα παιχνιδι,κ ελαχιστοι εχετε αξιωθει να το αγορασετε να δειτε πως ειναι το multy.

χιλιαδες ευρω για μηχανηματα κ περιμενετε απ το θειο..

post-85759-0-71252500-1296381065_thumb.jpg

Κανείς δεν χτυπιέται για το παιχνίδι, άλλα κάθε PC Gamer που σέβεται τον εαυτό του οφείλει να κρίνει τι του σερβίρουν.

 

 

PS: Και δεν δίνουν όλοι "χιλιάδες ευρώ για μηχανήματα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

την εχεις ετοιμη τη φωτο για μη σε λενε noobα?

:)νταξ εσυ εισαι σοβαρος gamer,αλλα καταλαβαινεις το σκεπτικο μου.δινουμε κανα φραγκο που και που εκει που γουσταρουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καταλαβα κ εγω γενικα το λεω...γιατι βλεπω οτι ανεβαζονται φωτογραφιες για να αποδειχτει αν καποιος εχει η δεν εχει γνησια παιχνιδια

Νταξ ρε παιδια κ αμα ο αλλος δν σας πιστευει τι εγινε?? Τοσο σημαντικη ειναι η ταυτοτητα σε ενα φορουμ??

(αυτο εννοουσα κ εγω :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έλεγα να βάλω κι εγώ μια, αλλά άσε. :P

 

Ας έρθει το demo και από το PC που ξέρουμε με mouse & keyboard να είμαστε λίγο πιο γρήγοροι και βλέπουμε τί λέει στο gameplay.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις πλακα κανετε ; Το mp του crysis (οχι το ΙΑ , το αλλο - δεν θυμαμαι το ονομα του) ειναι ολα τα λεφτα. Θυμαμαι να ξημερωβραδιαζομαστε με εναν φιλο στην ταρμακ και να εχουμε περασει τελεια. Και γενικα σε νετ με μεγαλες ομαδες ειναι τρομερο. Το ΙΑ οκ, απλο πιστολιδι δεν ειχε τιποτα το τρομερο. Αμα το crysis 2 εχει μονο ΙΑ θα νε πολυ μεγαλη γκαφα.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Crysis Minimum Specs Revealed

 

The minimum system requirements were posted on the German Crysis 2 Facebook page, and read as follows.

 

OS: XP/Vista/Windows 7

CPU: Intel Core 2 Duo with 2Ghz, AMD Athlon 64 x2 2Ghz

2 GB RAM

HDD: 9 GB

DVD ROM: 8x

GPU: NVidia 8800GT 512Mb RAM, ATI 3850HD 512Mb RAM

Audio: DirectX 9.0c

Keyboard, Mouse or Microsoft Xbox360 Controller for Windows

 

The minimum specs for Crysis 2 are similar to the recommended specs for the original Crysis, released three years ago. It looks like you won’t need a super-computer to run the sequel, though those without a dual core CPU will be left out. We’ll be able to see just how well the game runs when the multiplayer demo is released. If it looks anything like this, we’ll be happy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...