Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως που παίζω τώρα το Warhead στο καπάκι απ΄ το πρώτο Crysis, γουστάρω τρελλά... Το περιμένω πώς και πώς το 2, με επιφύλαξη πάντα βέβαια... το πολύ πολύ να πάω για μια μικρή αναβάθμιση σε CPU τώρα με τους sandybridge και μια δεύτερη GPU αν θα κάνει και τίποτα παραπάνω... μέχρι εκεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως που παίζω τώρα το Warhead στο καπάκι απ΄ το πρώτο Crysis, γουστάρω τρελλά... Το περιμένω πώς και πώς το 2, με επιφύλαξη πάντα βέβαια... το πολύ πολύ να πάω για μια μικρή αναβάθμιση σε CPU τώρα με τους sandybridge και μια δεύτερη GPU αν θα κάνει και τίποτα παραπάνω... μέχρι εκεί...

 

 

κατι ψωρο-ευρω δηλαδη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

στο τελος του multiplayer trailer δε σου εμοιαζε σαν να ξεπεταγονται απο τα stealth οι predators? :mrgreen:

 

Αν είχαν και τα plasmacaster targeting lasers θα ήταν καλύτερα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Crysis 1 το έτρεχε η 8800GTX μου με Very High settings σε 1024x768 + 16xCSAA + 16xAF (χωρίς το POM). Αν δεν τρέχει έτσι και το 2 σε ανάλογα συστήματα, μιλάμε για epic fail σε όλο του το μεγαλείο (κρίμα που δεν έχω πια την 8800GTX για να την δοκίμαζα με αυτές τις ρυθμίσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω πως θα τρέχει άνετα σε pc τριετίας

 

 

τσεκαρε το pc της υπογραφης μου,αγορασμενο πριν απο 3,5 χρονια περιπου(300ευρω τοτε ο conroe!!!)

Με medium settings ειμαι και μπορει να ανεβει ελαχιστα παραπανω...οταν γινεται πανικος εχω 23-17 καρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...