Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εννοείται ότι το παίζεις οκ και έτσι

Αναλόγως, η Beta είναι Dx9 και οι AMD τα πάνε μια χαρά στην Final όμως που θα έχει Dx11 δεν ξέρουμε πως θα τα πηγαίνει η 5870.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ότι το παίζεις οκ και έτσι

 

Καλα maxed δεν θα το παιζει ουτε η 6970 αλλα σιγουρα θα ειναι playable και με τις δυο καρτες. Απλα με dx11 και ΑΑ δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπααα εαν ΔΕΝ πέφτεις κάτω από 25 είσαι κομπλέ.

 

Stuttering δεν έχει ούτε καν η Beta, εκτός από κάποια σημεία που δεν μπορεί να διαβάσει κάποια αρχεία και κάνει freeze το παιχνίδι για περίπου 5 δευτερόλεπτα όμως αυτό είναι καθαρά πρόβλημα της Beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπααα εαν ΔΕΝ πέφτεις κάτω από 25 είσαι κομπλέ.

 

Ένα μωρέ psycho, τα περισσότερα Games όσο ανεβαίνουν τα frames από 30 σε 60 βλέπεις συνεχώς διαφορά σε efficiency. Τα 25 είναι πολύ λίγα frames imho.

 

 

 

Αναλόγως, η Beta είναι Dx9 και οι AMD τα πάνε μια χαρά στην Final όμως που θα έχει Dx11 δεν ξέρουμε πως θα τα πηγαίνει η 5870.

 

Σοβαρά μιλάμε πως η 5870 δεν θα μπορεί να αντεπεξέλθει; Μιλάς για MAX dets σε υψηλή ανάλυση ή γενικά;

 

Να φανταστώ στο DX11 η 6870 θα έχει καλύτερη μοίρα από την 5870 ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μωρέ psycho, τα περισσότερα Games όσο ανεβαίνουν τα frames από 30 σε 60 βλέπεις συνεχώς διαφορά σε efficiency. Τα 25 είναι πολύ λίγα frames imho.

Με το motion blur το Crysis είναι μια χαρά playable στα 30fps. Ακόμα και στα 25, που καταλαβαίνεις την διαφορά, εξακολουθεί να είναι playable.

Αντίθετα το Black Ops όποτε πέφτει στα 50fps νιώθω σαν να είμαι κάτω από 25. Οπότε τα νούμερα δεν είναι απόλυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ενταξει ειναι και στο ματι του καθενος.Εγω με frames γυρω στα 30 δεν μπορω να παιξω με τιποτα.Μου φαινεται οτι κολλαει το συμπαν.

 

μιλάς γενικά ή για το Crysis συγκεκριμένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλάς γενικά ή για το Crysis συγκεκριμένα?

Γενικα γιατι εξαρταται και απο το παιχνιδι.Το crysis πιστευω οτι παιζεται καλυτερα στα χαμηλα frames απο αλλα παιχνιδια,αλλα και παλι εγω αμα ειναι γυρω στα 30 δεν θα μπορω να το παιξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...