Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Crysis 2 PC Demo Coming March 1st

 

The time has come for PC gamers to take their best shot in Crysis 2 multiplayer. Available for download at http://crysis.ea.com and other partner sites on March 1, the Crysis 2 multiplayer demo includes two stunning maps, two adrenaline-filled modes, and hours of multiplayer action. In the demo, PC gamers will master the game’s signature Nanosuit, which allows them to be strong, be invisible, be fast and become the ultimate weapon.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως κατι μου λεει οτι η Crytec δεν μας ξεχασες και οτι τελικα στο PC θα σκοτωνει και θα γονατιζει μηχανηματα...

 

Στην αρχη ελεγα μακαρι να μην ειναι βαρυ αλλα τωρα θελω να ειναι βαρυ το τελικο για να δω γραφικα...μετα την φολα που εφαγα με την ΒΕΤΑ! Σε πολλά σημεία έμοιαζε επιπέδου Call of duty και ενα αλλο αλλα δεν θυμαμαι μου ερχονταν να ξερασω

 

Αυτο περιμενω και αυτο θελω, θελω οτι πιο ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΣΕ ΓΡΑΦΙΚΑ! και ας σκασω 1500 ευρω σε 6 μηνες για νεες καρτες γραφικων!!!

 

Καψτε τις κονσολες σαν τους Γερμανους που εκαιγαν τα βιβλια...μας εχουν καταστρεψει (οχι τα βιβλια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Online θυμίζει COD με τα perks/killstreaks/dogtags κλπ.

Τα γραφικά όμως δεν μου το θύμησαν.

 

 

Δεν στο θυμησαν ? Εχει κατι low texturiles παναγία μου....Μην πω οτι εμοιαζε και με half life lost coast σε γραφικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Low Res textures = οποιοδήποτε game, όχι COD. :P

 

Ναι, παρατήρησα σε έναν τοίχο τουλάχιστον πολύ low res.

Θα δείξει όταν έχουμε το κανονικό.

 

Μην ξεχνάς ότι πολλοί σνομπάρισαν το πρώτο λόγω του βάρους του (και την μανία του "πρέπει να παίξω με ΟΛΑ στο φουλ"), οπότε τώρα το πάνε πιο safe.

 

Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως δεν πρέπει να έχουν την δυνατότητα όσοι έχουν MonsterrrrPCs να δουν τα πάντα σε high res.

 

Το single δεν με εντυπωσίασε τόσο για τους λόγους που είχα πει σε προηγούμενο post.

 

Άντε να δούμε και το BF3 που δεν θα έχει καν Dx9. :P

 

Edit:

καλά μην σκίσεις και τα ρούχα σου...

 

hulk_hogan-shirt.jpg

(I feel so old...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλά, το έχουν αυτό οι betes (πσσσσ :P).

 

Εγώ πάντως θα ασχοληθώ πιο πολύ με το online του.

Αρκετά COD features όπως έλεγα, αλλά έχει φάση. (και stealth kills ^_^)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Low-res Textures υπήρχαν και στο 1 που ήταν PC exclusive.

 

Κάντε λίγο υπομονή για το Final με dx11 να βγει και κανένα mod και θα πάνε Στο Θεό τα γραφικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crysis 2 PS3 Demo is still a possibility - DLC Announced

 

Moreover, Camarillo stated that they are already doing some DLC for Crysis2. ”It’s a big game and there’s a lot of fun to be had, so you can imagine we’re doing some [DLC], but I can’t say specifically what it is yet,” he specifically said. So what that could be? More maps? More guns? More suit powers? And what about the PC editor of the game. Will Crysis2 be open to the modding community, if Crytek is already planning to release a map pack as a DLC? We’ll find out pretty soon!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...